امروزيكشنبه, 30 ارديبهشت 1397-- Sunday May 20 2018

ساعت 22:22:49

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

افتخاري ديگر براي ورزش خميني شهر؛

تيم ووشو خميني شهر قهرمان استان شد

دوشنبه, 17 مرداد 1390 ساعت 10:29 کدخبر :2095
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

تیم ووشو شهرستان در مسابقات قهرمانی استان موفق شد با اقتدار کامل و با کسب 18 مدال طلا، 11 نقره و 5 برنز مقام قهرمانی مسابقات را از آن خود کند.

به گزارش هیأت ووشو در این مسابقات و در بخش تالو آقایان بهنام گلی و مصطفی گلی هر کدام با کسب 3 مدال طلا، مهدی عروجی، علیرضا رفیعیایی، محمد یزدانی و حسن قاسم زاده هر کدام با کسب دو طلا، محمدرضا بقایی با کسب یک طلا و یک برنز، حمیدرضا شیرازی و محمد علی مجیری هر کدام با کسب دو نقره و بهروز گلی، حمید عسگری و محمد رضا باقری هر کدام با کسب یک نقره و یک برنز و در بخش ساندا نیز جواد عابدی، محمد صادق صرامی و حمیدرضا احمدی با کسب مدال طلا و سعید نعمت بخشی با کسب مدال نقره، موجبات قهرمانی تیم ووشو شهرستان را در این مسابقات فراهم کردند. گفتنی است محمدرضا علیزاده به عنوان سرپرست تیم، مهدی محمدی به عنوان مربی و محمود حاج هاشمی به عنوان رئیس کمیته داوران این تیم را همراهی کردند. نکته قابل توجه در این قهرمانی اینکه، پیگیری ها و انگیزه بالای مسؤولین هیأت ووشو مهمترین دلیل کسب این عنوان محسوب می شود. از آن مهم تر اینکه مسؤولان این هیأت وقت و زمان زیادی را صرف پویایی این ورزش می کنند و این نکته ای است که در اغلب هیأت های ورزشی دیده نمی شود.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#2 0 محمدی فرد 27 اسفند 1390 ساعت 23:52
باسلام
تقدیر وتشکر دارم از زحمات وتلاش ووشوکاران قهرمان خمینی شهر وهمچنین رئیس هیئت جناب آقای علیزاده
نقل قول
 
 
#1 +1 حسن 11 بهمن 1390 ساعت 21:54
سلام
من یکی از شاگردهای استاد محمود حاج هاشمی هستم و از اینکه ایشون برای ما و برای شهر و کشور ما افتخار آفرینند به خودم افتخار می کنم که تونستم یکی از بهترین شاگردهای ای انسان بزرگوار باشم.
امیدوارم بتونم زحمات ایشون را جبران کنم.
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید