امروزسه شنبه, 01 خرداد 1397-- Tuesday May 22 2018

ساعت 06:45:29

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

ورزشكاران خمینی شهر خواستار تسریع در عملیات بازسازی زمین چمن قدس شدند

چهارشنبه, 25 بهمن 1391 ساعت 09:27 کدخبر :5218
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
بیش از 100 نفر از ورزشكاران و دست اندركاران فوتبال خمینی شهر با امضای طوماری خواستار تسریع در عملیات بازسازی زمین چمن ورزشگاه قدس شدند.

 به گزارش خبرنگار فرصت، در این طومار خطاب به استاندار اصفهان آمده است: بازسازی زمین چمن ورزشگاه قدس خمینی شهر به دلیل نبود برنامه ریزی و عدم تامین بودجه كافی در بلاتكلیفی به سر می برد.
دست اندركاران فوتبال خمینی شهر با اعتراض به اقدام عجولانه مسوولان وقت اداره كل تربیت بدنی استان در تخریب این مكان ورزشی به منظور بازسازی، از استاندار  خواهان رسیدگی و اختصاص بودجه كافی برای تكمیل و راه اندازی مجدد این مكان ورزشی شدند.
در این طومار، امضا كنندگان همچنین خواستار حمایت مسوولان از پیشكسوتان، مربیان و بازیكنان فوتبال خمینی شهر برای بازگشت فوتبال این شهرستان به جایگاه شایسته شدند.
به گزارش خبرنگار فرصت، در ابتداي سال جاري با حضور مديركل ورزش استان و تعدادي از مسوولان سابق شهرستان عمليات تخريب و بازسازي زمين چمن ورزشگاه قدس آغاز شد. در این مراسم رشيد خدابخش در گفتگو با خبرنگار فرصت وعده داد که در مدت 2 ماه با اعتباري بالغ بر 850 ميليون ريال زمين ورزشگاه قدس خميني شهر در پاييز به اتمام برسد.
وي افزود: با اجراي عمليات كشت چمن پایيزه اين مجموعه ورزشي در بهار سال 92 آماده بهره برداري خواهد بود اما اکنون با گذشت چندین ماه از این مراسم و پایان یافتن فصل پاییز هنوزكشت پایيزه چمن ورزشگاه قدس انجام نشده و اين مجموعه چند ماه است كه به حال خود رها شده است.
مجموعه ورزشی قدس بیش از 40 سال قدمت دارد و اولین و بزرگترین پایگاه ورزشی خمینی شهر است.
مسابقات فوتبال خمینی شهر تا پیش از تخریب برای بازسازی در زمین چمن این مجموعه ورزشی برگزار می شد كه از ابتدای امسال به یك مكان ورزشی متروكه و غیر فعال تبدیل شده است.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید