امروزچهارشنبه, 02 خرداد 1397-- Wednesday May 23 2018

ساعت 10:20:45

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

بخش دوم کتابخانه علامه میرداماد افتتاح شد
همزمان به عید سعید غدیر؛

بخش دوم کتابخانه علامه میرداماد افتتاح شد

سه شنبه, 22 مهر 1393 ساعت 12:00 کدخبر :7850
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
همزمان با عید سعید غدیر خم بخش دوم کتابخانه علامه میرداماد شامل پارکینگ و حسینیه این کتابخانه با حضور آیت اله میردامادی رییس دفتر آیت اله نوری همدانی و جمعی از شهروندان افتتاح گردید.

 ملایی رییس اداره کتابخانه ها در اینباره به خبرنگار فرصت آنلاین گفت: تا کنون برای ساخت این دو طبقه حدود دو و نیم میلیارد ریال هزینه گردیده که به طور کلی توسط خیرین پرداخت شده است.
به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، آیت الله میردامادی متولی این کتابخانه ضمن تشکر از همکاری نهاد کتابخانه های کشور در بسط و توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی ساخت کتابخانه را از ساختن مسجد و حسینیه و حتی بیمارستان مهم تر دانست و خواستار همکاری خیرین جهت اتمام دو طبقه دیگر این مرکزگردید.


بر اساس همین گزارش از دو طبقه باقیمانده به عنوان سالن اجتماعات و کلاس های آموزشی فرهنگی استفاده خواهد شد که قرار است با همت خیرین تا سال آینده به بهره برداری برسد.
گفتنی است مرحله اول این کتابخانه واقع در خیابان شریعتی جنوبی، کوچه شهید عمومی جنب مجتمع الزهرا، شامل یک طبقه کتابخانه و سالن مطالعه عید غدیر سال گذشته افتتاح شد. زمین این کتابخانه توسط خیرین اهدا شده و کار ساخت آن با همت خیرین و متولی ادامه دارد.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید