امروزچهارشنبه, 02 خرداد 1397-- Wednesday May 23 2018

ساعت 10:26:09

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

نحوه استفاده از مطالب دسته بندی شده
چه خبر از سایت؟

نحوه استفاده از مطالب دسته بندی شده

شنبه, 05 اسفند 1391 ساعت 15:16 کدخبر :5263
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
نوشته های منتشر شده در دوهفته نامه فرصت و روی سایت فرصت شامل مطالب متنوع و جامعی است که با مرتب شدن و دسته بندی قابل استفاده برای کاربران در سطوح مختلف خواهد بود.

به این منظور و نیز فراهم آمدن یک بانک اطلاعاتی جامع از ابنیه، تاریخچه، مشاهیر، نویسندگان هنرمندان، شاعران، افتخارآفرینان، شهدا و رزمندگان ، موسسات علمی و مذهبی و عامل المنفعه و خیریه و دوایر شهرستان تمامی نوشته های موجود در سایت و نشریه و اطلاعات تکمیلی به گروه های مختلف تقسیم بندی گردید که برای استفاده از این منبع لازم است به اطلاعاتی که داده می شود توجه شود:
1- مطالب به شانزده موضوع اصلی تقسیم بندی شده است.
2- این تقسیم بندی ها ذیل فضایی که شماره های مختلف فرصت تبلیغ می شود یعنی اولین ردیف عمودی سمت راست قرار گرفته است.
3- هر ستون مجازی در یک کادر قرار گرفته که بالای آن عنوان ستون، در بخش میانی، یک مطلب از آرشیو که رو قرار گرفته (و با فواصل زمانی مشخص و با توجه به موضوعات روز عوض می شود) و در قسمت پایین عبارت "مشاهده همه" دیده می شود.
4- کاربر با مشاهده عنوان ستون متوجه حدود کلی مطالب می شود و با انتخاب قسمت میانی مطلبی که رو قرار گرفته باز می شود و با انتخاب "مشاهده همه" همه عناوین اصلی موضوعات آن قسمت در دسترس قرار می گیرد و کاربر با انتخاب هر کدام به مرحله بعدی می رسد و نهایتا مطلب مورد نظر قابل خواندن می باشد.
به ترتیب از بالا به پایین این مجموعه ها معرفی می گردد:
1- یادداشت
این مجموعه شامل عناوین اصلی ذره بین، سرمقاله های فرصت، نامه های مردمی، پرسه ، پیشنهادها و یادداشت ها می باشد که برخی از آن ها از ستون های ثابت نشریه هستند و برخی مثل نامه های مردمی و پیشنهاد ها گاه در نشریه چاپ و ذیل مجموعه خود جمع آوری می شوند
بر فرض اگر کاربر "سرمقاله ها" را انتخاب نمود عناوین سرمقاله های منتشر شده ظاهر می شود که قابل خواندن است. ضمنا اگر مثلا مطلب باز شده در رابطه با موضوع شاخصی مثل فرمانداری ویژه یا مدیریت و ... باشد باید انتظار داشت به دلیل فعال بودن مطالب مرتبط روی سایت، نوشته ها و اخباری از همان موضوع ذیل مطالب مرتبط در دسترس قرار گیرد.
2- طنز و سرگرمی
مطالبی که به هر شکل مرتبط با طنز و سرگرمی و تفریح می باشد در این قسمت جمع آوری شده است که وقتی روی "مشاهده همه" کلیک کنید عناوین اصلی آن ها مشاهده می شود. اشعار طنز ویژه شعرهای طنز شاعران شهر، ستون های طنز نیشخند، ننجون، ستون هشتم، نمایشنامه های طنز و حکایت طنز از دیگر عناوین اصلی این مجموعه هستند که فهرست طنزهای نگارش یافته تحت آن عناوین با انتخاب عنوان اصلی در دسترس قرار می گیرد، همچنین مطالب آموزشی و مقالات و نوشته های مربوط به طنز در قسمت مطالب بنیادی طنز قابل دسترسی می باشد.
مقاله ها، اخبار و نوشته های مربوط به اعیاد و اوقات فراغت هم جایگاه خود را در این مجموعه دارا می باشد.
باید توجه نمود در صورتی که مطلبی باز شود و مثلا طنزی در مورد ترقه باشد باید انتظار داشت دیگر مطالب طنز و یا جدی که در مورد ترقه روی سایت وجود دارد ذیل مطالب مرتبط قابل دسترسی باشد.
ادامه دارد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید