امروزدوشنبه, 31 ارديبهشت 1397-- Monday May 21 2018

ساعت 03:56:54

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

اخبار کوتاه ورزشی

یکشنبه, 08 آبان 1390 ساعت 08:01 کدخبر :2949
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : پریشانی

 

اول اینکه در ادامه افتخار آفرینی های ووشو کاران خمینی شهری، تیم هیأت ووشو شهرستان موفق شد در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در سه بخش تالو (اجرای فرم)، ساندا (مبارزات) و دوئلین (حرکات نمایشی تیمی) با كسب 23 مدال طلا، 8 نقره و 3 برنز و با اقتدار، قهرمانی مسابقات را از آن خود کند. گفتنی است این مسابقات به میزبانی شهرستان لنجان و با حضور 15 تیم از سراسر استان اصفهان برگزار شد.

 

دوم اینکه خانم طوبی رضایی کونگ فو کار خمینی شهری موفق به کسب مقام قهرمانی جوانان کشور در اصفهان گردید.

سوم اینکه فرزانه قربانی جوجیتسو کار اصغرآبادی موفق به کسب مقام قهرمانی کشور در وزن 49 و در رده سنی بزرگسالان گردید.

چهارم اینکه همایش پیاده روی خانوادگی با حضور بیش از 300 نفر در شهر درچه برگزار شد. در این همایش به تعدادی از افراد به قید قرعه جوایزی اهدا گردید.

پنجم اینکه تیم نوجوانان سعادت درچه موفق به کسب عنوان قهرمانی مسابقات قهرمانی فوتبال محلی نوجوانان استان اصفهان گردید.

ششم اينكه تیم مدرسه فوتبال باقر العلوم خمینی شهر در مسابقات قهرمانی مدارس فوتبال استان اصفهان و در رده سنی زیر 11 سال مقام  دوم مسابقات را کسب کرد. این نایب قهرمانی باعث شد تیم مدرسه باقر العلوم به مسابقات سوپر لیگ استان راه یابد. گفتنی است مدرسه  فوتبال باقر العلوم در زمین چمن دانشگاه صنعتی و توسط بخش خصوصی حدود یک دهه سابقه فعاليت دارد.

هفتم اينكه به همت هيئت ورزش هاي همگاني شهرستان و هيئت بدنسازي و اداره ورزش و جوانان شهرستان و همكاري شوراياران وازيچه، پياده روي خانوادگي از آسايشگاه محموديه تا ورزشگاه شهداي وازيچه برگزار شد. در اين مراسم كه با استقبال خوب مردم محله همراه بود به قيد قرعه هدايايي به شركت كنندگان تعلق گرفت.

هشتم اینکه به مناسبت روز جهانی کودک، کلاسهای آموزشی ورزشی رایگان به همت اداره تربیت بدنی و در پارک پیروزی برگزار شد.

نهم اینکه همایش پزشکی ورزشی بانوان با تدریس خانم دکتر جزایری در اداره تربیت بدنی برگزار شد.

دهم اینکه به مناسبت هفته تربیت بدنی، رئیس و کارکنان اداره تربیت بدنی ضمن بازديد از خانه باغ گلها و بهشت برین و اهدای هدایایی به رسم یادبود، به گلزار شهدا رفته و مراسم غبارروبی گستان شهدا را برگزار کردند.

يازدهم اینکه به مناسبت روز جهانی عصای سفید، مسابقات طناب کشی و دو سرعت برگزار شد.

دوازدهم اینکه تیم فوتبال نونهالان امید باز هم قهرمان مسابقات نونهالان خمینی شهر شد. این تیم موفق شد در یک دیدار جذاب و در ضربات پنالتی تیم خوب پیام را شکست دهد. گفتنی است این قهرمانی تیم امید را به بهترین تیم رده های پایه دهه اخیر در خمینی شهر تبدیل کرد.

سيزدهم اینکه به مناسبت هفته تربیت بدنی همایش پیاده روی خانوادگی در محله وازیچه برگزار شد.

چهاردهم اينكه تیم شنای شهرداری خمینی شهر در مسابقات کارگران استان اصفهان موفق به کسب مقام ششم گردید.

پانزدهم اينكه تیم مدرسه فوتبال باقر العلوم خمینی شهر در مسابقات  قهرمانی مدارس فوتبال استان اصفهان و در رده سنی زیر 11 سال مقام  دوم مسابقات را کسب کرد و به مسابقات سوپرلیگ استان راه یافت.

و آخر اینکه در مسابقات قهرمانی بوکس استان اصفهان، تیم هیأت بوکس خمینی شهر برای اولین بار موفق به کسب مقام قهرمانی مسابقات شد. در این مسابقات پوریا ذوالفقاری در 49 کیلو، رضا ملکی در 51 کیلو، علی عبدالهی در 64 کیلو، امین جواهربین در 69 کیلو، محمد علی شهیدی در 81 کیلو، حمیدرضا مرادپور در 91 کیلو مقام اول و علیرضا کبیریان در 60 کیلوگرم مقام سوم را کسب کردند. همچنین مربیگری این تیم به عهده مهدی شفیعی بود و علیرضا مختاری و مرتضی صفایی به عنوان داور این تیم را همراهی می کردند. گفتنی است صنایع سنگ تایتانیک به عنوان حامی مالی، تمامی هزینه های این تیم را متقبل  شد.

نظرات  

 
#1 0 ملک زاده 11 آبان 1390 ساعت 12:59
جناب فرصت *حق بوکس برای انتشار خبر قهرمانی تیم بوکس خمینی شهر در مسابقات استان که با شرکت تیم های بزرگ شهر ستانها واستان بود بیشتر از این بود که این مطلب درحاشیه سایر مطالب درج شود .10 شرکت کننده از هیت بوکس خمینی شهر وکسب 6مدال طلا وقهرمانی در استان اصفهان احتیاج به توجه وبازتاب خبری بیشتری داشت خودتان منصفانه قضاوت کنید؟؟؟
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید