امروزپنجشنبه, 03 خرداد 1397-- Thursday May 24 2018

ساعت 08:40:19

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

نمایش مذهبی ایلیا در خمینی شهر به اجرا درآمد

نمایش مذهبی ایلیا در خمینی شهر به اجرا درآمد

چهارشنبه, 16 مرداد 1392 ساعت 12:36 کدخبر :5863
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
نمایش مذهبی ایلیا با محوریت امیرالمومنین علی (ع) و با هدف پاسخ به برخی شبهات مطرح شده وهابیت در حجتیه انصار المهدی خمینی شهر اجرا شد.


به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، همزمان با لیالی قدر گروه فرهنگی – هنری یاسین با همکاری اداره کتابخانه های شهرستان نمایش ایلیا با محوریت امام علی (ع) و با هدف پاسخ به برخی شبهات مطرح شده وهابیت از 10 تا 14 مرداد ماه ویژه عموم و به صورت رایگان به نمایش در آورد و در پایان هر اجرا تحلیل و بررسی آن انجام شد.

در یکی از اجراهای این نمایش که در سالن اجتماعات الغدیر برگزار شد اعضای شورای منتخب شهرستان نیز حضور یافتند.


مسوول گروه یاسین درباره داستان این نمایش گفت: دو جوان در تشخیص حقانیت حضرت علی (ع) دچار تردید شده و برای رفع این تردید راهی کوفه می شوند. . . حاجیان همچنین شرح نامه 45 نهج البلاغه و وصیت نامه امیرالمؤمنین علی (ع) را از جمله نکات مثبت این نمایش عنوان کرد.


امیرسالار صرّامی، امیرحسین نصیری، محمّد پیمانی، مهدی سعیدی، محمّد صادق حاجیان، امیرحسن عبدالی زاده، ابوالفضل وهابی، امیرحسین صفری، الناز مقصودی، فاطمه پیمانی، ریحانه عموچی، یگانه حاجیان و امیرحسن کریم جعفری در این نمایش به ایفای نقش پرداختند.


گروه فرهنگی – هنری یاسین در مناسبت های مختلف مذهبی برنامه های هنری ویژه ای را ارائه کرده است و اعضای این گروه نیز از فعالان مذهبی و فرهنگی شهر هستند که قبلا کارهایی مانند "باران می آید" و " مدینه بارانی است" را برای عموم به نمایش در آورده اند.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید