امروزپنجشنبه, 31 خرداد 1397-- Thursday Jun 21 2018

ساعت 03:12:18

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 01:32:35

پیش‌تولید تله‌فیلم ‌«بوی خوش یار» ‌در ‌‌ خمینی‌ شهر ‌آغاز شد‌

پیش‌تولید تله‌فیلم ‌«بوی خوش یار» ‌در ‌‌ خمینی‌ شهر ‌آغاز شد‌

دوشنبه, 03 شهریور 1393 ساعت 13:05 کدخبر :7653
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
پیش‌تولید تله‌فیلم ‌«بوی خوش یار» ‌برای ایام سوگواری سالار شهیدان امام حسین (ع) در ماه محرم در محله اندان ‌آغاز شد.

به گزارش فرصت آنلاین به نقل از خبرگزاری فارس، پیش€Œتولید تله€Œفیلم €Œ«بوی خوش یار» €Œبه نویسندگی و کارگردانی هادی رحیمی€Œخواص و تهیه€Œکنندگی داریوش باباییان برای ایام سوگواری سالار شهیدان امام حسین (ع) در ماه محرم در محله اندان €Œآغاز شد.
از بازیگرانی که تا€Œکنون حضورشان در این تله€Œفیلم €Œقطعی شده €Œمی€Œتوان €Œاز بابک انصاری€Œ، کیمیا باباییان €Œو علیرضا شیخ€Œالاسلام نام برد.


فیلم روایتگر داستان پیرمردی است که تمام عمرش را برای امام حسین (ع) در هیات€Œهای عزاداری خدمت کرده و مورد احترام و اعتماد همه اهالی روستاست ناگهان متوجه می€Œشود محرم سال آینده را نخواهد دید که این باعث اتفافاتی در طول فیلم می€Œشود€Œ.€Œ


از €Œدیگر عواملی که تا€Œکنون حضورشان قطعی شده €Œمی€Œتوان €Œبه€Œ شهاب کازرونی به عنوان برنامه€Œریز، €Œدستیار تهیه €Œمحسن گورگور€Œ، مدیر تولید علی جعفری، جانشین تولید مجتبی محمدی، طراح گریم رضا سعیدی و دستیار کارگردان علی رضا رحمتی نام برد. طبق برنامه€Œریزی€Œهای انجام شده قرار است این تله فیلم مناسبتی هفته آینده رسما کلید زده شود.


هادی رحیمی پیش از این کارگردانی تله فیلم€Œهای €Œحج پاکان€Œ، خواستن€Œ، نان شب€Œ، کلاه تو کلاه€Œ و مستند عزای عشق را بر€Œعهده داشت است€Œ.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید