امروزدوشنبه, 07 خرداد 1397-- Monday May 28 2018

ساعت 01:43:00

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

حمایت خیران

حمایت خیران

چهارشنبه, 11 دی 1392 ساعت 14:09 کدخبر :6765
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی‌شهر از تکمیل ۲ پروژه ورزشی نیمه تمام این شهرستان با حمایت مجمع خیران ورزش‌یار استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبر نگار فرصت آنلاین به نقل ازخبرگزاری تسنیم از اصفهان و به نقل از روابط عمومی مجمع خیران ورزش‌یار استان اصفهان، جواد محمدی اظهار کرد: با آغاز به کار فعالیت مجمع خیران ورزش‌یار استان اصفهان از اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی‌شهر نیز درخواست شد که مهم‌ترین پروژه‌های ورزشی نیمه تمام برای معرفی به خیران و آغاز عملیات تکمیل را اعلام کند.
وی افزود: تکمیل زورخانه آدریان و زمین چمن ورزشگاه اندهان شهرستان خمینی‌شهر از مهم ترین پروژه‌های مدنظر ما بود که شناسنامه آنها برای آغاز مراحل تکمیل در اختیار مجمع خیران ورزش‌یار استان قرار گرفته است.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی‌شهر در ارزیابی عملکرد یک ساله مجمع خیران ورزش‌یار استان اصفهان بیان کرد: سیاست مدیریت ورزش استان استفاده از ظرفیت خیران در توسعه فضاهای ورزشی بوده و به طور قطع اگر مجراهای قانونی برای مشارکت بخش خیران در ورزش به خوبی تعریف شود و شرایطی فراهم شود که این خیران بدون دغدغه قانونی به فعالیت در امر ورزش بپردازند نتایج آن را ورزش استان در آینده‌ای نزدیک مشاهده می‌کند.
وی با بیان اینکه خیران مانند برگ گل هستند که باید با عزت و لطافت با آنها برخورد کرد افزود: باید از این ظرفیتی که در استان اصفهان وجود دارد بهترین استفاده را کرد، خیران بدون هیچ چشم‌داشتی سرمایه خود را در اختیار توسعه ورزش که به نشاط و شادابی جامعه منتهی می‌شود قرار داده اند و باید برای حفظ و جذب آنها تلاش بسیاری کرد.
محمدی بیان کرد: حضور خیران در ورزش کار نو و جدیدی است، برای جذب خیران در سراسر استان باید تلاش شود چرا که استفاده از ظرفیت خیران در توسعه بخش عمرانی و اماکن ورزشی بسیار اثرگذار خواهد بود و ثمره این حضور را به طور قطع در بدنه ورزش می‌بینند.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید