امروزپنجشنبه, 03 خرداد 1397-- Thursday May 24 2018

ساعت 16:28:15

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

اولین شماره کوچه منتشر شد

یکشنبه, 20 فروردین 1391 ساعت 13:16 کدخبر :3935
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : محمدعلی شاهین

مجموعه یار مهربان وظیفه خود می داند که ضمن معرفی کتابها و اخبار کتاب و کتابخوانی، هر گونه اقدام و اثر مفید دیگر در این زمینه را اطلاع رسانی نماید به ویژه اگر شهروند و یا شهروندان خمینی شهری در آن نقش داشته باشند.

 

اخیرا اولین شماره فصلنامه ادبی فرهنگی وابسته به کانون ادبی صلا و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان انتشار یافت، مدیر مسؤول این فصلنامه آقای محمد حاجیان از دانشجویان با ذوق و فعال در امور فرهنگی و ادبی است که وبلاگ مجمع دانشجویان خمینی شهری دانشگاه علوم پزشکی و اصفهان را هم مدیریت می کنند.

در این فصل نامه مطالب ادبی و فرهنگی مفیدی آورده شده است که خواندنی است و امیدواریم دانشجویان عزیز شهرستان به مطالعه این گونه مطالب گرایش نشان بدهند چرا که همان طور که در سرمقاله مجله آورده شده  است اکثر جامعه شناسان و فرهیختگان اوج فرهنگ هر جامعه ای را در ادبیات آن متبلور می دانند.

لذا به نظر این جانبت بی شک آشنایی نسل جوان و دانشجو که چشم امید جامعه به آنهاست با ادبیات اصیل و غنی کشورمان می تواند صلاحیت و توانایی و بینش آنها را در هدایت سکان جامعه از جمله شهر و دیار و زادگاه خودشان تقویت و مستحکم کند.

ضمن آرزوی موفقیت برای گردانندگان این فصل نامه به ویژه دانشجویان خمینی شهری امیدواریم بر تعداد این گونه دانشجویان در شهرستان افزوده شود و آنها بدانند که اگر قرار است تحول در شهر صورت گیرد با فکر و اندیشه آنها صورت خواهد گرفت و البته خود آنها باید با مطالعه و آشنایی عمیق با مسائل و خودسازی و آشنایی با منابع غنی ادبی و فرهنگی و آموزه های صحیح و کاربردی و البته علم و دانش صلاحیت چنین کاری را پیدا و تقویت کنند.

فرصت دانشجویان شهر را پشتوانه های حرکت اصیل فرهنگی در شهر می داند و امید همکاری از جانب آنها و نیز راه انداختن ستون دانشجویی در دوهفته نامه و سایت را دارد.

نظرات  

 
#5 0 سئوال 25 اردیبهشت 1391 ساعت 13:55
معرفي شد به اميد شماره بعدي
نقل قول
 
 
#4 0 فائزه 20 اردیبهشت 1391 ساعت 15:38
بسیار زیبا و خواندنی بود به امید شماره های بهتر و جدیدتر و موفقیت هیئت تحریریه آن
نقل قول
 
 
#3 0 ثارالله 13 اردیبهشت 1391 ساعت 13:01
نشریه را که یکی از دوستان به دستتان رساند ولی خبری نشد ازشماها
نقل قول
 
 
#2 0 شاهين 26 فروردین 1391 ساعت 07:20
نقل قول ثارالله:
سلام
نشریه ثارالله هم به همت بچه های گروه ثارالله به چاپ رسید این خبر راهم منعکس کنید

لطفا يك شماره نشريه ثارالله رابه دفتر فرصت تحويل دهيدوادرس نشريه تا معرفي شود
نقل قول
 
 
#1 0 ثارالله 22 فروردین 1391 ساعت 16:04
سلام
نشریه ثارالله هم به همت بچه های گروه ثارالله به چاپ رسید این خبر راهم منعکس کنید
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید