امروزشنبه, 05 خرداد 1397-- Saturday May 26 2018

ساعت 06:37:21

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

اولویت ما سلامت ورزشکاران خمینی‌شهر است/ تکمیل ورزشگاه قدس تا پایان سال
رئیس اداره ورزش و جوانان:

اولویت ما سلامت ورزشکاران خمینی‌شهر است/ تکمیل ورزشگاه قدس تا پایان سال

شنبه, 11 آبان 1392 ساعت 13:24 کدخبر :6269
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
اولویت ما در درجه نخست در بخش سلامت ورزشکاران و ارائه خدمات هر چه بهتر به آنها است. رییس اداره ورزش و جوانان با اعلام این خبر گفت: در حوزه عمرانی دو پروژه مهم در پیش داریم که تکمیل زمین چمن ورزشگاه قدس خمینی‌شهر و تکمیل سالن خیریه مهدیه به عنوان پروژه‌های در دست اجرای این مجموعه است که امیدوارم این پروژه‌ها تا پایان سال تکمیل شود.

محمدی به دیگر پروژ‌ه‌های عمرانی شهرستان نیز اشاره کرد و افزود: تکمیل زورخانه آدریان، تکمیل سالن چندمنظوره شهدای اصغرآباد و تکمیل چند پروژه ورزشی دیگر از جمله دیگر کارهای ما در بخش عمرانی است که در دستور کار خود داریم.
وی تصریح کرد: با افتتاح این مجموعه‌ها سرانه ورزشی شهرستان افزایش پیدا می‌کند و وجود مربیان و مسئولان هیئت‌های ورزشی در بخش‌های بانوان و آقایان به رشد ورزش در این شهرستان کمک می‌کند.
رییس اداره ورزش و جوانان افزود: با ارتباط خوبی که با اداره آموزش و پرورش شهرستان داریم، یکی از برنامه‌های خودمان را در زمینه استعدادیابی قرار داده‌ایم که جا دارد از مسئولان این اداره تشکر کنم.
محمدی تاکید کرد: اولویت ما در درجه نخست در بخش سلامت ورزشکاران و ارائه خدمات هرچه بهتر به آنها بوده و پس از آن راه‌اندازی کانون حرکات اصلاحی در  خمینی شهر با کمک و هم‌فکری کارشناسان بومی شهرستان است.
وی با اشاره به حوزه جوانان اضافه کرد: قصد داریم فعالیت‌های خودمان را توسعه بدهیم و در مناسبت‌های مختلف شرایطی را فراهم کنیم تا فضای شادابی و جشن را به صورت تقویم‌وار در برنامه‌هایمان داشته باشیم.
رئیس اداره ورزش و جوانان خمینی‌شهر با بیان اینکه برنامه‌های خوبی نیز برای بانوان در دستور کار خود داریم، گفت: مجموعه باغ بانوان را با همکاری شهرداری راه‌اندازی کردیم و امیدوارم بتوانیم بیش از پیش حضور بانوان را در میادین مختلف سهل و آسان کنیم.
وی اظهار کرد: در طول سال به مناسبت های مختلف بیش از 10 همایش برگزار می‌کنیم و جای افتخار است که با این وضعیت اقتصادی برنامه‌های ورزشی را اجرا می کنیم که جا دارد در این باره از مسئولان استان و شهرستان تشکر کنم.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید