امروزپنجشنبه, 30 خرداد 1398-- Thursday Jun 20 2019

ساعت 13:54:05

آخرین به روز رسانی : شنبه 22:40:23

تیم بسکتبال جانبازان و معلولین با ویلچر خمینی شهر قهرمانی دسته دو کشور

دوشنبه, 08 فروردین 1390 ساعت 06:51 کدخبر :667
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : خبرنگار

 تیم بسکتبال جانبازان و معلولین با ویلچر خمینی€Œشهر با قهرمانی بر تیم€Œهای خراسانی شمالی و کرمان موفق به کسب رتبه اول دسته دو کشور شد. به گفته حاج علی فخاری سرپرست این تیم، در این دوره از مسابقات یک روزه هر تیم با 3 بازی به مساف رقیب خود رفتند و تیم شهرستان خمینی€Œشهر موفق به کسب مقام اول دوره مقدماتی دسته دو کشور شد.

  وي در ادامه  گفت: تیم خمینی€Œشهر در آینده نزدیک با تیم اول و دوم صعود کننده دسته یک کشور مسابقه خواهد داد. گفتني است این دوره از مسابقات با نظارت دوران فدراسیون کشوری بسکتبال جانبازان و معلولین اجراء شد.
اين تيم همچنين در مسابقات استانی بسکتبال با ویلچر كه مرحله نیمه نهایی آن در شهر آران و بیدگل بين تیمهای خمینی شهر، آران و بیدگل، کاشان و مبارکه برگزار گردید طی 12 مرحله بازی  موفق به کسب رتبه اول مسابقات شد. حاج علی فخاری سرپرست تیم در ادامه به فرصت گفت: در این دوره تیمهای کاشان، آران و بیدگل و مبارکه موفق به کسب رتبه دوم تا چهارم شدند.
لازم به ذکر است شهرستان خمینی شهر تنها شهرستان استان است که دارای دو تیم بسکتبال با ویلچر است که تاکنون موفق به کسب رتبه های مهم استانی و کشوری شده اند.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید