امروزسه شنبه, 29 خرداد 1397-- Tuesday Jun 19 2018

ساعت 22:25:55

آخرین به روز رسانی : دو شنبه 01:37:57

هنرمندان کانادایی رشادت های رزمنده خمینی شهری را به روی صحنه می برند

هنرمندان کانادایی رشادت های رزمنده خمینی شهری را به روی صحنه می برند

پنجشنبه, 10 بهمن 1392 ساعت 13:16 کدخبر :6900
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
یک گروه تئاتر کانادایی با برداشت آزاد از کتاب "شطرنج با ماشین زمان" دکتر احمدزاده نمایشی تهیه و در بخش بین المللی تئاتر فجر شرکت کرده است.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، این شرکت تئاتر کانادایی در ابتدای ورود به ایران به آبادان رفته تا بازیگران از نزدیک با محل وقوع روایتی که می خواهند اجرا کنند، آشنا شوند. خانم مگی مدیر شرکت تئاتر کانادایی در گفتگوی زنده تلویزیونی با شبکه چهار گفت: این نمایش را به مدت دو شب در شهر آبادان اجرا کردیم که در واقع اولین اجرای عمومی ما  بود. در ادامه این برنامه، کارگردان نمایش که خود ایرانی الاصل نیز هست، گفت: نمایش مذکور که با اجازه نویسنده کتاب به نمایش صحنه ای تبدیل شده است در کانادا برای عموم به نمایش گذاشته خواهد شد و مذاکراتی نیز در جریان است که گروه ما آن را در ایران هم اجرا کند.
است کتاب شطرنج با ماشین زمان روایت هایی از رشادت های موسی آقاهادی رزمنده 17 ساله خمینی شهری است که توسط دکتر احمدزاده به نگارش درآمده  و به انگلیسی هم ترجمه شده است. نویسنده کتاب آذرماه امسال طی مراسمی یکی از جوایزش را به خانواده شهید تقدیم کرد.
گفتنی است در جشنواره مذکور نمایش پوتین گروه آیینه (خاله خانوم) به کارگردانی هادی کیانی و حسینعلی عمادی از خمینی شهر در بخش خیابانی شرکت کرده است.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید