امروزجمعه, 09 آبان 1399-- Friday Oct 30 2020

ساعت 00:11:22

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

برگزاری دهمین المپیاد ورزشی روستایی به میزبانی خمینی‌شهر
برگزاری دهمین المپیاد ورزشی روستایی به میزبانی خمینی‌شهر
رییس هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان اصفهان گفت: دهمین المپیاد ورزشی روستایی استان اصفهان ۲۵ مرداد با رقابت ۵۵۰ ورزشکار به میزبانی خمینی شهر برگزار می شود.
آقای جهان 82 ساله شد
آقای جهان 82 ساله شد

 به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین ، جشن تولد پهلوان اکبر نوری در 15 مرداد ماه در آکادمی بدنسازی رضا برگزار شد. عسگریان دبیر هیات بدنسازی شهرستان خمینی شهر و قهرمان پرس سینه اروپا در سال 2017 گفت: هدف هیات بدنسازی تجلیل و تقدیر از یک عمر زحمات پهلوان اکبر نوری بوده است که جشن تولد او بهانه ای شد تا با همکاری آکادمی بدنسازی رضا از این اسطوره شهرستان تقدیر به عمل آید. لازم به ذکر است استاد نوری در سال‌های 1337، 1338 و 1339 نفر دوم  کشور در رشته وزنه برداری بوده است.او در سال 1340 در اهواز وزنه 405 کیلوگرم را رکورد زد و چند سال قهرمان کشور بود. سال 1340 در مسابقات جهانی وین نفر سوم شد. سال 1341 تا 1345 قهرمان ایران بود و در همان سال‌ها قهرمان ارتش‌ها نیز شد و از سال 1345 مشغول مربی گری وزنه‌برداری شده است. اکبر در سال 1339 در المپیک رم حضور داشت و  هم اکنون به مدت چند سال متوالی عنوان مقام قهرمانی مسابقات پاورلیفتینگ کشور در  رده سنی 80 تا 90 سال را به خود اختصاص داده است. از شاگردان او می توان به نصراله دهنوی، رحیم صفاری، غلام بلمه، علی والی قهرمان آسیا، اردشیر شمس و یداله باقری از قهرمانان پیشکسوتان جهان اشاره کرد.

مسابقات مدافعان حرم جام مسکن مهربه پایان رسید
مسابقات مدافعان حرم جام مسکن مهربه پایان رسید

 به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین مسابقات فوتسال نونهالان مدافع حرم به همت پایگاه بسیج انصار المهدی ومسجدحضرت فاطمه س مسکن مهر باحضور شش تیم در سالن تلاش برگزار گردید ودرپایان تیم شهید محسن حیدری اول و تیم دوم شهیدحججی و تیم شهید مجیری هم مقام سوم دست یافت.

40 درصد ورزشکاران شهرستان خمینی‌شهر را بانوان تشکیل می دهند
40 درصد ورزشکاران شهرستان خمینی‌شهر را بانوان تشکیل می دهند

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین به نقب از خبرگزاری ایرنا نسرین شاکری فرد در حاشیه جشنواره ورزشی بانوان و تجلیل از قهرمانان و رتبه‌های برتر به ایرنا گفت: جشنواره ورزشی بانوان و تجلیل از مقام‌های برتر و قهرمانان ورزشی در مسابقات استانی و ملی و بین‌المللی شهرستان خمینی‌شهر با حمایت فرمانداری به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان برگزار شد .
نسرین شاکری با اشاره به اینکه در فاصل تابستان و پر نمودن اوقات فراغت کودکان و نوجوانان و جوانان قرار داریم تصریح کرد: خانواده‌ها تمام‌وقت و دغدغه خود برای هدایت فرزندان خود به سمت فعالیت‌ها و مراکز ورزشی مصروف می‌کند .
رئیس هیئت ورزش بانوان استان اصفهان تصریح کرد: برگزاری جشنواره ورزشی بانوان بهترین تبلیغ و راهکار جذب جوانان و نوجوان دختر به سمت رشته‌های مختلف و اماکن ورزشی عمومی و خصوصی است .
وی بابیان اینکه جایگاه ورزش شهرستان خمینی‌شهر جزء پنج رتبه برتر ورزش بانوان استان اصفهان قرار دارد گفت: شهرستان خمینی‌شهر موفق به پرورش تعداد زیادی از قهرمانان، حضور در مسابقات مختلف و کسب رتبه‌های مهم کشوری و جهانی شده است .
شاکری با اشاره به اینکه رشد و توسعه ورزش همگانی در بین بانوان و دختران استان مهم‌ترین موضوع نگاه ما است تصریح کرد:ورزش همگانی به‌عنوان زیرساخت ورزش قهرمانی محسوب می‌شود .
وی افزود:با توجه به توصیه مقام معظم رهبری به رشد نشاط اجتماعی و مخصوصاً در بین بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان به‌صورت ویژه به توسعه ورزش همگانی به‌خصوص ورزش بانوان دارد .
شاکری با اشاره حمایت مسئولین اداره کل ورزش و جوانان استان از ورزش بانوان در استان تصریح کرد: طبق آخرین آمار در حدود شش هزار نفر از بانوان شهرستان خمینی‌شهر به‌صورت سازمان‌یافته و در حدود 2 هزار نفر به آزاد از 21 مرکز عمومی ورزشی و 30 باشگاه ورزشی خصوصی تحت نظارت اداره ورزش و جوانان شهرستان در رشته‌های مختلف ورزشی فعالیت دارند .
شاکری ادامه داد: در شهرستان خمینی‌شهر از بین ورزشکاران دختر و بانو در حدود 100 قهرمان کشوری ،18 نفر دعوت‌شده به تیم ملی در 9 رشته ، 8 نفر عضو ملی در 5 رشته می‌باشند .
به گزارش ایرنا در انتهای این مراسم از مدال آوران ، قهرمانان و رتبه های برتر ورزشی در مسابقات ملی وبین المللی با حضور فرماندار ، اعضای شورای شهر ، مسئولین شهرستان خمینی شهر تجلیل به عمل آمد .

خمینی شهریها جهانی شدند
خمینی شهریها جهانی شدند

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین وشوکاران خمینی شهری دررقابت های قهرمانی جوانان جهان خوش درخشیدند.

فاطمه جزینی،مینا پناهی،مهدی خانی ومحمد علی مجیری خمینی شهری هایی هستند  که  در این دوره از مسابقات  که در کشور برزیل برگزار میگردد ایران را سرفرازکردند.فاطمه جزینی و مینا پناهی توانستند هردو به مقام دوم جهان دست پیدا کنند وگردن آویز نقره  را بدست آورند این مسابقات با شرکت ۴۰۰ورزشکار از ۴۵کشورجهان در برزیلیا پایتخت برزیل برگزار می شود. فاطمه جزینی در فرم دا€ئو شو رده شنی ۱۲ تا ۱۵ سال دختران با امتیاز ۹.۱۰به مدال نقره رسید.

همچنین مینا پناهی درچه در فرم نن گوئن رده سنی ۱۵ تا ۱۸سال با امتیاز ۹،۲۰ به مقام نایب قهرمانی و مدال با ارزش نقره دست یافت.در این دوره از مسابقات محمد علی مجیری و مهدی خانی هم  به مقام های مختلف جهانی  رسیده اند. در آینده جزییات بیشتر این خبر دراینسایت  منتشر خواهدشد.

مربی بانوی خمینی شهر در راه برزیل
مربی بانوی خمینی شهر در راه برزیل

به گزارش  خبرنگار فرضت آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر، رقابت های ووشوی قهرمانی جوانان جهان از 20 تیرماه در شهر «برازیلیا» آغاز خواهد شد. تیم ایران در دو بخش ساندا و تالوی دختران و پسران در این رویداد به میدان خواهد رفت که الهه رفیعی از شهرستان خمینی شهر و مربی برتر کشور در سال 96 در اردوی تیم ملی بانوان جهت مسابقات جهانی برزیل 2018 حضور خواهد داشت. گفتنی است مهدی خانی، محمدعلی مجیری، زهرا بت شکن، فاطمه جزینی و مینا پناهی نیز ووشوکاران خمینی شهری هستند که به برزیل اعزام خواهند شد.

افتخار آفرینی تکواندوکاران خمینی شهری در مسابقات پومسه استان
افتخار آفرینی تکواندوکاران خمینی شهری در مسابقات پومسه استان


دو طلا و یک برنز سهم تکواندوکاران خمینی شهری شد. به گزارش خبرنگار فرصت,کیارش ملکوتی مدال طلای مسابقات قهرمانی پومسه را از آن خود کرد, گفتنی است وی سال گذشته در لیگ پومسه کشور موفق به کسب دو مدال طلا در بخش انفرادی و تیمی پومسه شد. امیرحسین اسماعیلی نیز مدال طلای مسابقات پومسه زیر۱۲ سال استان را از آن خود کرد و و ریحانه سادات کاظمی نیز مقام سوم مسابقات پومسه در بخش بانوان را دریافت کرد.

باشگاه مهر قهرمان مسابقات تکواندو جام مولی الموحدین شد
باشگاه مهر قهرمان مسابقات تکواندو جام مولی الموحدین شد

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین ، این دور از مسابقات به همت هیات تکواندو شهرستان خمینی شهر, اداره ورزش و جوانان خمینی شهر و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری خمینی شهر ویژه ماه مبارک رمضان در زمین اسکیت پارک پیروزی برگزار گردید.

کاظمی مسئول کمیته مسابقات تکواندو خمینی شهر گفت:مسابقات با شرکت ۴ تیم از شهرستان به مدت سه روز و به صورت دوره ای برگزار شد که در پایان نتایج زیر حاصل گردید:

 

مقام اول :باشگاه مهر به مربیگری استاد اندام پور با کسب ۶ امتیاز

مقام دوم : باشگاه نام آوران به مربیگری استاد رحمتی با کسب ۵ امتیاز

مقام سوم: باشگاه قدس به مربیگری استاد سالمی باکسب ۴ امتیاز

مقام چهارم : باشگاه زنده یاد خلیلی به مربیگری استاد پیرحاجی

کاپ اخلاق این مسابقات به باشگاه زندیاد خلیلی تعلق گرفت.

داور نمونه شب اول: محمد شفیعی
داور نمونه شب دوم :محمدرضا ماندگاری
داور نمونه شب سوم: محمدرضا ماندگاری

مربی نمونه مسابقات :مصطفی عموشاهی
سرپرست نمونه :حسن باقری

بازیکن فنی مسابقات :مسیح نظریان به مربیگری استاد نظریان


برنامه های ویژه آموزشی هیات کاراته، مخصوص تعطیلات تابستانی دانش آموزان

آموزش کاراته مخصوص دختران ،
باشگاه مهرگان محله جوی آباد در دو سانس مجزا بصورت کاملا رایگان وهمراه با تسهیلات آموزشی.

ثبت نام در این باشگاه روزهای زوج ازساعت 16 الی18 درمحل تمرین انجام میشود.

آموزش کاراته در باشگاهای کوثر و شاهین واقع در مجموعه ورزشی قدس مخصوص دختران و پسران در سه سانس مجزا ،روزهای فرد و با 70 درصد تخفیف در شهریه.

خانواده های گرامی برای ثبت نام فرزندانشان در این مکان به دفتر هیات کاراته (مجموعه ورزشی قدس)مراجعه نمایند.
روزهای فرد ساعت17:30 الی 19

صفحه 1 از 104