امروزپنجشنبه, 03 خرداد 1397-- Thursday May 24 2018

ساعت 12:27:19

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

مدير كل تربيت بدني استان موافقت كرد؛

اماكن ورزشي شهرستان بطور رايگان در اختيار مردم قرار مي گيرد

پنجشنبه, 15 اردیبهشت 1390 ساعت 08:01 کدخبر :1052
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : منصور پریشانی

سرويس ورزش: به منظور بررسي مشكلات ورزش شهرستان بخصوص فوتبال، جلسه ای مشترک با حضور دکتر خدابخش مدیر کل تربیت بدنی استان اصفهان و صهری رئیس شورای اسلامی شهرستان خمینی شهر و عمادی رئیس هیأت فوتبال شهرستان در محل اداره کل تربیت بدنی استان برگزار شد.

در این جلسه مدیر کل اداره تربیت بدنی استان گفت: اداره کل تربیت بدنی آمادگی دارد با کمک مسؤولان به سمتی پیش رود که اماکن ورزشی به صورت رایگان در اختیار مردم قرار گیرد البته بجز اماکن خاص مانند استخر و زمین چمن که هزینه نگهداری آن زیاد است. وی افزود: دیدگاه تربیت بدنی استان کمک به شکوفایی ورزش همگانی و قهرمانی است.

در اين جلسه، صهری رئيس شوراي شهرستان موقعیت شهرستان را از نظر تراکم جمعیت و کمبود مکانهای ورزشی تشريح كرد و افزود: باید به سمتی پیش برویم که مردم برای استفاده از مکانهای ورزشی متحمل هزینه های گزاف نشوند تا بتوانیم مشکلات اجتماعی مانند اعتیاد را برطرف و باعث انگیزه بیشتر مردم برای ورزش کردن شویم.

وی در ادامه گفت: شورای اسلامی شهرستان آماده است تا با طرح لایحه در جهت اهداف تربیت بدنی و گسترش مکانهای ورزشی به صورت رایگان و طبق قوانین، در سطح شهرستان و استان گامهای اساسی بردارد.

عمادی رئیس هیأت فوتبال شهرستان هم در اين جلسه ضمن تشکر از مدیرکل تربیت بدنی استان و دیدگاههای مثبت وي در واگذاری سالن های ورزشی به هیأتهای ورزشی و تلاش در جهت کمک به رفع مشکلات، پیشنهاد داد که زمین فوتبال آسفالت ورزشگاه قدس «چمن مصنوعی» شود که مورد موافقت مدیر کل قرار گرفت و مقرر شد هیأت فوتبال خمینی شهر طرح خود را به اداره تربیت بدنی شهرستان تحویل دهد تا اقدام شود.

نظرات  

 
#2 0 بدمینتونی 12 مرداد 1390 ساعت 12:26
سلام.شهروند عزیز باید این را بدانی که اگر اماکن ورزشی در اختیار جوانان قرار میگرفت ومسیولین طرحی درست درمون برای اوقات فراغت جوانان شهرمون داشتند شاید هیچ وقت اون حادثه فجیع در شهرمون رخ نمیداد.پس خواهشا این جور صحبت نکن!!!
نقل قول
 
 
#1 0 شهروند 01 تیر 1390 ساعت 11:22
سلام .اماکن ورزشی نمی خواهیم اگر میشه باغ های سد اشرف را رایگان در اختیارمان قرار دهید .ممنون
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید