امروزدوشنبه, 07 خرداد 1397-- Monday May 28 2018

ساعت 09:36:22

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

با حضور مديركل ورزش و جوانان استان

دومین سالن اختصاصي تنيس روي ميز استان در شهر درچه افتتاح شد

چهارشنبه, 21 تیر 1391 ساعت 20:55 کدخبر :4256
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سید محمد رضا ابطحی
دومین سالن تخصصی تنیس روی میز با هزینه ای بالغ بر دو نیم میلیارد ریال در زمینی به مساحت 600 متر با امکانات جانبی توسط شهرداری درچه احداث و افتتاح شد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان در مراسم افتتاح این سالن  با اشاره به آمار 60 درصدی جوانان در کشور گفت: در گذشته بودجه هاي فرهنگي و ورزشي بسيار ناچير بود ولي امروز نگاه مسولين به اختصاص بودجه هاي فرهنگي تغيير يافته است.

محمد رضا جواهری در ادامه، توسعه ورزش هاي بومي، اماكن ورزشي، ورزش رايگان در محلات  و تكميل پروژه هاي نيمه كاره  را از اولویت های ورزش استان در آینده خواند.

فرماندارخميني شهر نيز درادامه این مراسم از مسوولین استان خواست تا برای توسعه ورزش محلات و همچنین اتمام پروژه های نیمه تمام ورزشی در سطح شهرستان تلاش کنند.

شهردار درچه هم در مراسم افتتاح دومین سالن اختصاصی تنیس با اشاره به همکاری شورای شهر و شهرداری در زمینه موضوعات ورزشی و توسعه اماکن ورزشی گفت: از ابتدای سال جاری هر 2 ماه یکبار شاهد افتتاح یک پروژه ورزشی از جانب شهرداری هستیم. علیرضا اطهری فر در ادامه، ورزش های رزمی، تنیس، فوتسال و اسکیت را از جمله رشته هایی خواند که ورزشکاران درچه رتبه های بسیاری در زمینه آن کسب کرده اند. شهردار درچه در پایان از افتتاح یک سالن ورزشی دیگر در آینه ای نزدیک خبر داد.              

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید