امروزشنبه, 05 خرداد 1397-- Saturday May 26 2018

ساعت 08:48:43

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

اخبار کوتاه ورزشی

چهارشنبه, 30 شهریور 1390 ساعت 08:35 کدخبر :2537
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

 

اول اینکه بالاخره مسابقات لیگ نونهالان شهرستان خمینی شهر در آستانه شروع مدارس کلید خورد. نکته جالب برنامه ریزی فشرده و کار سخت هیأت فوتبال در برگزاری مسابقات است.

 

دوم اینکه تیم نونهالان امید، نماینده شهرستان در مسابقات قهرمانی استان در مرحله نیمه نهایی با سه گل مغلوب تیم قدرتمند جاوید کاشان شد تا تنها دلخوش به دیدار رده بندی رقابتها باشد.

سوم اینکه تیم هیأت اسکیت درچه موفق شد مقام سوم مسابقات لیگ اسکیت کشور را به همراه تیم استان اصفهان به خود اختصاص دهد. همچنین دو مقام قهرمانی در مواد 500 و 1000 متر توسط محمد عابدی برای این تیم به دست آمد.

چهارم اینکه در مسابقات تیراندازی با کمان آزاد کشوری در استان لرستان، مجید شهبازی از هیأت تیراندازی با کمان شهر درچه موفق شد در مسافت 18 متر مقام سوم را به دست آورد.

پنجم اینکه آزمون ارتقاء کمربند در رشته جودو با حضور 30 نفر از کلیه شهرستان های استان به میزبانی هیأت جودو برگزار شد.

ششم اینکه در مسابقات بدنسازی و پرورش اندام شهرستان در رشته فیگور تیم های ارغوان، سپهر و ذکر الرحمه موفق به کسب مقام های اول تا سوم شدند.

هفتم اینکه تیم بسکتبال با ویلچر هیأت جانبازان و معلولین شهرستان در مسابقات لیگ دسته دو کشور که به میزبانی خمینی شهر و با حضور 3 استان (البرز، کرمان، اصفهان) برگزار شد، موفق به کسب جایگاه دوم گردید.

و آخر اینکه با همكاري شهرداري، اداره تربیت بدنی و هيئت ورزش‌هاي همگاني شهرستان، همایش پیاده روی خانوادگی با حضور مسؤولان برگزار شد. در این مراسم به 15 نفر از کسانی که به سامانه پیام کوتاه تربیت بدنی پیام ورزشی ارسال کرده بودند دوچرخه کوهستان اهدا گردید.

نظرات  

 
#1 0 كمالي 05 مهر 1390 ساعت 10:39
سلام بايد برنامه نود را در مورد خميني شهر ونوع عزل ونصبهاي هيات فوتبال واداره تربيت بدني اجرا كنند كه سياسيون وروحانيت به عرصه ورزش ومديريت آن پا نهادهاند حتما سرپرست هيات فوتبال خميني شهرمانند نمايندگان انتصابي در دو باشگاه استقلال وپيروزي سابقه ورزشي شان فوتبال در مدرسه آنهم از نوع گل كوچك بوده
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید