امروزيكشنبه, 06 خرداد 1397-- Sunday May 27 2018

ساعت 07:39:53

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

جولان اسب های خمینی شهری در میدان لادر
در آستانه نوروز برگزار شد:

جولان اسب های خمینی شهری در میدان لادر

شنبه, 23 اسفند 1393 ساعت 10:24 کدخبر :8563
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

صبح جمعه اسب سواران شهرستان خمینی شهر در «جام اتحاد» در منطقه عمومی لادر جولان دادند. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین با وجود علاقه مندان بسیار به سوار کاری و اسبان اصیل و شناسنامه دار در شهرستان این اولین بار است که آنها امکان نمایش عمومی می یابند.

asb4
رییس هیات اسب سواری شهرستان خمینی شهر در اینباره گفت: در این برنامه 100 سوار کار حرفه ای از شهرستان خمینی شهر حضور یافتند و تعدادی از آنها امکان اجرای نمایش یافتند. اکبر نجار پور ادامه داد: هدف از این همایش نشان دادن یکی از ظرفیت های پنهان شهرستان است که در صورت توجه مسوولین می تواند هم ورزش باشد و هم کار آفرینی. وی گفت: حضور بیش از 2 هزار نفر مردم که در شرایط نه چندان مناسب به تماشای اسب ها نشسته بودند شاهدی بر این ادعا است.


رییس هیات اسب سواری شهرستان گفت: امیدواریم مسوولین به این استقبال مردم پاسخ مثبت بدهند تا با اختصاص زمین برای احداث میدان و اجرای برنامه های دیگر شاهد رشد و شکوفایی این ورزش و صنعت باشیم.


گفتنی است این برنامه به کمک سازمان رفاهی تفریحی شهرداری، اداره ورزش و جوانان شهرستان، فرمانداری،€Œ هلال احمر و هیات اسب سواری شهرستان خمینی شهر برگزار شد و نماینده مردم در شهرستان خمینی شهر و تعدادی دیگر از مسوولین و میهمانانی از استان و کشور در آن حضور داشتند.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید