امروزجمعه, 04 خرداد 1397-- Friday May 25 2018

ساعت 21:05:59

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

در بازدید نماینده مردم شهرستان و رئیس تربیت بدنی شهرستان اعلام شد:

سالن های نیمه کاره تا پایان شهریور امسال افتتاح می شود

چهارشنبه, 11 خرداد 1390 ساعت 10:04 کدخبر :1360
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : منصور پریشانی

 

هفته گذشته نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی به همراه رئیس اداره تربیت بدنی بازدیدی از روند ساخت سالنهای ورزشی شهدای اندآن، فجر درچه، ولایت کوشک و سلامت جوی آباد داشتند.

بر اساس گزارش اداره تربیت بدنی شهرستان خمینی شهر در این بازدید مقرر شد کلیه سالنهای نیمه تمام فوق الذکر تاپایان شهریورماه آماده بهره برداری و افتتاح گردد.

 

گفتني است اماکن ورزشی فعلی پاسخگوی نیاز ورزشکاران نیست و نیاز شهرستان به این سالنهای ورزشی به شدت احساس می شود. اگر قول مسئولان در مورد افتتاح این مجموعه ها تا پایان شهریور عملی شده و تعویض کف پوش سالن شهدا و تعویض چمن ورزشگاه قدس نیز انجام شود تحول بزرگی در بحث سخت افزار شهرستان رخ خواهد داد؛ اتفاقی که درصورت وقوع سال90 را یکی از سالهای درخشان ورزش شهرستان خواهد کرد. اما باید دید این وعده ها رنگ و بوی واقعیت خواهد گرفت یا...

نظرات  

 
#3 0 یک شهروند عادی 11 خرداد 1390 ساعت 22:35
این دوستمون هم درست می گوین که در شهر های دیگه از این اتفاقات بدتر می افته و این چنین بازتابی نداره اما شما عزیز در نظر داشته باش که سده با این سابقه تاریخی و مذهبی خودش واسش بده که از این جور اتفاقات در آن رخ بدهد. اما در باره قربانیان به فرض هم که خطا کار بوده باشند خود نیروی انتظامی هم نمی تواند بدون حکم وارد حریم خصوصی افراد بشود چه برسه یک سری ارازل و اوباش که وارد حریم خصوصی این افراد شده اند.
نقل قول
 
 
#2 0 حسین2 11 خرداد 1390 ساعت 14:22
میبینم که موسم انتخابات است و فعال شده و میخواهد کار کند. ولی دیگر دیر شده ...
نقل قول
 
 
#1 0 انسان 11 خرداد 1390 ساعت 13:06
با سلام
من به عنوان یک شهروند عرض می کنم اول چرا شما دوست دارید آبروی شهرتان را ببرید این همه جنایت توی پایتخت کشور و کرج و شهرهای دیگر بدتر از این ها اتفاق می افتد ولی خبر ساز نیست ولی بعضی ها که چشم دیدن این شهر و مردم این شهر را ندارند بوسیله یکسری مردم ساده لوح ابزار خبر ساز و شایعه سازی می شوند .دوم این که خانواده و کسانی که خودشان شرم وحیا را نگه نمی دارند و غیرت خودشان را زیر پا می گذارند و برایشان مهم نیست و چطور مسبب اصلی که خودشان هستند خود را بیگناه و گناهکار را کسانی دیگر معرفی می کنند و به نظر من میبایست اول خودشان را دستگاه قضایه دستگیر کند و بعد آن افراد را .....
با تشکر
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید