امروزدوشنبه, 07 خرداد 1397-- Monday May 28 2018

ساعت 05:43:25

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

خوب، بد، زشتِ ورزش خمینی شهر در سال 91

خوب، بد، زشتِ ورزش خمینی شهر در سال 91

دوشنبه, 09 اردیبهشت 1392 ساعت 11:13 کدخبر :5481
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : منصور پریشانی
هیات کوهنوردی شهرستان از بین پنجاه هیات و گروه کوهنوردی استان به مقام برتر نایل آمد

هیات کوهنوردی شهرستان از بین پنجاه هیات و گروه کوهنوردی استان به مقام برتر نایل آمد
کوهنوردی شهرستان همیشه در زمره برترین های استان قرار داشته و سال 91 نیز موفق به کسب مقام بهترین هیئت کوهنوردی استان شد اما نکته قابل تامل این ورزش سخت و مفرح در اختیار چند نفر خاص بودن آن است که باید دید ادامه این وضعیت چه سرنوشتی را برای ورزش شهرستان رقم می زند.  این یکی از خوب ترین اتفاقات ورزش شهرستان در سال 91 محسوب می شد.

 

افتتاح خوابگاه ورزشکاران خمینی شهر
یکی از باستانی ترین آثار تاریخی خمینی شهر همین خوابگاه ها بود که بالاخره افتتاح شد اما مسئولین وقت اداره ورزش و جوانان فرصت را غنیمت شمرده و بلافاصله آن را تصرف کردند.

 

 عملیات بازسازی زمین چمن ورزشگاه قدس آغاز شد
بارها گفتیم و نوشتیم پروژه ای با این وسعت نیاز به بررسی بیشتری دارد اما دوستان ما را متهم به کارشکنی کردند و همگان دیدند که رئیس وقت اداره بلافاصله پس از شروع طرح اقدام به خداحافظی و استعفا کرد. بازسازی چمن فی نفسه کاری خوب اما به دلیل عدم برنامه ریزی کاری نادرست محسوب می شد. متاسفانه در طول این یک سال افراد فراوانی از یمین و یسار بر سر این زمین بیچاره حاضر شدند و هرکدام وعده عمل نشده ای دادند. همین وعده ها باعث شد اینگونه فوتبال شهر رو به زوال برود.

 

 مقام اولی هیئت ووشو شهرستان در بین هیئت های ووشو استان
زحمات شبانه روزی رئیس قبلی هیات ووشو باعث شد ووشو شهرستان سر و سامانی بگیرد اما مشخص نشد به یکباره چه اتفاقاتی رخ داد که علیزاده عطای کار در هیات ووشو را به لقایش بخشید؟

جواد محمدی به عنوان سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان معرفی شد
پس از کناره گیری کمالیان، نماینده شهرستان در یک اقدام قابل پیش بینی یک فرهنگی تحصیلکرده در رشته تربیت بدنی و یک داور فوتبال را به عنوان سرپرست این اداره منصوب کرد. این انتصاب که عکس العمل های متفاوتی داشت با تغییرات گسترده در چارت اداره ورزش وجوانان شهرستان روبرو شد. محمدی جوان در ابتدای حضور تعامل خوبی با فرصت داشت اما کمی تغییر کرد. به هرحال قضاوت برای عملکرد محمدی زود به نظر می رسد.

رئیس هیات فوتبال: مسابقات لیگ فوتسال را برای اولین بار برگزار می کنیم
این جمله ای بود که مسئولین هیات فوتبال به طور مداوم به زبان می آوردند. در آخر هم مسابقات جام رمضان برگزار شد و تنها تفاوت فوتسال شهر در سال 91 برگزاری مسابقات جام فجر و از دست دادن قهرمانی مسابقات جام رمضان استان بود. از ابتدا نیز مشخص بود این وعده هرگز عملی نخواهد شد.

 

قهرمانی پیشکسوتان خمینی شهر در مسابقات پرس سینه استان اصفهان
بازهم دود از کنده بلند شد و پیشکسوتان شهرستان در استان قهرمان شدند. این قهرمانی چند باره نشان از حاکمیت بلامنازع پرس سینه شهرستان در استان دارد.

 

پیست اتومبیلرانی و موتور سواری شهرستان در انتظار کمک مسئولین
 آسیب های موتورسواران در شهر یکی از اهمیت های افتتاح این پیست است. این پیست که هر کدام از مسئولین ده بار وعده افتتاح آن را دادند پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته هر چند هنوز جای کار بسیاری دارد.

 

معاون اداره کل ورزش و جوانان استان: خمینی شهر در استان یک گنج است.
این جمله تاریخی باید بر سر اداره ورزش و جوانان شهرستان نوشته شود و شاید کسی از معاون محترم نپرسید این چه گنجی است که در گوشه ویران نشسته است.

 

افتتاح دومین سالن اختصاصی تنیس روی میز استان در شهر درچه
یکی از بهترین پروژه های ورزشی تاریخ شهرستان همین سالن اختصاصی تنیس است که البته به همت مسئولین سیاسی درچه و با همراهی مسئولین ورزش این شهر احداث شد. به هر روی افتتاح این سالن و مطرح شدن نام درچه به عنوان قطب تنیس استان سر منشا تحولات عظیمی در ورزش درچه گردید.

 

برکناری رئیس اداره ورزش وجوانان درچه
یکی از تحولات عظیمی که در افتتاح سالن تنیس درچه از آن نام برده شد همین برکناری پر سر و صدا بود که با عکس العمل های فراوانی روبرو شد. به هرحال برکناری این مدیر فعال تیغ تیز انتقادات را نسبت به مسئولین شهر نشانه رفت.

 

نوجوانان وزنه بردار خمینی شهر به مقام اول استان دست یافتند
این هم از جمله اتفاقات خوب ورزش در سال 91 بود. وزنه برداری خمینی شهر با انتصاب مسوولان جدید نفسی تازه کرد و به چشم آمد. از مسوولان انتظار می رود برای پهلوانان خمینی شهر امکانات بهتر و بیشتری دست و پا کنند.

این مطلب مرور بسیار کوتاهی بود بر اهم اتفاقات ورزش شهرستان و در آن بسیاری از فعالیت ها نظیر قهرمانی های بانوان رزمی کار دراستان، درخشش ورزشکاران دانش آموز و به خصوص طناب زنان نونهال در استان وکشور، تحول دوباره والیبال شهرستان، تغییرات ناگهانی در هیئت های اسکیت، تنیس، ووشو و... از قلم افتاد که باید به خاطر این قصور عذر ما را پذیرا باشید.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید