امروزچهارشنبه, 20 فروردين 1399-- Wednesday Apr 08 2020

ساعت 20:38:15

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

تصویربرداری فیلم «دریادلان» در خمینی شهر

تصویربرداری فیلم «دریادلان» در خمینی شهر

یکشنبه, 25 بهمن 1394 ساعت 09:15 کدخبر :9949
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سهیلا عموشاهی

فیلم تلویزیونی «دریادلان» به نویسندگی و کارگردانی امیر حسین عنایتی در خمینی شهر و اصفهان فیلمبرداری می شود.
به گزارش خبرنگار فرصت، فیلم «دریادلان» پس از گرفتن پروانه ساخت شورای صدور پروانه ساخت فیلم های ویدئویی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وارد مرحله پیش تولید شد.
در این فیلم که تولید موسسه سینمایی فدک فیلم نقش جهان و تهیه کنندگی محسن بور بور بازیگرانی چون رضا رویگری، پرستو صالحی، بهزاد رحیم خانی، محمد ستوده، شراره رخام و افشین سنگ چاپ هنرنمایی می کنند.
از دیگر عوامل پشت دوربین این فیلم می توان به علی جعفری هرستانی: مدیر تولید، افسانه اوحدی نژاد: طراح چهره پردازی، صبا قاسمی: دستیار اول و برنامه ریز، مجتبی حبیب الهی: صدابردار، امید میر باقری: مدیر تصویربرداری، سوگل اباذری: منشی صحنه و آسفه کرمی: دستیار دوم کارگردان اشاره کرد.
داستان این فیلم روایت یک موسسه خیریه است که در تکاپوست تا بتواند گامی موثر در راستای کمک به بیماران نیازمند پیوند اعضا بردارد که در میانه راه چند عامل مختلف، مانع رسیدن این موسسه به هدفش می شود.
امیر حسین عنایتی پیش از این فیلم های تاوان، بازگشت و حرمت را برای شبکه دو سیما به روی آنتن برده و سریال دو راهی که به تازگی در شبکه سه سیما به روی آنتن رفته نیز از کارهای این فیلمساز اصفهانی است.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید