امروزپنجشنبه, 03 خرداد 1397-- Thursday May 24 2018

ساعت 23:51:25

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

اخبار کوتاه ورزشی

دوشنبه, 29 فروردین 1390 ساعت 00:17 کدخبر :754
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : خبرنگار

- قهرماني اصغرآباد در المپياد روستائيان

-قهرماني تيم فوتبال مدارس ابتدايي

-- برگزاری مسابقات تیر اندازی، گرامیداشت دهه فجر

 

- و ...

 

 

 

قهرماني اصغرآباد در المپياد روستائيان

مراسم اختتامیه دومین المپیاد فرهنگی ورزشی روستائیان استان اصفهان با حضور مدیر کل تربیت بدنی استان و جمعي از مسئولان استان و شهرستان و کلیه قهرمانان به همراه مربیان و سرپرستان در محل اردوگاه شهید بهشتی شهر ابریشم برگزار گردید. در طی این برنامه تیمهای والیبال بانوان و تکواندوی آقایان روستای اصغرآباد که عنوان قهرمانی این مسابقات را کسب نموده بودند، حضور داشتند و از طرف مسؤولین؛ حکم، مدال و کاپ قهرمانی به آنان اهدا گردید. شایان ذکر است که علاوه بر اهدای کاپ قهرمانی به تیم والیبال بانوان روستای اصغرآباد خمینی شهر کاپ حجاب نیز به تیم مذکور اهدا شد.

 

قهرماني تيم فوتبال مدارس ابتدايي

تیم فوتبال منتخب مدارس ابتدایی شهرستان خمینی شهر به مقام اول مسابقات قهرمانی مدارس ابتدایی اصفهان رسید. این تیم در دیدار پایانی موفق شد تیم کاشان را در ضربات پنالتی شکست دهد.

 

آموزش شنا

به همت کارشناسی تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش شهرستان خمینی شهر و با همکاری اداره تربیت بدنی و هیئت شنای شهرستان خمینی شهر، طرح آموزش شنای دانش آموزان مقطع سوم ابتدایی در دو استخر شاهین و غدیر خمینی شهر آغاز گردیده است. بر اساس این طرح کلیه دانش آموزان شنا را طی 12 جلسه فرا می گیرند.

 

آسفالت کلوپ فجر

بعد از چندین سال و با همت اداره آموزش و پرورش شهرستان، کلوپ فجر واقع در محله فروشان آسفالت شد كه رضایت مدارس و کانون های فرهنگی – قرآنی استفاده کننده از این مجموعه ورزشی را در پي داشت. 

 

برگزاری مسابقات تیر اندازی، گرامیداشت دهه فجر

به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر، مسابقات تیراندازی با شركت 47 نفر از برادران و 16 نفر از خواهران در سالن ایثارکانون فرهنگی ورزشی بنیاد شهید توسط هیأت تیراندازی برگزار شد. در اين مسابقات، در قسمت طپانچه برادران، آقایان محمدسبحانی، اکبررضایی و محمدعلی عسگری از خمینی شهر به ترتیب مقام های اول تا سوم و در بخش تفنگ برادران، آقای مرتضی حبیبی از خمینی شهر مقام اول و آقایان قدیرعلی کشاورز  و ابراهیم توکلی هر دو از فلاورجان به ترتیب مقام های دوم و سوم را به دست آوردند. همچنین در بخش طپانچه خواهران، مریم اتحادی از اصفهان، زهرا شبیری از خمینی شهر و فرشته رجبی از اصفهان به ترتیب موفق به کسب مقام های اول تا سوم شدند و در بخش تفنگ خواهران،  مرضیه سادات احمدی، سارا روح الهی و مائده ماندگاری از خمینی شهر مقام های اول تا سوم این رشته را در این رقابت ها به دست آوردند.

 

بازی های دوستانه تیمهای هاکی خمینی شهر در دهه فجر

به مناسبت دهه مبارک فجر تیمهای نوجوانان و جوانان خمینی شهر به شهرستان سمیرم اعزام و با تیمهای هاکی سمیرم 3 بازی دوستانه انجام داد.

 

ورزش اصغرآباد و قلعه اميريه در دهه فجر

مسابقات ورزشی در روستای اصغرآباد در دهه مبارک فجر در رشته های کاراته، تکواندو، دوچرخه سواری، طناب کشی، تنیس روی میز، والیبال و فوتبال در بخش برادران برگزار شد. همچنين مسابقات ورزشی روستای قلعه امیریه توسط شورای ورزشی در دهه مبارک فجر در رشته های والیبال، فوتسال، طناب کشی و دو و میدانی برگزار شد.

 

مدال آوران باشگاه اسپادانا در مسابقات ووشوی استان

6 نفر از ورزشکاران باشگاه اسپادانا در مسابقات ووشو سبک جیت کاندو استان که در شهرستان برگزار شد حضور یافتند که در پایان محمدصادق صرامی و امیر صفاری مدال طلا، محمد نیکخواه مدال نقره، علی شریفیان و محسن زاهدیان مدال برنز را در این رقابت ها کسب کردند.

 

برگزاری کلاسهای آموزشی پزشکی در باشگاه بدن سازی پاییزان

محمدرضا روایی، فیزیوتراپیست در باشگاه بدن سازی پاییزان پیرامون مشکلات دردهای مفصلی و توصیه های لازم جهت پیشگیری از آن سخنراني كرد. لازم به ذکر است که حضور برای عموم شهروندان خانم در این کلاس آموزشی آزاد می باشد.

 

راه اندازی سامانه پیامک هیأت تکواندو

سامانه پیامک هیات تکواندو راه اندازی گردید. این کار تأثیر چشمگیری در کم کردن هزینه ها داشته و سرعت اطلاع رسانی آن حائزاهمیت می باشد.

 

تشکیل سومین جلسه کمیته تجلیل از قهرمانان و پیشکسوتان

سومین جلسه کمیته تجلیل از قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی با حضور رئیس اداره تربیت بدنی و اعضای کمیته در محل اداره تربیت بدنی برگزار شد. در این جلسه مقرر شد تربیت بدنی درچه، رابط ورزشی شهر کوشک و هیأت های ورزشی شهرستان نسبت به معرفی قهرمانان کشوری و بین المللی خود اقدام كنند. همچنین در صورتیکه هیأت ورزشی قهرمان کشوری و بین المللی نداشته باشد به صورت کتبی اعلام نماید. همچنین در صورتی که اهمالی از طرف هیات های ورزشی در خصوص عدم معرفی قهرمانان صورت پذیرد شخص رئیس هیأت جوابگوخواهد بود.

 

دیدار با علی الهی دو و میدانی کار نابینای خمینی شهری

مسئولان اداره تربیت بدنی به اتفاق مسئولین هیاتهای ورزشی نابینایان وکم بینایان، هاکی، اسکیت، کوهنوردی، روستایی وعشایری، خبرنگارخبرگزاری ایرنا و فرصت با خانواده علی الهی ورزشکار هیأت نابینایان و کم بینایان شهرستان خمینی شهر که در مسابقات دو 5000  متر پارا آسیایی گوانگ جو موفق به کسب مقام سوم شد ديدار كردند. در طی این دیدار، علی الهی گزارشی از برگزاری مسابقات و عناوین کسب شده خود در مسابقات پاراآسیایی و همچنین المپیک را به حاضرین در جلسه ارائه كرد و رؤساي اداره تربیت بدنی و اداره بهزیستی و مسئول هیأت نابینایان و کم بینایان در خصوص همکاری براي فراهم آوردن زمین جهت تأمین مسکن علی الهی آمادگی خود را اعلام داشتند. لازم به ذکر است که از سوی اداره تربیت بدنی در راستای تقدیر از تلاشهای ارزنده این قهرمان هدیه ای به وي اعطا شد.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید