امروزپنجشنبه, 03 خرداد 1397-- Thursday May 24 2018

ساعت 05:06:19

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

منتخبین سومین دوره مسابقه عکاسی سوگواره عشق حسینی معرفی شدند

سه شنبه, 24 آذر 1394 ساعت 08:07 کدخبر :9751
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

 خبرگزاری شبستان: دبیرخانه سومین دوره سوگواره عکس عشق حسینی طی بیانیه ای ضمن قدردانی از مشارکت عکاسان شرکت کننده و مخاطبان متعهد و هنردوست اسامی نفرات برگزیده این سوگواره را معرفی کرد.

 

به گزارش خبرگزاری شبستان از اهواز و به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان، یوسف حاجوی مدیر روابط عمومی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان، دستاورد سومین سوگواره سراسری عکس عشق حسینی را حضور 153 نفر عکاس با مشتمل بر 450 قطعه عکس عنوان کرد و گفت: کمیته انتخاب 430 قطعه عکس را قابل رقابت در مسابقه ارزیابی کرد که دارای شاخص های انتخاب شرایط مندرج در متن فراخوان بود.

 

وی تصریح کرد: داوران این دوره از سوگواره، آقایان یداله صائمی، حشمت اله دینی و سید احسان مرتضوی بودند که در مرحله اولیه ارزیابی هر داور تعداد 72 قطعه عکس را انتخاب و در مرحله دوم از بین 110 قطعه عکس مشترک انتخاب شده داوران 40 قطعه عکس جهت نمایشگاه انتخاب شد.

 

حاجوی، اضافه کرد: دبیرخانه سومین دوره سوگواره عکس عشق حسینی طی بیانیه ای ضمن قدردانی از مشارکت عکاسان شرکت کننده و مخاطبان متعهد و هنردوست اسامی عکس های امیر عنایتی از خراسان رضوی، سید محسن مهری از سبزوار و احمد رضا کریمی از تهران را به عنوان منتخبین این دوره معرفی کرد.

 

وی ادامه داد: با توجه به کیفیت بالای آثار دریافتی در این دوره سوگواره جدا از رتبه های اول تا سوم، حسین نظری از زنجان، رضا پردل از رشت، امیر مرتضوی از یزد، رسول مختاری از خمینی شهر، مهدی وقاری شورچه از مشهد و نیلوفر محمودیان از زنجان(با دو قطعه عکس) نیز عناوین شایسته تقدیر این دوره را به دست آوردند.

 

شایان ذکر است، فراخوان سومین دوره مسابقه عکاسی عشق حسینی به همت بسیج کارکنان و اساتید، مدیریت فرهنگی و روابط عمومی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان در اولین روز از ماه محرم در سطح ملی اعلام و پس از چهل روز از اعلام فراخوان 40 اثر برتر این دوره انتخاب و به نمایش گذاشته شد.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 +1 علی آقایی 24 آذر 1394 ساعت 15:58
خبر را کامل کپی میکنید لا اقل تیترش را عوض کنید مثلا بنویسد عکاس خمینی شهری برگزیده سومین سوگواره عشق حسینی شد...
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید