امروزچهارشنبه, 02 خرداد 1397-- Wednesday May 23 2018

ساعت 19:17:54

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

سکان تیم ملی کشتی فرنگی در دستان یک درچه ای

چهارشنبه, 20 دی 1391 ساعت 07:53 کدخبر :4978
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
رسول جزینی کشتی کار درچه ای به سرمربیگری تیم ملی کشتی فرنگی منصوب شد. به گزارش فرصت آنلاین به نقل از ایسنا، رسول جزینی اظهار کرد: تیم بسیار خوبی داریم و اگر نتیجه‌ بگیرد حاصل زحمات محمد بنا است و اگر نتیجه‌ نگیرد به خاطر کم کاری و ضعف ما است. این حرف من به هیچ عنوان تعارف نیست.

سرمربی موقت تیم ملی کشتی فرنگی افزود: ما با تیم و شرایطی بدتر از این هم قهرمان شده ایم پس اگر در جام جهانی تهران نتیجه€Œ نگیریم، فقط به خاطر حضور نداشتن محمد بنا خواهد بود.

جزینی در پایان اظهار کرد: با کاری که قرار بود محمد بنا انجام دهد می توانستیم تا سال€Œهای آینده پشتوانه سازی بسیار خوبی در تیم ملی کشتی فرنگی انجام دهیم اما با استعفای او مجبوریم تا جام جهانی با همین داشته€Œهای خود کار کنیم که البته مهره€Œهای بدی هم نیستند و بعد از آن هم تیم را به کادر فنی جدید خواهیم سپرد.

گفتنی است پیش از این رسول جزینی به عنوان مربی تیم ملی کشتی در کنار محمد بنا سرمربی در مسابقات المپیک ۲۰۱۲ لندن درخشید. تیم ملی کشتی فرنگی ایران در این مسابقات موفق به کسب ۳ مدال طلا و قهرمانی تیمی المپیک شد که در تاریخ ورزش ایران بی€Œسابقه€Œ بود.

نظرات  

 
#1 0 م 20 دی 1391 ساعت 10:41
سلام جادارد بااین مربی خوب درچه ای مصاحبه ای اختصاصی داشت
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید