امروزشنبه, 05 خرداد 1397-- Saturday May 26 2018

ساعت 12:31:46

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

60 هزار نفر در اصفهان پای سفره ولیمه خمینی شهر نشستند

60 هزار نفر در اصفهان پای سفره ولیمه خمینی شهر نشستند

پنجشنبه, 19 شهریور 1394 ساعت 09:38 کدخبر :9410
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : احمد سفری

اجرای یک ماهه نمایش ولیمه در باغ نور اصفهان امروز به پایان می رسد. بازیگر نقش خاله خانوم با اعلام این خبر به خبرنگار فرصت آنلاین گفت: روزانه به طور متوسط  دو هزار نفر از شهروندان استان اصفهان و میهمانان به تماشای این نمایش نشستند. حسینعلی عمادی افزود: از این تعداد حدود 10 درصد خمینی شهری بودند.

وی در رابطه با نقطه نظرات، پیشنهادات و انتقادات تماشاگران نیز گفت: همه روزه از شش روش مختلف شامل سامانه پیام کوتاه، پایگاه مجازی گروه، صفحه اینستاگرام، نگارش کتبی درب سالن نمایش، تلفن مستقیم و صحبت در مقابل دوربین مستقر در خروجی سالن ثبت و بررسی می شد. عمادی گفت: بررسی ها نشان می دهد انتقادات بسیار محدود و مربوط به محل نمایش و یا انتظامات بوده و دلیل استقبال مردم از این نمایش فضای شاد، کیفیت نمایش، بازی قابل قبول نقش آفرینان و

جذابیت های صحنه بوده است و تمسخر لهجه در کار نبوده است. عمادی به عنوان یکی از دو کارگردان این نمایش افزود: با وجود دعوت از شهرستان های دیگر برای اجرای ولیمه در آن شهرها، فعلا گروه آیینه به دلیل برنامه سنگین اجرا شده فکری برای اجرای مجدد این نمایش و یا طرح جدید ندارد. وی در پایان گفت: قرار بود ولیمه از طریق سازمانی که در وزارت ارشاد ایجاد شده به شبکه نمایش خانواده وارد شود ولی با وجود پیشرفت کار، سازمان مذکور به دلایل داخلی منحل شد.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید