امروزيكشنبه, 06 خرداد 1397-- Sunday May 27 2018

ساعت 07:36:06

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

در المپیاد فرهنگی ورزشی روستائیان، خمینی شهر به یک مقام سومی بسنده کرد

در المپیاد فرهنگی ورزشی روستائیان، خمینی شهر به یک مقام سومی بسنده کرد

یکشنبه, 05 آبان 1392 ساعت 13:59 کدخبر :6183
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی استان اصفهان گفت: پنجمین المپیاد فرهنگی ورزشی روستائیان استان اصفهان ویژه آقایان با قهرمانی تیم چادگان به پایان رسید.

مهدی اسدی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد:  هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی استان اصفهان در ابتدای سال پنجم فعالیت خود، براساس سند راهبردی هیئت برنامه‌های خود را اجرایی و براساس این سند پیش می‌رود.
وی ادامه داد: برگزاری پنجمین المپیاد فرهنگی، ورزشی روستاییان استان اصفهان ویژه آقایان یکی از این برنامه‌ها بوده است که هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی، محلی استان اصفهان به مناسبت هفته ولایت و هفته تربیت بدنی و ورزش برگزار کرد.
رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی تصریح کرد: این مسابقات در هفت رشته در اردوگاه شهید کشوری ابریشم با حضور بیش از 500 ورزشکار برگزار شده که تیم چادگان با 32 امتیاز به مقام قهرمانی رسید، تیم اصفهان مرکزی با 28 امتیاز دوم شد و تیم‌های لنجان و آران و بیدگل هر کدام با 19 امتیاز در سکوی سوم ایستادند.
وی اضافه کرد: رشته طناب‌کشی با شرکت 12 تیم برگزار شد که تیم اصفهان با اقتدار بر سکوی قهرمانی تکیه زد و تیم‌های لنجان و چادگان به ترتیب دوم و سوم شدند.
اسدی در ادامه به رشته لی لی اشاره و تاکید کرد: این رقابت‌ها با شرکت 14 تیم برگزار شد که در قسمت انفرادی رشته لی‌لی محمدصالح محمدی(مبارکه) در مکان نخست ایستاد، میلاد چمنی(چادگان)دوم شد و عرب مختاری از بخش جرقویه به مقام سومی بسنده کرد، در قسمت تیمی نیز مبارکه بالاتر از تمام تیم‌ها اول شد و تیم‌های جرقویه و چادگان به ترتیب به مقام‌های دوم و سوم بسنده کردند، در بازی مهیج هفت سنگ 15 تیم با هم به رقابت پرداختند که تیم لنجان به مقام قهرمانی رسید و تیم‌های آران و بیدگل و خمینی‌شهر به ترتیب در مکان‌های دوم و سوم ایستادند.
وی افزود: در رشته تیراندازی با تفنگ کلاشینکف که به صورت انفرادی با حضور 50 تیرانداز برگزار شد، جواد توسلی (مبارکه)، سعید ابراهیمی (فلاورجان) و سید مجتبی فتوحی (شاهین شهر)به ترتیب اول تا سوم شدند.
رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی استان اصفهان گفت: در رشته دال پلان 13 تیم با هم به رقابت پرداختند که تیم خوانسار به مقام نخست رسید، شاهین‌شهر دوم شد و اصفهان به مقام سومی بسنده کرد.
وی اظهار کرد: در بخش بازی‌های بومی محلی هر شهرستانی بازی سنتی شهرستان خود را به نمایش گذاشت که تیم کاشان با رای کارشناسان مقام نخست را از آن خود کرد، فریدن در مکان دوم ایستاد و تیم‌های چادگان و خوانسار به صورت مشترک جایگاه سوم را تصاحب کردند.
اسدی اضافه کرد: رشته خروس جنگی با شرکت 14 تیم در سه وزن برگزار شد که تیم آران و بیدگل سکوی نخست را از آن خود کرد، تیم جرقویه دوم شد و تیم‌های چادگان و اصفهان به صورت مشترک در مکان سوم ایستادند.
:
3

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید