امروزسه شنبه, 01 خرداد 1397-- Tuesday May 22 2018

ساعت 21:45:44

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

خانه بازی عمو خندون افتتاح شد

شنبه, 28 بهمن 1391 ساعت 15:53 کدخبر :5232
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
خانه بازی عمو خندون با غرفه های ماسه بازی، بازی های فکری، نمایش، بازی های دسته جمعی و همچنین غرفه مخصوص بازی والدین افتتاح شد.

جواد قدیری (عمو خندون) به عنوان مسوول این خانه بازی در این باره با اشاره به اینکه غرفه های این خانه بازی به تفکیک گروه های سنی می باشد، افزود: در غرفه غنچه ها، بازی های فکری مخصوص خردسالان یک تا 3 سال و اشکال حیوانات قرار داده شده تا کودکان با حیوانات مختلف آشنا بشوند. قدیری در ادامه با اشاره به تاثیر ماسه بازی در آرامش کودکان از وجود این غرفه همراه با وسایلی از قبیل بیل، ماشین های اسباب بازی و.. خبر داد و از غرفه قصه گویی و نمایش به عنوان یکی از مهم ترین غرفه ها یاد کرد و گفت: در این غرفه قصه های قدیمی برای بچه ها تعریف می شود و بچه ها نمایش آن را اجرا می کنند.
عمو خندون با تاکید بر اینکه همه این فعالیت ها زیر نظر جزیره بازی اصفهان و کارشناسان کودک و نوجوان انجام می گیرد به خانواده ها اطمینان داد که با خاطری آسوده فرزندانشان را به این مکان برده و شاهد رشد خلاقیت هایشان باشند.
وی از جمله اهداف خود از احداث این مجموعه را علاوه بر کشف استعدادهای خردسالان و کودکان، ایجاد فضایی دوستانه و صمیمی میان والدین و فرزندان عنوان کرد و افزود: از آن جایی که فرهنگ آپارتمان نشینی و تک فرزندی امکان بازی های پر نشاط دسته جمعی را از بچه های امروز گرفته، سعی کرده ایم با ایجاد چنین فضایی کودکان را از قرار گرفتن صرف در فضای مخرب بازی های رایانه ای دور نگه داریم.
عمو خندون در ادامه با تاکید بر اینکه پیشنهاد احداث این خانه با استقبال شهردار مواجه شد گفت: به من پیشنهاد شد تا این فضا را در شهرستان های شاهین شهر و نجف آباد ایجاد کنم اما از آن جا که برای کودکان شهرم از این لحاظ بیشتر احساس نیاز می کردم این پیشنهاد را به شهرداری دادم. شهردار نیز که روز 17 بهمن ماه برای افتتاح این خانه بازی در این مراسم حضور داشت، گفت: احداث این ساختمان و تهیه وسایل مورد نیازش بسیار هزینه بر بوده است اما شهرداری به لحاظ محدودیت های مالی نتوانست در این امر سهیم باشد و تنها توانستیم در حد صدور مجوزات لازم از اجرای آن حمایت کنیم. شرفا با تاکید بر اینکه شهرداری از طرح های فرهنگی و هنری استقبال می کند، افزود: امیدواریم که در آینده با همکاری و مشارکت همشهریان قادر به گسترش مکان های تفریحی در سراسر شهرستان باشیم. وی همچنین احداث خانه بازی را اقدامی کاملا مردمی و ستودنی دانست.
لازم به ذکر است ورودی این خانه که در بلوار دانشجو، روبروی دادگستری، خیابان دستغیب، نرسیده به چهار راه بسیج واقع شده است، 2 هزار تومان می باشد و صبح ها مخصوص مهد های کودک و مدارس و عصرها ویژه خانواده ها است.

نظرات  

 
#1 0 مریم شمشی 18 بهمن 1392 ساعت 17:35
باسلام ازمطالبتون خوشم آمداگرعکس های کلاسهایتان رابگزاریدبهترمی شود
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید