امروزچهارشنبه, 02 خرداد 1397-- Wednesday May 23 2018

ساعت 15:20:14

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

اخبار کوتاه ورزشی

دوشنبه, 11 مهر 1390 ساعت 13:49 کدخبر :2633
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

 

اول اینکه تیم بسکتبال بزرگسالان شهرداری خمینی شهر در مسابقات جام رمضان نجف آباد موفق به کسب مقام قهرمانی شد. این رقابت ها با حضور شش تیم از شهرستانهای مختلف استان و به صورت دوره ای برگزار گردید.

 

دوم اینکه تیم والیبال دختران هیأت والیبال خمینی شهر در مسابقات قهرمانی استان موفق به کسب مقام نایب قهرمانی شد. در این مسابقات که با حضور 13 تیم برگزار شد مربیگری تیم خمینی شهر بر عهده خانم ها صادقی و جزینی و سرپرستی تیم به عهده خانم صفایی زاده بود.

سوم اینکه در مسابقات جام کهن اسپرت اصفهان در رده سنی نونهالان مهشید امیرخانی مقام اول و خانم دباغی مقام دوم را کسب کردند. در رده سنی نوجوانان نیز خمینی شهر صاحب یک مقام سومی شد.

چهارم اینکه تیم والیبال نشسته استان اصفهان با مربیگری آقای ملک زاده از خمینی شهر وحضور محمد جواد کریم زاده و هادی محمودصالحی دو بازیکن خمینی شهری به مقام ششم رقابتهای بین المللی جانبازان و معلولین مسابقات خواهر خوانده ها در اصفهان دست یافت. این رقابتها با حضور 5 تیم خارجی (روسیه، عراق، مالزی، ترکیه، رومانی) برگزار شد.

پنجم اینکه در مسابقات تکواندو بسیج استان جواد مهرابی مقام دوم و علیرضا مهرابی و سجاد شکرانی مقام سوم را کسب کردند.

ششم اینکه در مسابقات تکواندو جوانان و بزرگسالان استان سهراب جنتی موفق به کسب مقام قهرمانی و عبدل کریمی و رسول مختاری مقام دوم و مجتبی یادگاری مقام سوم را کسب کردند.

هفتم اینکه به همت شورای ورزشی روستای تیرانچی مسابقات فوتبال جام رمضان در دو رده سنی بزرگسالان و جوانان برگزار گردید.

هشتم اینکه مجید شهبازی موفق شد در مسابقات تیر اندازی با کمان کشور در استان لرستان مقام سوم رقابتها را از آن خود کند.

نهم اینکه هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان به عنوان هیأت برتر استان در این رشته توسط هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان انتخاب گردید.

دهم اینکه طبق معمول سالهای اخیر تیم های پیام و امید در مسابقات فوتبال نونهالان شهرستان به دیدار پایانی راه پیدا کردند؛ مسابقه ای که درچند سال اخیر بارها و در مقاطع سنی مختلف بین این دو تیم تکرار شده است.

یازدهم اینکه مسابقات قهرمانی جوجیتسو استان به میزبانی خمینی شهر و در سالن ووشو استادیوم قدس برگزار شد که طی آن مسعود زمانی در دسته 85 مقام اول، جواد ذوالفقاری در 55 مقام دوم، علی حقیقت نیا در 85 مقام دوم، ستار حاجی باقری در 94+ مقام دوم، کوروش حاجیان در 85 مقام سوم، محمد حقیقت نیا در کاتا مقام سوم، اکبر بیابانکی در کاتا مقام سوم، محمد شمس در 69 مقام سوم، حسین مهدور در 69 مقام سوم و محمد فرد عمادی در 94- مقام سوم را کسب کردند.

دوازدهم اینکه گروه کوهنوردی پایگاه بسیج حضرت رسول اکرم(ص) به مناسبت هفته دفاع مقدس به قله 4075 متری شیرکوه یزد صعود کردند. این گروه 28 نفره در سالهای گذشته به مناسبت های مختلف به قله های دنا، سبلا، زردکوه، کرکس و دالانکوه نیز صعود نموده بودند.

آخر اینکه اینکه تیم نونهالان وزنه برداری شهرستان خمینی شهر در مسابقات قهرمانی استان با مجموع 179 امتیاز موفق به کسب مقام چهارم گردید. همچنین مجتبی بلدی در دسته 50 کیلو گرم مقام دوم، ابراهیم زمانی در دسته 56، علیرضا میر نصیر در دسته 62 و محمد مربی در دسته 69 و ستار حاجی باقری در دسته 94+ کیلوگرم به مقام سوم استان دست یافتند و همه آنها به تیم منتخب استان راه پیدا کردند.

نظرات  

 
#1 0 فطرس 25 مهر 1390 ساعت 17:50
لطفا به مسئولان برسانید که گروه های کوهنوردی را بیشتر کمک کنند
من در گروه کوهنوردی پایگاه بسیج رسول اکرم هستم
صعودهای خوبی گذاشته میشه و برنامه های متنوعی دارند ولی بهشون کمک نمیشه
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید