امروزيكشنبه, 30 ارديبهشت 1397-- Sunday May 20 2018

ساعت 23:55:33

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

مسعود صالحی

مسعود صالحی

شنبه, 12 مرداد 1392 ساعت 15:15 کدخبر :5819
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سیمین سعیدی
قهرمانان وملی پوشان خمینی شهر

"در تورنومنت ترکیه چند تا از بچه های خمینی شهر به علت مشکلات مالی نتوانستند بیایند و من هم با هزینه شخصی خودم شرکت کردم و مقام اول را کسب نمودم"این ها بخشی از سخنان مسعود صالحی -عضو تیم کاراته جمهوری اسلامی ایران- است. وی که ساکن محله جوی آباد است 12 سال سابقه فعالیت در رشته کاراته سبک شیتوریو هانکوریو را دارد و در پرونده خود مقام های متعددی از جمله اول و دوم و سوم کشوری را ثبت کرده است. در تورنومنت ترکیه نیز که تنها خمینی شهری حاضر در تیم ملی بود توانست مقام اول را کسب کند.


وی در این زمینه می گوید: اعضای تیم از شهرهایی مثل تبریز، کردستان و تهران بودند و از استان اصفهان فقط من عضو تیم بودم. بعد از بازگشت به ایران مسؤولین این شهرها به خصوص تبریزی ها به استقبال ورزشکارانشان آمدند این در حالی است که از ما یک تشکر خشک و خالی هم نشد و فقط مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی و همچنین پایگاه امیرالمومنین (ع) جوی آباد یک بنر برای تشکر زدند.


وی در خصوص مشکلات مالی پیش رو گفت: شهریور ماه امسال تیم ملی به گرجستان اعزام می شود و از آن جایی که هزینه ها بر عهده خودمان است و بچه ها از پس هزینه ها بر نمی آیند از مسؤولین تقاضا داریم که در این مورد ما را یاری کنند. صالحی با انتقاد از مسوولان شهرستان که هیچکدام به درخواست آن ها برای کمک های مالی هیچگونه پاسخی نداه اند، گفت: هر ارگانی می تواند بخشی از بودجه فرهنگی خود را به این کار اختصاص دهد که ما امید داریم از این بودجه ها و همچنین کمک خیرین بهره ببریم.


وی همچنین از خانواده خود و شیهان افشین زیاری -مربی تیم ملی کمودو سبک شیتوریو هانکوریوی ایران - تشکر ویژه کرد.

نظرات  

 
#1 0 محمد احمدی 20 شهریور 1392 ساعت 21:49
از عکستون در وبلاگم استفاده کردم عکسه مسعودا میگم البته تو پایگاه خودمون داریم ولی چون تازه این وبلاگ راه اندازی کردم وقطشا ندارم
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید