امروزجمعه, 04 خرداد 1397-- Friday May 25 2018

ساعت 20:40:06

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

اخبار ورزشی

شنبه, 14 اسفند 1389 ساعت 13:25 کدخبر :617
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سیمین سعیدی

تیم بسکتبال جانبازان و معلولین با ویلچر خمینی شهر قهرمانی دسته دو کشور
 تیم بسکتبال جانبازان معلولین با ویلچر خمینی شهر با پيروزي بر تیم های خراسانی شمالی و کرمان موفق به کسب رتبه اول دسته دو کشور شد. در اين باره  حاج علی فخاری سرپرست این تیم  به فرصت گفت: در این دوره از مسابقات یک روزه، هر تیم با 3 بازی به مساف رقیب خود رفت و تیم  

شهرستان خمینی شهر موفق به کسب مقام اول دوره مقدماتی دسته دو کشور شد. وي در ادامه گفت: تیم خمینی شهر در آینده نزدیک با تیم اول و دوم صعود کننده دسته یک کشور مسابقه خواهد داد. گفتني است این دوره از مسابقات با نظارت داوران فدراسیون کشوری بسکتبال جانبازان و معلولین برگزار شد. اعزام تیم ووشوی بانوان خمینی شهر به مسابقات قهرمانی ووشوی استان اصفهان
تیم ووشوی بانوان خمینی شهر در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان به مسابقات قهرمانی ووشوی استان اصفهان در محل مجموعه ورزشی آزادی خوراسگان اعزام و موفق به کسب 3 مدال طلا توسط خانم رضایی و 2 مدال برتر توسط خانم پریشانی و رضایی شد.

مسابقات وزنه برداری پایگاههای بسیج
مسابقات وزنهبرداری بین پایگاههای بسیج با شرکت 4 تیم و 32 نفر شرکت کننده در محل سالن وزنهبرداری ورزشگاه قدس و در اوزان 46+ تا 105+ کیلوگرم برگزار شد. در این مسابقات بسیج اصناف مقام اول، بسیج رسول اکرم مقام دوم، بسیج اندان مقام دوم و بسیج دانشگاه صنعتی مقام سوم را کسب کردند.

بسکتبال با ویلچر در سالن انقلاب
مسابقات دوستانه بسکتبال با ویلچر در محل سالن انقلاب خمینی شهر برگزار شد. در این مسابقات تیم خمینی شهر مقام اول، تیم شهرضا مقام دوم و تیم آران و بیدگل مقام سوم را کسب کردند.

نائب قهرمانی تیم بانوان خمینی شهر در مسابقات تیراندازی با کمان کشور
تیم تیر و کمان بانوان خمینی شهر در مسابقات لیگ منطقهای تیراندازی با کمان کشور در فلاورجان شرکت کرد و موفق به کسب مقام نائب قهرمانی شد. عطیه حسینی، هاجر زمانی، لیلا آقایی و اعظم ابراهیمی از اعضای این تیم هستند.

انتصاب
از سوی رئیس اداره تربیت بدنی شهرستان خمینیشهر، محمدرضا علیزاده به عنوان سرپرست هیأت ووشو منصوب و از زحمات محسن قاسمزاده، رئیس قبلی هیأت تقدیر و تشکر به عمل آمد.

مقامهای تیم اسکیت سرعت خمینی شهر در مسابقات استان اصفهان
تیم اسکیت سرعت خمینی شهر در مسابقات استان اصفهان شرکت کرد و اعضای آن موفق به کسب این مقامها شدند: یاسمین هجریان مقام اول رده سنی متولدین 83 ، نگار اکبریان مقام اول رده سنی متولدین 82 ، نیلوفر هجریان مقام اول رده سنی متولدین 81 ، پرنیا ملکزاده مقام دوم رده سنی متولدین 81 ، غزل انتشاری مقام اول رده سنی متولدین 80 ، مهشید حاج صادقی مقام دوم رده سنی متولدین 80 ، یگانه دخت جواهریان مقام اول رده سنی متولدین 78 و بهناز محمدی مقام دوم رده سنی متولدین 77.

مقام دوم تیمی برای تیم زنده یاد خلیلی در مسابقات تکواندو منطقه 1 اصفهان
تیم زندهیاد خلیلی از شهرستان در مسابقات تکواندو نوجوانان منطقه 1 اصفهان شرکت کرد که محمدحسین رضایی و سید ضیاءالدین نغنه مقام دوم انفرادی را کسب نمودند و حجت ا... مهرابی، نادر نعمتی، امیرحسین موحدی، مهدی وطنخواه و مهدی اشرفی موفق به کسب مقام سوم شدند. لازم به ذکر است که تیم مذکور مقام دوم تیمی را کسب کرد.

حضور تیم تکواندو خردسالان و نونهالان خمینی شهر در مسابقات شهرضا
تیم تکواندو خردسالان و نونهالان شهرستان خمینی شهر متشکل از 25 نفر در مسابقات تکواندو شهرستان شهرضا شرکت کرد که در هر دو رده، مقام دوم تیمی را کسب نمود. همچنین در رده خردسالان شایان حمزه، سجاد مختاری و بهروز کیانی مقام اول انفرادی و امید محمدی مقام دوم را کسب کردند. در رده نونهالان نیز مهدی مهرابی و محمد نادیان مقام اول انفرادی و حسین سلطانی مقام دوم را کسب نمودند.

نائب قهرمانی تیم خمینی شهر در مسابقات مینیبسکتبال قهرمانی استان اصفهان
مسابقات مینی بسکتبال قهرمانی استان اصفهان با حضور 28 تیم از باشگاهها و شهرستانهای استان در اصفهان برگزار شد. تیم مینی بسکتبال خمینی شهر و تیم مینی بسکتبال شهرداری اصفهان به فینال راه یافتند که تیم خمینی شهر نائب قهرمان شد.
   

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید