امروزشنبه, 05 خرداد 1397-- Saturday May 26 2018

ساعت 12:40:03

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

هندبالیست های خمینی شهر؛ ستاره های استان و کشور

پنجشنبه, 19 دی 1392 ساعت 13:04 کدخبر :6806
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
رسول قندی عضو کانون هندبال مالک اشتر و عضو تیم سپاهان، تابستان امسال به عضویت تیم ملی نوجوانان درآمد و برای حضور در مسابقات آسیایی به چین رفت.

به گزارش خبرنگار فرصت، 4 هندبالیست نونهال نیز با عضویت در تیم منتخب استان راهی مسابقات کشوری در اسلام آباد کرمانشاه شدند. در این دوره از مسابقات تیم اصفهان به مقام قهرمانی کشور دست یافت و دوبازیکن خمینی شهری به نام های محمدملایی ومهدی شریفی نژادیان ازطرف فدراسیون هندبال جزو نفرات برترکشوری شناخته شدند.

میردامادی مسئول انجمن هندبال مدارس استان شد
سید مجتبی میردامادی مسئول انجمن هندبال مدارس استان شد. به گزارش روابط عمومی هیات هندبال خمینی شهر، میردامادی که رییس هیات هندبال شهرستان و مسئول تربیت بدنی مدارس شهرستان است، با ابلاغی از جانب معاونت تربیتی اداره کل آموزش و پرورش استان به این سمت منصوب گشت.

نونهالان هندبالیست خمینی شهر نایب قهرمان استان شدند
تیم نونهالان هندبال خمینی شهر در مسابقاتی که به میزبانی هیات هندبال استان برگزار شد، پس از تیم فولاد سپاهان به مقام دوم دست یافت. به گزارش خبرنگار فرصت، حضورپیشکسوتان هندبال ازجمله آقایان آقاجان ونقشینه ومربیان تیم های ملی ازجمله آقایان غلامی، کشانی  و... دراختتامیه این دوره از  مسابقات از جمله نکات منحصر به فرد بود.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید