امروزچهارشنبه, 02 خرداد 1397-- Wednesday May 23 2018

ساعت 19:24:54

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

اخبار کوتاه ورزشی

یکشنبه, 22 آبان 1390 ساعت 12:25 کدخبر :3057
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : منصور پریشانی

 

اول اینکه جشن ویژه کارکنان اداره ورزش و جوانان و هیأت های ورزشی شهرستان به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در محل تالار شاهین با حضور مسؤولین شهرستان و همچنین معاون توسعه منابع و سرمایه انسانی اداره کل ورزش و جوان استان اصفهان برگزار شد.

 

دوم اینکه کارگاه آموزشی، پزشکی و ورزشی سالمندان در تاریخ 5/8/90 با حضور 30 نفر از شرکت کنندگان در محل سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان خمینی شهر برگزار  شد.

سوم اینکه سالن ورزشی ولایت اندآن در تاریخ 6/8/90 با حضور جمعی از مسؤولین استان و شهرستان استان افتتاح شد.

چهارم اینکه مسابقات فوتبال یادواره شهید اصغر شفیعی و شهدای محله دستگرد قداده با  شرکت 10 تیم از محله دستگرد در حال برگزاری می باشد.

پنجم اینکه مراسم رونمایی از تشک کشتی جدید سالن ورزشی مهدیان جوی آباد در تاریخ 7/8/90 با مسؤولین استان و شهرستان و تعدادی از پیشکسوتان برگزار شد.

ششم اینکه جلسه رابطین سلامت ادارات شهرستان در محل سالن  اجتماعات اداره ورزش و جوانان در تاریخ 9/8/90 برگزار شد.

هفتم اینکه تیم فوتسال کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان به چهارمین دوره  از مسابقات فوتسال کارکنان ادارات ورزش و جوانان استان به  میزبانی شهر کاشان اعزام شد.

و آخر اینکه مسابقات والیبال نونهالان دختر شهرستان خمینی شهر به  مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش با حضور 6 تیم از میان  کانون های داخل شهرستان (هیأت والیبال الف و ب، اصغر آباد الف و ب، کوشک و آموزش و پرورش) به مدت 2 روز در محل سالنهای ورزشی قدس و باغ بانوان در تاریخ های 4 و 5 آبان ماه 90 برگزار شد که در پایان تیم های آموزش و پرورش، هیأت والیبال الف و ب و کوشک به ترتیب اول تا چهارم شدند.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید