امروزيكشنبه, 06 خرداد 1397-- Sunday May 27 2018

ساعت 22:24:10

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

تيم اسکیت هاکی مهر آریای خمینی شهر نماینده ایران در مسابقات جهاني اسكيت

چهارشنبه, 16 شهریور 1390 ساعت 19:06 کدخبر :2373
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

 

رئیس هیئت اسکیت استان اصفهان گفت: تنها سالن اسکیت سرپوشیده کشور که در 13 سال گذشته ساخته شده است در اصفهان قرار دارد.

 

علیرضا شجاعی ذوالقدر افزود: تنها سالن سرپوشیده اسکیت کشور با شش هزار متر مربع وسعت در گذشته برای رشته دو و میدانی ساخته شده که پس از مدتی و  بدون استفاده ورزشی، این سالن به حال خود رها شده است.

وی با بیان اینکه سالن سرپوشیده دو ومیدانی تبدیل به یک انبار شده بود، تصریح کرد: با موافقت مدیر کل وقت تربیت بدنی استان اصفهان (غلامرضا شیران) این سالن پس ار بازسازی و بهینه سازی به عنوان محلی برای آموزش و قهرمان‌پروری رشته اسکیت در اختیار هیئت اسکیت استان اصفهان قرار گرفت.

رئیس هیئت اسکیت استان اصفهان با اشاره به رشید خدا بخش، مدیر کل تربیت بدنی فعلی استان اصفهان، تاکید کرد: ایشان نیز پس از قبول مسولیت در این سمت، موافقت خود را مبنی بر ادامه فعالیت هیئت اسکیت در این سال ورزشی سرپوشیده اعلام کردند که جا دارد از مدیر کل تربیت بدنی استان اصفهان تشکر کنم.

وی در مورد رقابت‌های حال حاضر اسکیت استان اصفهان اظهار داشت: مسابقات جام بزرگ رمضان در دو بخش آقایان و بانوان در همه سنین برگزار شد.

شجاعی ادامه داد: سه نفر از ورزشکاران مرد اسکیت باز استان اصفهان که یکی از آنها در رده سنی جوانان و دو نفر دیگر در رده سنی بزرگسالان هستند با موفقیت توانستند به عضویت تیم ملی در آمده و در تاریخ دوم شهریور ماه سال جاری نیز برای شرکت در رقابت‌های اسکیت جهانی کره به این کشور اعزام می‌شوند.

وی همچنین افزود: از هیئت اسکیت استان اصفهان یک نفر بانوی ورزشکار نیز در اردوی تیم ملی قرار دارد که در صورت مهیا بودن شرایط این بانوی اسکیت باز به رقابت‌های کره اعزام می‌شود.

رئیس هیئت اسکیت استان اصفهان با اشاره به برگزاری رقابت‌های اسکیت هاکی در تاریخ یازدهم الی شانزدهم شهریور ماه تاکید کرد: این مسابقات در تهران برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: برگزاری رقابت ‌های جهانی اسکیت هاکی در مجموعه ورزشی انقلاب انجام می ‌شود.

شجای با بیان اینکه در رقابت‌های اسکیت هاکی، تیم مهرآریای خمینی شهر از استان اصفهان به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران شرکت می‌کند، اظهار داشت: بخش خصوصی حامی تیم اسکیت مهرگستر خمینی شهر استان اصفهان است.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید