امروزشنبه, 05 خرداد 1397-- Saturday May 26 2018

ساعت 02:58:43

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

قهرمان دو و میدانی معلولان جهان:

به ورزشکاران معلول کم لطفی می‌شود

چهارشنبه, 11 آبان 1390 ساعت 12:06 کدخبر :2969
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : فرصت آنلاین

قهرمان خميني شهري رشته دو و میدانی معلولان جهان گفت: هنوز هم برخی از مقامات ورزشی و غیر ورزشی استان اصفهان با نگاه نه€Œ چندان خوب به ورزش معلولان نظر دارند.


علی الهی اظهار داشت: رکوردی در رقابت€Œهای جهانی بر جای گذاشتم که افراد سالم نیز نمی€Œتوانستند به این موفقیت دست پیدا کنند با این حال نه تنها به من بلکه به سایر قهرمانان معلول هنوز هم کم لطفی€Œهای زیادی می€Œشود.
وی ادامه داد: در رقابت€Œهای جهانی دو و میدانی که توانستم مدال نخست را از آن خود کنم غیر از مسئولان سازمان بهزیستی استان اصفهان هیچ مقام مسئول دیگری به استقبال من و سایر دوستانم نیامد.
قهرمان جهان در رشته دو و میدانی معلولان با اشاره به حمایت€Œهای خوب سازمان بهزیستی از معلولان ورزشکار استان بیان کرد: امیدوارم اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان نیز زمانی خدمات لازم را در اختیار ورزشکاران معلول قرار دهد.
وی به نداشتن یک پیست تخصصی رشته دو و میدانی برای ورزشکاران دو و میدانی معلول اشاره کرد و افزود: با کمترین امکانات به مدال€Œهای جهانی دست پیدا می€Œکنیم.
الهی در مورد مراسم بزرگداشت پارالمپیک با بیان اینکه از حضور در چنین مکان€Œهای پرنشاطی احساس رضایت خاطر بسیار خوبی به من دست می€Œدهد، تصریح کرد: امیدوارم این مراسم هر سال به طور جدی برگزار شود و حمایت مسئولان ورزشی نیز از ورزشکاران معلول افزایش یابد.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید