امروزدوشنبه, 31 ارديبهشت 1397-- Monday May 21 2018

ساعت 21:36:18

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

افزایش سیصد درصدی عضویت در کتابخانه های عمومی نسبت به سال گذشته

سه شنبه, 24 اسفند 1389 ساعت 14:29 کدخبر :635
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : خبرنگار

 

با حضور مدیر کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان و کتابداران و مسئولان کتابخانه های عمومی شهرستان نشستي در محل اداره کتابخانه‌های عمومی برگزار گردید.
در این نشست ابتدا رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان گزارشی از روند فعالیتهای اداره و برنامه‌های آن را ارائه داد.

ابراهیم ملایی گفت: با تلاشها و زحمات شهردار محترم در واگذاری 4 باب کتابخانه در سال گذشته، تعداد کتابخانه ها افزایش چشمگیری نمود و با تلاشهای پرسنل جوان و متخصص اداره، تمامی کتابخانهها به سیستمهای جدید مجهز شد و اكنون کار خدمات‌رسانی به مراجعین بر اصول استاندارد روز انجام میگیرد.
وي افزود: با برگزاری مسابقات و همایش‌های متعدد در نیمه دوم سال گذشته و 5 ماه سال جدید توانستهایم عضویت کتابخانه‌ها را بیش از سیصد برابر افرایش دهیم. ایجاد بخش کودک، کافی نت، برگزاری مسابقات فرهنگی و کتابخوانی، معرفی کتابخوان نمونه، نمایشگاه کتاب و ارائه بلیطهای نیم بهاي سینماها و استخرها به اعضا از جمله مواردی بوده که در امر افزایش عضویت در کتابخانهها مثمر بوده است.
در ادامه، یاوری مدیر کل کتابخانههای عمومی استان ضمن تشکر از زحمات مسئولين و پرسنل کتابخانههای شهرستان، بیشترین تلاش اداره کل استان را در جهت افزایش کتابخانه‌ها در تمامی روستاها و شهرها دانست و تلاش برای تحقق شعار هر شخص یک عضو فعال را سرلوحه کار خود قرار داده است.

 

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید