امروزچهارشنبه, 02 خرداد 1397-- Wednesday May 23 2018

ساعت 13:05:08

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

استقبال پرشور مردم  از قهرمان خمینی‌شهری وزنه‌برداری جوانان جهان

استقبال پرشور مردم از قهرمان خمینی‌شهری وزنه‌برداری جوانان جهان

دوشنبه, 25 فروردین 1393 ساعت 17:56 کدخبر :7197
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
شامگاه یکشنبه مراسم استقبال از مدال آور وزنه برداری مسابقات جهانی با حضور رییس واعضاءشورای شهر, مردم شهرستان برگزارشد

در این مراسم شهردار خمینی€Œشهر گفت: خمینی€Œشهر به وجود قهرمانانی همچون میثم متقیان، قهرمان  مسابقات وزنه€Œبرادری معلولین جهان افتخار می€Œکند .
 حاج حیدری افزود: به علت وجود قهرمانان و شخصیتهای مختلف فرهنگی، نام خمینی شهر  در جهان و کشور می€Œدرخشد. و امروز شهر هیچ کمبودی از نظر افتخارات ندارد و در همه بخشهای مختلف حرف برای گفتن دارد.
   شهردار خمینی شهر با اشاره به شخصیتهای بومی خمینی شهر گفت: وجود  روحانیونی همچون آیت€Œاله اشرفی، آیت€Œاله جبل€Œعاملی،استادحضرت امام(ره) و شخصیتهای فرهنگی همچون اصغرفرهادی رتبه برتر جهان در فیلم€Œسازی،  شعرای بنام همچون اصغر خاسته و سعید بیابانکی زبانزد است.
 وی بابیان اینکه جوانان شهرمان باید از قهرمان جهانی الگوبرداری کنند گفت: شهرداری و شورای شهر آمادگی کامل دارد از قهرمانان و افتخارات فرهنگی و مدال€Œآور ورزشی حمایت و پشتیابی کنند.
رئیس شورای شهر خمینی شهر در این مراسم اظهار کرد: پیروزی جوانمردانه وزنه€Œبردار معلول کشور مان، مایه افتخار مسئولین استان اصفهان و شهرستان خمینی شهر است.
 سید علی صالح درخشان با اشاره به کسب این مقام قابل ستایش و عرض خسته نباشید به قهرمان ملی شهرمان  گفت: بالا بردن پرچم  کشورمان و کسب مقام قهرمانی افتخاری بزرگ  و ملی برای مردم کشورمان  محسوب می€Œشود.
وی  با اشاره به اینکه میثم متقیان الگوی  با افتخار برای جوانان و نسل جدید خمینی€Œشهر محسوب می شود افزود: مردم و مسئولین شهرستان باید با افتخار به وجود چنین  قهرمانانی تلاش کنند تا این€Œگونه افتخارات برای شهرمان حفظ شود و افزایش یابد.
  میثم متقیان در رشته وزنه€Œبرداری معلولین جهان  در کشور امارات موفق به کسب مدال طلای وزن به اضافه 107 کیلوگرم این دوره از مسابقات جهانی شد.وی
  وی به عنوان یکی از نمایندگان کشورمان و تنها وزرشکار اعزامی از استان اصفهان در این دوره از مسابقات شرکت داشت .
 لازم به ذکراست چندماه قبل نیز  وی موفق به کسب مقام قهرمانی مسابقات پارالمپیک آسیایی در کشور مالزی شد و بالاترین رکورد جهانی در رده سنی جوانان سنگین وزن معلول جهان را به نام  خود به ثبت رساند.

گفتنی است مردم محلات مختلف خمینی€Œشهر ازجمله محله بسته و همچنین اعضای کانون اندیشهٰ، استقبال پرشوری در محل زندگی قهرمان از وی به€Œعمل آوردند و تا پاسی از شب به شادی  و ابراز احساسات پرداختند.

نظرات  

 
#1 0 محفوظ باشه 26 فروردین 1393 ساعت 11:21
سلام بازهم به بچه هاي كوچه بسته وكتابخانه انديشه وهيئت حضرت ابوالفضل واهالي محل كه اين جشن بزرگ را گرفتندوگرنه ميثم تاحالا چندبار مقام اورده هرچه منتظرماندند مسئولين كاري نكردند . ميثم متشكريم
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید