امروزچهارشنبه, 06 ارديبهشت 1396-- Wednesday Apr 26 2017

ساعت 09:52:42

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 13:11:07

چرا تیم بسکتبال آموزش و پرورش نایب قهرمان شد؟

چرا تیم بسکتبال آموزش و پرورش نایب قهرمان شد؟

یکشنبه, 13 بهمن 1392 ساعت 13:39 کدخبر :6915
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
مسابقات بسکتبال قهرمانی باشگاه های استان در رده سنی نونهالان با حضور 16 تیم برگزار شد و تیم بسکتبال کانون آموزش و پرورش موفق شد به مقام نایب قهرمانی برسد.

 این تیم در دیدار فینال مسابقات با تیم فولاد ماهان روبرو شد و بازی را واگذار کرد. اصیلیان مربی تیم در این باره به خبرنگار فرصت گفت: تیم فولاد ماهان متشکل از سه تیم ناحیه 3 اصفهان، ناحیه 2 اصفهان و فولاد ماهان بود و تیم بسیار قَدری محسوب می شد با این اوصاف ما بازی خوبی مقابل آن ها انجام دادیم.
وی درباره سطح مسابقات گفت: سطح مسابقات بسیار بالا بود و همه تیم های برتر استان در آن شرکت داشتند. دلیل آن هم این است که هر 12 بازیکن تیم منتخب استان که قهرمان کشور شد در دیدار فینال و در تیم ما و فولاد ماهان حاضر بودند.
در این مسابقات تیم های قَدری از جمله ذوب آهن، کوثر و ریف اصفهان و فرش چلسی کاشان هم حضور داشتند. رزاق پور مربی تیم نیز در این باره گفت: متاسفانه عدم حمایت هیات بسکتبال از ما باعث شد تیم ما در این مسابقات مظلوم واقع شود و در چند مورد از لحاظ داوری ضربه بخوریم.
گفتنی است هدایت این تیم از آقایان را اسماعیل اصیلیان، بهروز رزاق پور، مهدی جعفری و مهدی پریشانی بر عهده داشته و حمایت مالی تیم هم بر عهده سنگبری کریستال بود.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید