امروزسه شنبه, 29 خرداد 1397-- Tuesday Jun 19 2018

ساعت 18:59:23

آخرین به روز رسانی : دو شنبه 01:37:57

ارکستر ملی اصفهان اجرای برنامه کرد
در جدیدترین فعالیت بنیاد امید

ارکستر ملی اصفهان اجرای برنامه کرد

شنبه, 27 دی 1393 ساعت 11:52 کدخبر :8294
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
شب گذشته در سالن فرهنگ خمینی شهر کنگره ای با عنوان والا پیامبر رحمت (ص) توسط بنیاد امید و با همکاری سازمان رفاهی تفریحی شهرداری خمینی شهر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، در بخش اول این برنامه عربیان به ایراد سخنانی در رابطه با حضرت محمد (ص) و مولانا پرداخت و سپس ارکستر ملی اصفهان به سرپرستی مرتضی شفیعی و خوانندگی آقایان دری و صالحی چند قطعه اجرا کردند. در بخش دوم ملکیان در مورد قرائت های مختلف از دین و انعکاس کوچکترین اعمال افراد و تفکرها در سطح جهانی به دلیل ارتباطات وسیع در دوران فعلی اشاره کرد و گفت: باید قرائتی از دین انتخاب شود که دارای مشخصاتی باشدکه به سود فرد و جامعه باشد وی این مشخصات را 8 مورد برشمرد و گفت نباید دچار خود شیفتگی باشد و صاحب منطق و استدلال باشد و در غیر این صورت هر کسی از جمله داعش ادعای مسلمان بودن و برحق بودن خواهد کرد.


در بخش دوم این برنامه مجددا ارکستر مجلسی اصفهان به روی صحنه رفت و با رهبری مرتضی شفیعی و خوانندگی مجتبی صالحی چندین قطعه را اجر انمود.
در پایان جلسه از زحمات دست اندرکاران برگزاری برنامه وسخنرانان وارکستر ومدیربنیاد امید توسط شهردار وخانه صنعت ومعدن اصفهان وابوالقاسم سرتیپی بنیانگذار بنیاد امیدبا اهدای لوح وهدایایی تقدیر به عمل آمد.


گفتنی است در برنامه مذکور که با استقبال مردم روبرو شد، اعضای شورای شهر و دیگر مسوولان از جمله نماینده، فرماندار و شهردار و برخی چهره های فرهنگی شهر حضور داشتند.

نظرات  

 
#2 0 سید امین حسینی 08 بهمن 1393 ساعت 18:08
تشکر زیاد دارم از بزرگانی که باعث این برنامه ها میشند
نقل قول
 
 
#1 0 فاطمی 28 دی 1393 ساعت 07:56
این کارها بسیار مفید است. امیدوارم بنیاد امید و سازمان رفاهی تفریحی شهرداری یک باشگاه خنده و شادی تاسیس کنند تا مردم از این افسردگی و دلمردگی بیرون بیایند.
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید