امروزجمعه, 04 خرداد 1397-- Friday May 25 2018

ساعت 21:02:22

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

محمد علی مجیری
گفتگو با قهرمانان مسابقات آسیایی ووشو در رده نونهالان؛

محمد علی مجیری

یکشنبه, 24 شهریور 1392 ساعت 10:17 کدخبر :5975
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
قهرمانان وملی پوشان خمینی شهر

محمدعلی مجیری متولد 1380 چندی پیش در مسابقات آسیایی ووشو که در کشور فیلیپین برگزار شد، در رده نونهالان شرکت کرد و به مقام قهرمانی این مسابقات دست یافت.مجیری در این باره می گوید: "4 سال است که به صورت خصوصی زیر نظر استاد بهروز گلی ووشو کار می کنم. از 6 سالگی ژیمناستیک را با ایشان شروع کردم و در حال حاضر سبک تالو را در فرم های بدون سلاح  و با نیزه دنبال می کنم. به تیم ملی که دعوت شدم پس از طی چند مرحله انتخابی موفق شدم یکی از 2 بازیکنی باشم که به فیلیپین اعزام می شوند."
مجیری در اولین مسابقه کشوری که شرکت کرده موفق به کسب مدال طلای مسابقات سبکی شده و سال گذشته نیز 2 مدال طلای کشوری در فرم دست از میان 60 نفر و در فرم نیزه از میان 15 نفر  به دست آورده است.
محمد علی که از این پس باید در رده نوجوانان به ووشو ادامه دهد درباره رمز موفقیتش می گوید: برای رسیدن به این مرحله تلاش بسیار زیادی کرده ام و خودم را از خیلی تفریحات محروم نموده ام، خیلی اوقات پدر و مادرم به مسافرت رفتند و من در خانه ماندم تا از تمرین هایم عقب نمانم. من حتی در خیلی از مهمانی ها و عروسی ها هم شرکت نمی کنم. خانواده ام هم در این مسیر خیلی همراهی ام می کنند و هزینه های سنگین تهیه کفش و لباس و اسلحه را پرداخت می کنند.
این ورزشکار موفقیتش را هم مدیون پدر و مادرش است و هم استادش بهروز گلی. وی همچنین از بنی طالبی مربی تیم ملی ووشو و از رییس اداره تربیت بدنی خمینی شهر نیز تشکر می کند. اما کسانی که مورد سپاسگزاری ویژه محمد علی قرار می گیرند حاج آقا خالقی امام جماعت مسجد ولایت است و حاج آقا گیلانی مسوول باشگاه عادلیان وابسته به این مسجد که امکان تمرینات روزانه را برای او فراهم کرده اند.

نظرات  

 
#2 0 علی پوراکبری 13 شهریور 1394 ساعت 14:34
ایشون یکی از بستگان منه امید وارم در مراحل زندگیشونم موفق باشن
نقل قول
 
 
#1 +1 ناهید صمدی1 25 شهریور 1392 ساعت 08:35
هرچند بعید میدونم کسی به اینجا سر بزنه و پیام منو دریافت کنه ا
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید