امروزدوشنبه, 07 خرداد 1397-- Monday May 28 2018

ساعت 05:26:59

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

استقبال 9 هزار نفر از مردم از جشن دست هاي بخشنده

استقبال 9 هزار نفر از مردم از جشن دست هاي بخشنده

شنبه, 02 شهریور 1392 ساعت 14:19 کدخبر :5908
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
به همت اداره بهزیستی و گروه فرهنگی هنری آینه (خاله خانم) جشن بزرگ دستان بخشنده با هدف جذب کمک و مشارکت عمومی به مدت 10 شب با استقبال بیش از 9 هزار نفر در محل سینما فرهنگ برگزار شد.

رئیس اداره بهزیستی ضمن بيان اين مطلب به خبرنگار فرصت با اشاره به اهداف برگزاری این جشن گفت: هدف ما از برگزاری این جشن افزایش نشاط اجتماعی خانواده ها و تشویق شهروندان به مشارکت در امور خیریه و کمک به معلولین و معرفی هر چه بهتر خدمات سازمان بهزیستی به مردم بود.

داود ترابی افزود: با توجه به تنوع وظابف سازمان بهزیستی و تحت بوشش دادن اقشار مختلف جامعه هدف، اطلاع رسانی و آگاه سازی عموم مردم نسبت به خدمات و نیازهای سازمان بهزیستی امری ضروری است.

وی ضمن تشکر از گروه فرهنگی و هنری آینه گفت: کلیه درآمد حاصله از این جشن صرف امور خیریه و کمک به جامعه هدف بهزیستی می شود. وی تصریح کرد: خیرین شهرستان همچون سالهای گذشته حمایتهای خیلی خوبی از سازمان بهزیستی شهرستان داشته و دارند که جا دارد تقدیر و تشکر نمایم.

برگزاری برنامه هاي متنوعی همچون تئاتر طنز خاله خانوم با موضوع اجتماعی و خانوادگی، تقلید صدا، برنامه آکروبات و مسابقه شاد برای کودکان و جمع آوری کمک های مردمی توسط خاله خانم و مش ماشاءالهق ازهنر پیشگان این جشن از جمله برنامه های مهم مراسم بود.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید