امروزيكشنبه, 06 خرداد 1397-- Sunday May 27 2018

ساعت 08:00:32

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

مربیانم معتقدند رکوردم در حد طلای بازی‌های پاراآسیایی است
بازیکن خمینی شهری تیم ملی وزنه‌برداری جانبازان و معلولان جوانان:

مربیانم معتقدند رکوردم در حد طلای بازی‌های پاراآسیایی است

دوشنبه, 29 مهر 1392 ساعت 11:48 کدخبر :6162
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
بازیکن خمینی شهری تیم ملی وزنه‌برداری جانبازان و معلولان جوانان گفت: مربیانم می‌گویند رکوردم در حد طلای بازی‌های پاراآسیایی است و می‌توانم عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را کسب کنم.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین به نقل از خبرگزاری فارس، میثم متقیان ازچند روزپیش اردوی آمادگی خود را برای شرکت در رقابت‌های پاراآسیایی مالزی که قرار است از چهارم تا هشتم آبان ماه برگزار شود در کمپ تیم‌های ملی در تهران آغاز کرده است،گفت: از انتخابی تیم ملی که از اواخر شهریورماه سال گذشته بوده تا به امروز تمرینات خود را برای این مسابقات پیگیری می‌کنم.
بازیکن خمینی شهری تیم ملی وزنه‌برداری جانبازان و معلولان جوانان تصریح کرد: در ارتباط با رکوردم چون به من گفته شده، نمی‌توانم حرفی بزنم اما براساس آنچه که مربیانم می‌گویند با این رکورد می‌توانم مدال طلای رقابت‌های پاراآسیایی را کسب کنم.
وی اضافه کرد: توقع بسیاری از هیئت جانبازان و معلولان و اداره کل ورزش و جوانان استان ندارم اما در خمینی‌شهر از سوی رئیس هیئت خمینی‌شهر رسیدگی خوبی به من می‌شود.
متقیان تاکید کرد: در وزن +107 کیلوگرم وزنه می‌زنم و جا دارد از پدر و مادرم، مربیانم و فدراسیون جانبازان و معلولان که موقعیت خوبی را برای من ایجاد کردند، تشکر کنم.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 0 ناصر 07 آبان 1392 ساعت 12:29
سلام مقام اول مسابقات را بدست اورده و رکورد جوانان جهان را جابه جا کرده
افتخار جدید برای خمینی شهری ها
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید