امروزدوشنبه, 27 خرداد 1398-- Monday Jun 17 2019

ساعت 04:12:14

آخرین به روز رسانی : شنبه 22:40:23

40 درصد ورزشکاران شهرستان خمینی‌شهر را بانوان تشکیل می دهند

40 درصد ورزشکاران شهرستان خمینی‌شهر را بانوان تشکیل می دهند

شنبه, 06 مرداد 1397 ساعت 08:22 کدخبر :12036
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین به نقب از خبرگزاری ایرنا نسرین شاکری فرد در حاشیه جشنواره ورزشی بانوان و تجلیل از قهرمانان و رتبه€Œهای برتر به ایرنا گفت: جشنواره ورزشی بانوان و تجلیل از مقام€Œهای برتر و قهرمانان ورزشی در مسابقات استانی و ملی و بین€Œالمللی شهرستان خمینی€Œشهر با حمایت فرمانداری به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان برگزار شد .
نسرین شاکری با اشاره به اینکه در فاصل تابستان و پر نمودن اوقات فراغت کودکان و نوجوانان و جوانان قرار داریم تصریح کرد: خانواده€Œها تمام€Œوقت و دغدغه خود برای هدایت فرزندان خود به سمت فعالیت€Œها و مراکز ورزشی مصروف می€Œکند .
رئیس هیئت ورزش بانوان استان اصفهان تصریح کرد: برگزاری جشنواره ورزشی بانوان بهترین تبلیغ و راهکار جذب جوانان و نوجوان دختر به سمت رشته€Œهای مختلف و اماکن ورزشی عمومی و خصوصی است .
وی بابیان اینکه جایگاه ورزش شهرستان خمینی€Œشهر جزء پنج رتبه برتر ورزش بانوان استان اصفهان قرار دارد گفت: شهرستان خمینی€Œشهر موفق به پرورش تعداد زیادی از قهرمانان، حضور در مسابقات مختلف و کسب رتبه€Œهای مهم کشوری و جهانی شده است .
شاکری با اشاره به اینکه رشد و توسعه ورزش همگانی در بین بانوان و دختران استان مهم€Œترین موضوع نگاه ما است تصریح کرد:ورزش همگانی به€Œعنوان زیرساخت ورزش قهرمانی محسوب می€Œشود .
وی افزود:با توجه به توصیه مقام معظم رهبری به رشد نشاط اجتماعی و مخصوصاً در بین بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان به€Œصورت ویژه به توسعه ورزش همگانی به€Œخصوص ورزش بانوان دارد .
شاکری با اشاره حمایت مسئولین اداره کل ورزش و جوانان استان از ورزش بانوان در استان تصریح کرد: طبق آخرین آمار در حدود شش هزار نفر از بانوان شهرستان خمینی€Œشهر به€Œصورت سازمان€Œیافته و در حدود 2 هزار نفر به آزاد از 21 مرکز عمومی ورزشی و 30 باشگاه ورزشی خصوصی تحت نظارت اداره ورزش و جوانان شهرستان در رشته€Œهای مختلف ورزشی فعالیت دارند .
شاکری ادامه داد: در شهرستان خمینی€Œشهر از بین ورزشکاران دختر و بانو در حدود 100 قهرمان کشوری ،18 نفر دعوت€Œشده به تیم ملی در 9 رشته ، 8 نفر عضو ملی در 5 رشته می€Œباشند .
به گزارش ایرنا در انتهای این مراسم از مدال آوران ، قهرمانان و رتبه های برتر ورزشی در مسابقات ملی وبین المللی با حضور فرماندار ، اعضای شورای شهر ، مسئولین شهرستان خمینی شهر تجلیل به عمل آمد .

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید