امروزشنبه, 05 خرداد 1397-- Saturday May 26 2018

ساعت 12:28:39

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

قهرمان وزنه‌برداری معلولین جهان: هیئت استان یک میز وزنه‌برداری به من نداد!

قهرمان وزنه‌برداری معلولین جهان: هیئت استان یک میز وزنه‌برداری به من نداد!

چهارشنبه, 27 فروردین 1393 ساعت 12:00 کدخبر :7203
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
میثم متقیان گفت: من از هیئت قبل از قهرمانی یک میز وزنه برداری می‌خواستم که هنوز این میز را به من نداده‌اند و درخواست دیگری هم بکنم همین جواب را خواهم شنید.

میثم متقیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اصفهان، با بیان اینکه مدالم را تقدیم به مردم شهرستان خمینی شهر می‌کنم، اظهارکرد: سطح مسابقات جهانی معلولان وزنه بردار در امارات خیلی بالا بود و از 59 کشور شرکت کرده بودند. رقابت تنگاتنگی با آن‌ها داشتم که خوشبختانه توانستم در دسته فوق سنگین جوانان مدال طلا بگیرم.

وی در پاسخ به این سوال که شما از هیئت جانبازان و معلولان چه انتظاراتی دارید و برای شما که مدال آورید چه کار هایی انجام داده‌اند؟، افزود: من از هیئت قبل از قهرمانی یک میز وزنه‌برداری می‌خواستم که هنوز این میز را به من نداده‌اند و درخواست دیگری هم بکنم همین جواب را خواهم شنید!

دارنده مدال طلای مسابقات جهانی وزنه برداری معلولین افزود: من نمی‌دانم چرا مسؤولان اصفهان به ورزشکارانشان بی‌مهری می‌کنند و باید از آن‌ها پرسید که چرا اهمیت نمی‌دهند، اما فدراسیون بهترین حمایت ممکنه را انجام دادند و اردوهای خوب با مربیان و امکانات خوب برگزار می‌کند که جا دارد از فدراسیون جانبازان و معلولان تشکر کنم.

متقیان خاطرنشان‌کرد: امیدوارم نگاه مسؤولان به ورزشکاران معلول بهتر شود.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید