امروزشنبه, 05 خرداد 1397-- Saturday May 26 2018

ساعت 12:19:55

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

نمایشگاهی از آثار نویسندگان خمینی شهری برپا خواهیم کرد
رییس اداره کتابخانه های خمینی شهر:

نمایشگاهی از آثار نویسندگان خمینی شهری برپا خواهیم کرد

چهارشنبه, 14 تیر 1391 ساعت 07:15 کدخبر :4233
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
نمایشگاهی از آثار نویسندگان خمینی شهری پس از تکمیل تحقیقات نشریه فرصت در این زمینه و استخراج آمار نویسندگان و آثارشان برپا خواهیم کرد.

ریس اداره کتابخانه های شهرستان در ادامه از وجود قفسه ای جداگانه و ویژه نگهداری آثار نویسندگان خمینی شهری در تمام کتابخانه های شهرستان خبر داد و گفت: طی چند سال گذشته از طرق مختلف مثل تقاضا از اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان به عنوان مرجع نویسندگان، فرهیختگان و هنرمندان و همچنین از طریق اعلان در نشریه فرصت سعی کرده ایم نویسندگان را فراخوان کنیم تا خودشان و آثارشان را به همشهریان معرفی نماییم اما متاسفانه به جز تعدادی معدود مراجعه ای در این زمینه نداشته ایم.

ابراهیم ملایی همچنین افزود: در سال 89 یکی از آثار اصغر خاسته شاعر خمینی شهری را به نهاد کتابخانه های عمومی کشور در تهران ارسال کردیم و نهاد پس از بررسی آن حدود 2 هزار و 500 جلد از آن را خریداری و به کتابخانه های سراسر کشور هدیه کرد. وی از نویسندگان خواست تا یک نسخه از کتابشان را به اداره کتابخانه های خمینی شهر واقع در کتابخانه الغدیر ارائه بدهند تا برای بررسی به نهاد کتابخانه های عمومی کشور ارسال گردد. ملایی همچنین نویسندگان را به اهدا 15 جلد از آثارشان به اداره کتابخانه ها برای قرار گرفتن در قفسه مخصوص در کل کتابخانه های شهرستان تشویق کرد.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 0 مهناز توکلی 14 تیر 1391 ساعت 23:00
چه دیدنی داره این نمایشگاه. کاش هر چه زودتر برپا بشه. بی صبرانه منتظریم.
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید