امروزيكشنبه, 30 ارديبهشت 1397-- Sunday May 20 2018

ساعت 18:18:28

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

خمینی شهرمیزبان رقابت های اسکیت هاکی لیگ برتر باشگاه‌ های کشور

خمینی شهرمیزبان رقابت های اسکیت هاکی لیگ برتر باشگاه‌ های کشور

دوشنبه, 14 بهمن 1392 ساعت 14:57 کدخبر :6923
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
به مناسبت دهه مبارک فجر، خمینی شهر میزبانی رقابت‌های اسکیت هاکی لیگ برتر باشگاه‌‌های کشور را در روزهای 17 و 18 بهمن ماه برعهده گرفته است.

رییس هیات اسکیت  شهرستان در این باره به خبرنگار فرصت آنلاین گفت: این مسابقات با حضور 8 تیم شامل: انقلاب تهران، پویای تهران، ستارگان آرین گیلان، نیروی زمینی ارتش، دانشگاه آزاد همدان، اداره ورزش و جوانان شهر قم، مهرآریای خمینی شهر و مهر 97 خمینی شهر در سالن شهدای ورزشگاه قدس برگزار می گردد. خسروانی با تاکید بر اینکه سالنی که قرار است مسابقات در آن انجام شود، از تمام استاندارهای لازم برخوردار است، گفت: سالن مذکور با هزینه 100 میلیون تومان به صورت شخصی بازسازی شده که چهارشنبه آماده بهره برداری است. وی  ادامه داد:اسکان ورزشکاران میهمان که بیش از 100 نفر هستند، در خوابگاه 30 نفری اداره ورزش و جوانان شهرستان و خوابگاه ورزشگاه تختی اصفهان خواهد بود. رییس هیات اسکیت هاکی همچنین افزود: رییس و دبیر فدراسیون اسکیت ، مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان، رییس هیات اسکیت استان و ...از مهمانان این دوره مسابقات می باشند.


به گفته خسروانی 5 سال پیش دانشگاه آزاد خمینی شهر میزبانی این مسابقات را به عهده گرفت که درآن دوره تیم خمینی شهر ی قهرمان شد. اما اینبار احتمال قهرمانی خیلی کم است چراکه ما نتوانسته ایم برای ارتقای اسکیت بازان هزینه درستی بکنیم در حالی که تیم های دیگر در نقاط  دیگرکشور هزینه های زیادی کرده اند.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#2 0 عزیزا.. حاج حیدری 26 بهمن 1392 ساعت 12:12
باسلام کاش میشددرباره نگارروح الهی بیشتر بنویسید مردم حق دارند قهرمان جهانی شهرشون را بیشتر بشناسند
نقل قول
 
 
#1 0 عای شیر مرد 20 بهمن 1392 ساعت 19:23
با سلام .ی سوال پیش امده؟اصلا مگه ما هییت اسکیت هاکی هم داشتیم و نمیدونستیم......محض اطلاع اون کمیته اسکیت هاکی که زیر مجموعه هییت اسکیت است..
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید