امروزچهارشنبه, 04 مرداد 1396-- Wednesday Jul 26 2017

ساعت 10:46:02

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 21:43:53

کماندار خمینی شهری در اردوی تیم ملی
کماندار خمینی شهری در اردوی تیم ملی

امید طاهری کماندار خمینی شهری به اردوی تیم ملی دانشجویان دعوت شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، روابط عمومی اداره ورزش و جوانان خمینی شهر گفت: امید طاهری کماندار خمینی شهری به اردوی تیم ملی دانشجویان دعوت شد. این اردو از 31 تیر ماه تا 18 مرداد ماه به میزبانی چین تایپه برگزار خواهد شد.

پومسه روی خمینی شهری نایب قهرمان شد
پومسه روی خمینی شهری نایب قهرمان شد

ابوالفضل حاجی صادقی نائب قهرمان مسابقات پومسه قهرمانی کشور شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، ابوالفضل حاجی صادقی در رده سنی 15 تا 17 سال پومسه استاندارد انفرادی در دوازدهمین دوره مسابقات قهرمانی پومسه کشور به مدال نقره دست یافت. این دور از مسابقات به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی همدان در سالن امام علی(ع) آغاز شد و در پایان اولین روز نفرات برتر رده های سنی مختلف در بخش پومسه انفرادی معرفی شدند. در این دوره ۳۴۱ پومسه رو از ۲۶ استان برای کسب عناوین برتر کشور به رقابت پرداختند.

هندبال ساحلی خمینی شهر فاتح سکوی قهرمانی نوجوانان کشور
هندبال ساحلی خمینی شهر فاتح سکوی قهرمانی نوجوانان کشور

تیم هندبال ساحلی نوجوانان شهرداری خمینی شهر قهرمانی کشور شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، مسئول روابط عمومی هیئت هندبال خمینی شهر با اعلام این خبر افزود: این مسابقات که به میزبانی یزد از روز یکشنبه 25 تیرماه با حضور 12 تیم از سراسر کشور آغاز شده بود روز چهارشنبه 28 تیرماه با برگزاری دیدار نهایی بین تیم های شهرداری خمینی شهر و حاج حسن ساری به پایان رسید که تیم خمینی شهر با شکست تیم ساری قهرمان این دور از مسابقات شد و ساری مقام دوم و تیم اصفهان هم با غلبه بر تیم طبس به عنوان سومی این رقابت ها دست پیدا کرد.
براساس این گزارش، رئیس هیئت هندبال خمینی شهر در اینباره گفت: این دوره از مسابقات به منظور انتخاب تیم ملی ساحلی نوجوانان کشور برای حضور در مسابقات آسیایی سال آینده بود. میردامادی افزود: سطح مسابقات چه از نظر کمی و چه کیفی بسیار مطلوب و تیم های شرکت کننده هم از لحاظ فنی آنقدر به هم نزدیک بودند که  پیش بینی نتایج امکانپذیر نبود.
وی در ادامه بر وجود استعدادهای فراوان در این رشته در شهرستان و نداشتن زمین ساحلی تاکید کرد.

رئیس هیئت هندبال شهرستان اسامی بازیکنان و مربیان خمینی شهری این دور از مسابقات را به شرح زیر اعلام کرد:

بازیکنان: مهدی شریفی نژادیان، سیدعلی مصطفوی، امیرحسین پریشانی، حسین محمدی، علی جعفری، محسن جعفری، بهزاد افتادگان، علی کافی، علی رهنما، محمد پریشانی و محمدحسین خیری

مربیان: ابراهیم بلور، مهدی پریشانی و سیدمجتبی میردامادی

تیم هندبال ساحلی شهرداری خمینی شهر در نیمه نهایی
تیم هندبال ساحلی شهرداری خمینی شهر در نیمه نهایی

تیم هندبال ساحلی اعزامی شهرداری خمینی شهر پس از انجام بازیهای مقدماتی که از روز یک شنبه به‌میزبانی‌یزدآغاز گردیده بود به دور نهایی مسابقات صعود کرد به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین رییس هیات هندبال خمینی شهر با اعلام این خبرگفت: پس ازپایان دور مقدماتی تیم های شهرداری خمینی شهر و سنگ آهن طبس از گروه 1 و تیم های اصفهان وساری از گروه 2 به دور نهایی صعود کردند که امروز4 شنبه ساعت تیم شهرداری خمینی شهر با اصفهان و‌تیم‌ ساری با طبس بازی های ضربدری را انجام می دهند که برندگان ‌بازی نهایی و بازندگان بازی رده بندی را انجام می دهند.

درخشش شناگر خمینی شهری در مسابقات کشوری
درخشش شناگر خمینی شهری در مسابقات کشوری

علیرضا یاوری شناگر خمینی شهری در مسابقات انتخابی تیم ملی خوش درخشید. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان خمینی شهر گفت: با توجه به برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی شنای کشور در زنجان جهت حضور در مسابقات شنا مسافت کوتاه داخل سالن آسیا تایم تریل، علیرضا یاوری شناگر خمینی شهری و عضو تیم شنای استان در این رقابت ها خوش درخشید و مقام اول در ماده 200 متر آزاد را از آن خود کرد.

مدال طلا در دستان "پومسه رو"یِ نوجوان خمینی شهری
مدال طلا در دستان "پومسه رو"یِ نوجوان خمینی شهری

محمدمهدی قصری قهرمان مسابقات پومسه قهرمانی کشور شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، محمدمهدی در رده سنی زیر ۱۲ سال پومسه استاندارد انفرادی در دوازدهمین دوره مسابقات قهرمانی پومسه کشور به مدال طلا دست یافت. این دور از مسابقات به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی همدان در سالن امام علی(ع) آغاز شد و در پایان اولین روز نفرات برتر رده های سنی مختلف در بخش پومسه انفرادی معرفی شدند. در این دوره ۳۴۱ پومسه رو از ۲۶ استان برای کسب عناوین برتر کشور به رقابت پرداختند.

سرپرست هیات ورزش های ناشنوایان و کم شنوایان حکم گرفت
سرپرست هیات ورزش های ناشنوایان و کم شنوایان حکم گرفت

محمد مهدی نیکدل سرپرست هیات ورزش های ناشنوایان و کم شنوایان شهرستان خمینی شهر شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، روابط عمومی اداره ورزش و جوانان خمینی شهر گفت: محمد مهدی نیکدل طی حکمی از سوی صادقی رئیس هیات ورزش های ناشنوایان و کم شنوایان استان به عنوان سرپرست هیات ورزش های ناشنوایان و کم شنوایان شهرستان خمینی شهر منصوب گردید.

درخشش خمینی شهری ها در اسکیت فری استایل
درخشش خمینی شهری ها در اسکیت فری استایل

اسکیت بازان خمینی شهری چندین مقام در رده های مختلف کسب کردند. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین به نقل ازروابط عمومی اداره ورزش و جوانان خمینی شهر ،رقابت های اسکیت فری استایل پسران و دختران کشور در رده سنی نونهالان با هدف کشف استعدادها و نخبه گزینی ورزشکاران در شهرستان شهررضا در سالن ورزشی شهید طحانی برگزار شد. در پایان در بخش پسران در رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال علیرضا آقا محمدی مقام سوم و ابوالفضل میر شفیعیان مقام ششم، در رده سنی ۱۰ تا ۱۲ سال سبحان خسروانی مقام اول و احسان گازور مقام سوم و نیما مختاری مقام پنجم و در رده سنی ۸ تا ۱۰ سال علی محرابی مقام پنجم را کسب کردند.
در بخش دختران مسابقات اسکیت فری استایل (شاخه اسپید اسلالوم) ویژه رده سنی کمتر از ۱۴ سال که در پایان مژده یاوری، یگانه و شیدا روح الهی صاحب مقام شدند.

صفحه 1 از 91