امروزسه شنبه, 29 خرداد 1397-- Tuesday Jun 19 2018

ساعت 22:18:19

آخرین به روز رسانی : دو شنبه 01:37:57

گروه تواشیح مِسک خمینی شهر رتبه اول را از آن خود کرد
از میان 32 گروه شرکت کننده از سراسر کشور؛

گروه تواشیح مِسک خمینی شهر رتبه اول را از آن خود کرد

شنبه, 15 شهریور 1393 ساعت 12:41 کدخبر :7702
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سید حسام ابطحی
در نهمین جشنواره مدیحه سرایی، چاووشی خوانی، تواشیح و ابتهال رضوی گروه تواشیح «مِسک» خمینی شهر توانست رتبه اول را در رشته تواشیح به دست آورد.

 به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، این جشنواره روز دهم شهریور ماه با پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حضور جمعی از مسوولان محلی، برگزیدگان جشنواره و علاقه مندان به فرهنگ رضوی در تالار شمس عطار اردبیلی مجتمع فرهنگی و هنری فدک اردبیل پایان یافت.


در رشته تواشیح 32 اثر از استان های مختلف کشور به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که نهایتا سه گروه به عنوان گروه های منتخب معرفی شدند: گروه های مِسک از خمینی شهر، حبل المتین از استان زنجان و نورالثقلین از یزد.


اعضای این گروه تواشیح عبارتند از: سجاد هاشمیان، مهدی حسن پور، رسول خدایی، محمد امین روشن ضمیر، حمزه کیانی، مسعود صرامی و امید تیموری که همگی در مسابقات قرآنی حائز رتبه های استانی و کشوری شده اند.


لازم به ذکر است گروه تواشیح مِسک در سال 1389 به همت تعدادی از قاریان و حافظان برتر شهرستان خمینی شهر تشکیل شد و تاکنون موفق به کسب رتبه های اول و دوم مرحله استانی مسابقات حج و اوقاف و رتبه سوم مرحله کشوری مسابقات دانشجویی شده است. اطلاعات بیشتر درباره این گروه را می توانید از نشانی اینترنتی www.meskgroup.com و www.meskgroup.blogfa.com دریافت کنید.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید