امروزپنجشنبه, 30 خرداد 1398-- Thursday Jun 20 2019

ساعت 13:57:59

آخرین به روز رسانی : شنبه 22:40:23

مسابقات بیماران خاص با شرکت ورزشکاران خمینی شهری برگزارشد

شنبه, 01 خرداد 1395 ساعت 09:05 کدخبر :10220
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

بیماران خاص و پیوند اعضای استان اصفهان در چهارمین دوره همایش سرسبزان صبوری در دو رشته «دارت» و «دوچرخه€Œسواری» به رقابت پرداختند.
به گزارش فرصت آنلاین رئیس هیأت بیماران خاص و پیوند اعضای استان اصفهان در گفت€Œوگو با خبرنگار فارس در اصفهان گفت: چهارمین دوره همایش سرسبزان صبوری در دو رشته «دارت» و «دوچرخه€Œسواری» برگزار شد.عباس یزدان€Œپناه افزود: پس از فراخوان ثبت€Œنام، 900 نفر از سراسر استان برای شرکت در این همایش اعلام آمادگی کردند اما 650 نفر در این جشنواره شرکت کردند.
وی با اشاره به برگزاری این مسابقات در سالن 17 شهریور افزود: همایش با پیاده€Œروی شرکت€Œکنندگان در مسیر چهارراه تختی به میدان امام حسین و بالعکس انجام شد و سپس ورزشکاران در دو رشته دارت و دوچرخه€Œسواری به رقابت پرداختند.
به گفته رئیس هیأت بیماران خاص و پیوند اعضا استان اصفهان، ورزشکارانی از شهرستان€Œهای اصفهان، نجف€Œآباد، شهرضا، خمینی€Œشهر و مبارکه در سه رده سنی و در بخش بیماری€Œهای دیابت، تالاسمی، ام€Œاس و دیالیز به رقابت پرداختند و در پایان نفرات برتر معرفی شدند.
یزدان€Œپناه ادامه داد: هدف اصلی برگزاری این مسابقات، ترغیب بیماران خاص و پیوند اعضا برای پرداختن به ورزش است و در جریان این مسابقات، استعدادهای برتر در این رشته€Œها نیز شناسایی شدند.
وی یادآور شد: همزمان با خاتمه این همایش، مراسم تجلیل از مدال€Œآوران و قهرمانان هیأت بیماران خاص و پیوند اعضا نیز برگزار شد که به نفرات برتر مسابقات جهانی هدایای ارزشمندی از طرف هیأت اهدا شد، همچنین از نفرات برتر مسابقات کشوری نیز با هدایایی تقدیر صورت گرفت.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید