امروزيكشنبه, 30 ارديبهشت 1397-- Sunday May 20 2018

ساعت 18:29:18

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

اخبار کوتاه ورزشی

یکشنبه, 29 خرداد 1390 ساعت 08:10 کدخبر :1557
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : گروه ورزش

- آینده ورزش شهرستان در گرو اختلاف نظرها

- هیأت فوتبال شهرستان خمینی شهر در بین چهار هیأت برتر استان

- 3225 ورزشکار زن سازمان یافته در شهرستان

 

- و ...

 

آینده ورزش شهرستان در گرو اختلاف نظرها

اختلافات موجود میان تربیت بدنی آموزش و پرورش و اداره تربیت بدنی شهرستان، با تأسیس کانون های ورزشی اداره آموزش و پرورش نمود بیشتری پیدا کرد. در حالی که کارشناسان انتظار توجه ویژه مسؤولین به رده های پایه و همکاری این دو نهاد دولتی در تابستان 90 را داشتند تأسیس پایگاه اوقات فراغت ورزشی توسط اداره تربیت بدنی شهرستان و کانون ورزشی آموزش و پرورش توسط اداره آموزش و پرورش خود گویای همه ناگفته هاست. همه اینها در حالی است که اگر دوستان به همکاری با یکدیگر می پرداختند آینده باشگاههای ورزشی نیز با توجه به تربیت استعداد ها تأمین می گردید. در این میان دنبال مقصر جلوه دادن هیچ یک از مسؤولین زحمتکش این دو نهاد ورزشی نیستیم اما محض اطلاع دوستان عرض کنیم که پراکندگی استعدادها هیچ کمکی به پیشرفت ورزش شهرستان نخواهد کرد. روزی که گفتیم و نوشتیم دوستان اختلافات را کنار گذاشته و به همکاری با یکدیگر بپردازند، بعضی از عزیزان با تکذیب این اختلافات ما را به شایعه پراکنی متهم کردند. حال اتفاقات اخیر خود گویای همه چیز است و در اين میان قضاوت با مردم ...

 

پس از چند سال ناکامی

هیأت فوتبال شهرستان خمینی شهر در بین چهار هیأت برتر استان 

هفته گذشته باخبر شدیم که هیأت فوتبال شهرستان خمینی شهر در بین چهار هیأت فوتبال برتر استان در کنار هیأت های فوتبال کاشان، نجف آباد و شهرضا قرار گرفته است. به گزارش سایت هیأت فوتبال استان اصفهان از مسؤولین هیأت های برتر در مراسم ویژه ای تقدیر به عمل آمد.

 

لطفاً مرا بسازید!

حکایت پروژه های عمرانی شهرستان خمینی شهر از داستان های هزار و یک شب نیز خواندنی تر است. یکی از این پروژه های عمرانی در محله فروشان قرار دارد. زمینی هزار و چند متری که تا همین سال گذشته در تملک شهرداری و به صورت فضای سبز بود اما یک سال و اندی پیش کلنگ احداث سالن ورزشی در آن به زمین خورد. بیچاره درختان بی زبان نیز به بهانه ساخت سالن ورزشی توسط اداره آموزش و پرورش خیلی زود غزل خداحافظی را خواندند. اینکه چگونه با از بین بردن این همه درخت بی زبان موافقت شد که بگذریم، نیمه کاره رها کردن زمین قصه جالبی است. اداره آموزش و پرورش که متولی احداث این زمین است پس از انجام مقدار ناچیزی از پروژه، سه ماهی است که پروژه و زمین را به امان خدا رها کرده و نارضایتی همسایگان را موجب شده است. یکی از همسایگان که از وضع موجود به شدت ناراضی بود گفت: زمانی که دوستان درختان بی زبان را بردیدند از احداث سالن بین المللی خبر می دادند اما هم اکنون و با ناقص ماندن پروژه توسط آموزش و پرورش جوابگوی هیچ کسی نیستند. به هر حال این سؤال پیش می آید که آیا برای ساخت یک پروژه ورزشی توسط آموزش و پرورش بودجه مناسب آن پیش بینی گردید یا اینکه باز هم با شروع و نیمه کاره شدن آن مسؤولان به دنبال تأمین بودجه مورد نظر آن راه افتاده اند.

 

3225 ورزشکار زن سازمان یافته در شهرستان

سرویس خبر / طاهره خونساری: اولین جشنواره ورزشی بانوان شهرستان خمینی شهر به همت تربیت بدنی و امور ورزش بانون شهرستان در سالن ورزشی باغ بانوان عصر چهارشنبه 18 خرداد برگزار شد. به گفته محبی مسؤول ورزش بانوان شهرستان هدف از این جشنواره معرفی 26 هیأت ورزشی بانوان و آَشنایی با رشته های مختلف ورزشی بوده است.

در این برنامه ورزشکاران اسکیت هاکی، آمادگی جسمانی و ایروبیک، تکواندو، جودو و کونگ فو با حرکات ورزشی به معرفی رشته خود پرداختند.

محبی در ادامه افزود: در این جشنواره از نائب رئیسان هیأت ورزشی و رابطین ورزش بانوان ادارات تقدیر به عمل آمد. اجرای سرود ملی توسط ناشنوایان، مسابقه و موسیقی از برنامه های جنبی این جشنواره بود. گفتني است 3225 ورزشکار سازمان یافته در قالب هیأت های ورزشی مشغول فعالیت هستند.

نظرات  

 
#2 0 بدمینتونی 16 مرداد 1390 ساعت 18:59
از فرصت بعیده که سانسور کنه!!!!!!!!!!!! !!!!!!
ولی بازم ممنون که نظرم رو گذاشتین.
ممنونتر میشم اگه مسایلی که بیان میکنم و متاسفانه واقعیت داره پیگیری بشه تا ورزش شهرمان نجات پیدا کنه.امیدوارم.
نقل قول
 
 
#1 +1 بدمینتونی 11 مرداد 1390 ساعت 04:43
با سلام.به نظر من اختلاف نظرها بر میگرده به فعال بودن و فعال نبودن مسیولین دو نهاد اموزش پرورش و تربیت بدنی خمینی شهر.
از اونجایی که من با رییس هر دو نهاد در شهرستان یعنی اقای میردامادی در اموزش پرورش و کمالیان در تربیت بدنی در طی دوره های طولانی تعامل داشتم و با هر دو نفر در زمان مدیریتشون کار کردم مقصر این نا هماهنگی ها و اختلاف نظرها ومتاسفانه استعداد سوزی ها البته در بخش تربیت بدنی را lمسئولینشون میدونم.بالاخره وقتی مسیول امور ,... اداره تربیت بدنی با تحصیلات دیپلم و اون هم در یه رشته کاملا نا مربوط به تربیت بدنی بر سر ورزشکاران ما مسلط باشه و به اونها زور بگه و تازه غیر بومی هم باشه و تنها سابقه ورزش اون سالنداری تو شهر دهق باشه چه انتظاری از این اداره میره به جز استعداد سوزی.ازفرصت به عنوان رسانه دلسوز شهرمون میخوام این مطالب را پیگیر باشه و به گوش مسیولین رده بالای شهر برسونه.ما که هر چه فریاد زدیم کمتر صدایمان را شنیدند.
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید