امروزيكشنبه, 06 خرداد 1397-- Sunday May 27 2018

ساعت 13:56:14

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

خبرهای درگوشی از ورزش شهرستان

خبرهای درگوشی از ورزش شهرستان

دوشنبه, 06 شهریور 1391 ساعت 09:02 کدخبر :4453
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
- پس از وقفه چند ساله، مسابقات قهرمانی فوتسال جام رمضان برای دومین سال پیاپی توسط هیات فوتبال شهرستان خمینی شهر و با حضور 35 تیم از سراسر شهرستان در حال پیگیری است.

گفته می شود مسابقات امسال از کیفیت بالاتری نسبت به دو سال قبلی برگزار شد اما هنوز برخی ابهام ها از جمله عدم حضور تماشاگران و بی نظمی سالن مسابقات وجود دارد.

- اولین سمینار هیات های ورزشی شهرستان به همت اداره ورزش و جوانان در تالار شاهین برگزار شد. در این مراسم که روسای هیئات ورزشی برای هم اندیشی و حل مشکلات ورزش شهر گرد هم جمع شده بودند کارگروهی متشکل از رییس اداره، یکی از پیشکسوتان ورزش، مسوول ورزشی بانوان و یکی از کارمندان اداره نیز مسؤولیت اداره جلسه را برعهده داشتند. جلسه ای که مدعوین استقبال چندان خوبی از آن نکردند و بیشتر وقت جلسه نیز صرف یک سری از تعارفات بود. شنیده ها حاکی از آن است که بعضی دوستان رکورد تاخیر 60 دقیقه ای را نیز برای خود ثبت کردند و اهمیت جلسه را برای خود به رخ همگان کشیدند. البته ناگفته نماند برگزاری این جلسات اگر با نظم بیشتری باشد نه تنها بر خلاف گفته عجیب مجری برنامه "بدعت" نیست بلکه یک "سنت" پسندیده است که وجود آن به شدت احساس می شود.

- کشمکش ها بین هیات فوتبال و باشگاه های شهرستان با جلسه 3 هفته پیش هیات فوتبال برای تعیین تکلیف آینده فوتبال شهرستان وارد مرحله جدیدی شد. این جلسه که با حضور مسؤولین باشگاه های فوتبال شهرستان و مسئولین هیات فوتبال برگزار شد رییس هیات فوتبال ضمن بیان مشکلات و دغدغه های هیات از مسؤولین باشگاه ها خواست تا پیشنهادهای خود برای برگزاری مسابقات را مطرح کنند اما روسای باشگاه ها که شاید تا پیش از این حتی یک دقیقه هم به این موضوع فکر نکرده بودند به هیچ نتیجه ای نرسیدند. البته بیشتر زمان جلسه صرف از خجالت یکدیگر درآمدن چند نفر از حضار بود که آن هم بدون نتیجه خاصی پایان یافت. در پایان مقرر شد که ظرف مدت یک هفته باشگاه ها آمادگی خود جهت برگزاری مسابقات در یکی از زمین های چمن شهرستان را اعلام کنند که به گفته رییس هیات فوتبال پس از گذشت نزدیک به یک ماه هنوز خبری از آن نشده است. به نظر می رسد مشکل فوتبال شهرستان با توجه به بی انگیزگی به وجود آمده تبدیل به یک بحران بزرگ شده که با این گونه جلسات رفع نخواهد شد. همه اینها در حالی است که با توجه به مشکلات احتمالاً لاینحل زمین چمن مبارزه با بحران فعلی و نابودی چند نسل از فوتبال شهرستان نیاز به عزم جدی دارد.

نظرات  

 
#1 0 بدمینتون 12 دی 1391 ساعت 12:52
و البته چهار سال بی صاحب بودن بدمینتون و استعداد سوزی در این رشته با حضور جند قهرمان استانی و کشوری!!!!!!!!!! !!!
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید