امروزپنجشنبه, 10 فروردين 1396-- Thursday Mar 30 2017

ساعت 06:51:07

آخرین به روز رسانی : پنج شنبه 08:38:49

حضور 4 خمینی شهری در تیم ملی فلوربال
حضور 4 خمینی شهری در تیم ملی فلوربال

احسان حاج هاشمی، مهرداد حاجی علیزاده، بهنام نکوگل و بهزاد نکوگل به عضویت تیم ملی فلوربال کشور درآمدند. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، مسوول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر گفت: تیم فلوربال شهرستان خمینی شهر با اولین حضور خود در مسابقات انتخابی تیم ملی بزرگسالان موفق شد 4 تن از بازیکنان خود را به عضویت تیم ملی کشور دربیاورد. تیم ملی فلوربال به زودی راهی مسابقات آسیایی 2017 تایلند خواهد شد.
در این دوره از مسابقات همچنین احسان حاج هاشمی از تیم خمینی شهر به عنوان بازیکن برتر معرفی شد.
گفتنی است حامی مالی تیم شهرستان خمینی شهر در مسابقات انتخابی تیم ملی که در اراک برگزار شد، سازمان رفاهی تفریحی شهرداری خمینی شهر بود.

عنوان «خانم گل» مسابقات واترپلوی کشور به یک خمینی شهری رسید
عنوان «خانم گل» مسابقات واترپلوی کشور به یک خمینی شهری رسید

دنیا آقامحمدی، «خانم گل» مسابقات واترپلوی کشور شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، دنیا آقامحمدی از خمینی شهر در مسابقات واترپلوی دختران کشور با به ثمر رساندن 42 گل از 106 گل به عنوان خانم گل این رقابت ها معرفی شد. روابط عمومی اداره ورزش و جوانان خمینی شهر گفت: دنیا آقامحمدی به عنوان کاپیتان تیم فولادمبارکه سپاهان اصفهان در مسابقات واترپلوی دختران رده سنی 11 تا 14 سال کشور به همراه این تیم پس از تیم های تهران الف و قزوین به مقامی سومی در شیراز رسید.

کوتاه کوتاه از شطرنج
کوتاه کوتاه از شطرنج

امیرمسعود فاتحی اولین بازیکن زیر 8 سال خمینی شهری است که اخیرا در مسابقات آماتورهای آسیا با شرکت 280 شطرنج باز از کشورهای مختلف، موفق به کسب ریتینگ بین المللی 1003 از سوی فدراسیون جهانی شطرنج شده است.

سیدمحمدجلال موسوی تنها شطرنج باز خمینی شهری تیم اصفهان در مسابقات کشوری شطرنج کارگران موفق به کسب مدال طلای میز 5 شد.

زهرا سعیدی رتبه چهارم مسابقات استانی شطرنج رده سنی زیر 12 سال را از آن خود کرد.

تجلیل از بانوان والیبالیست خمینی شهر
تجلیل از بانوان والیبالیست خمینی شهر

از بانوان والیبالیست خمینی شهر که موفق به کسب مقام شده اند تجلیل شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، در این آیین که به همت اداره ورزش و جوانان برگزار شد از فاطمه صفری که در مسابقات آسیای مرکزی حضور یافته بود، تیم نونهالان که موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی مسابقات کشوری شد و تیم نوجوانان که بر سکوی قهرمانی مسابقات استانی ایستاد در حضور خانواده هایشان تجلیل شد.

کوتاه کوتاه از دنیای ورزش
کوتاه کوتاه از دنیای ورزش

فرامرز قنبری بوچیاباز خمینی شهری به اردوی تیم ملی دعوت شد
تیم پینگ پونگ دختران ذوب آهن با حضور مائده مهرابی ورزشکار خمینی شهری بر سکوی اول لیگ برتر تنیس روی میز بانوان باشگاه های کشور ایستاد.

مسابقات آزاد قهرمانی کیوروگی یادواره زنده یاد مسعود نظریان و مجید جعفری پور با حضور 170 شرکت کننده از باشگاه های مختلف شهرستان در سالن مادر برگزار و به صورت الکترونیکی و با قوانین جدید داوری برگزار شد.

 همایش سراسری ژیمناستیک شهرستان با حضور ورزشکاران 14 باشگاه خمینی شهر و با هنرنمایی 300 ژیمناستیک کار  برگزار شد. در حاشیه این مراسم تیم ژیمناستیک شهرستان مبارکه نیز به اجرای حرکات نمایشی پرداخت.

محمدرضا ماندگاری از خمینی شهر به عنوان داور نمونه مسابقات تکواندو نونهالان استان برگزیده شد.

صعود تیم بسکتبال سازمان رفاهی تفریحی به مرحله بعد
صعود تیم بسکتبال سازمان رفاهی تفریحی به مرحله بعد

تیم بسکتبال سازمان رفاهی تفریحی شهرداری خمینی شهر مرحله مقدماتی مسابقات بسکتبال دسته برتر باشگاه های کشور را با موفقیت پشت سر گذاشت. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، در مرحله برگشت دور مقدماتی این مسابقات که به میزبانی سازمان رفاهی تفریحی شهرداری خمینی شهر و در باغ بانوان برگزار شد، از گروه سوم، تیم سازمان رفاهی تفریحی خمینی شهر با قرار گرفتن در جایگاه دوم به همراه تیم فرش مشهد به عنوان صدرنشین این گروه، به جمع 12 تیم مرحله بعد صعود کردند.

 رقابت های گروه سوم با حضور  تیم های  سازمان رفاهی تفریحی خمینی شهر، هیات صومعه سرا، فرش مشهد و اتحاد اردبیل به مدت 3 روز در باغ بانوان برگزار شد و در مجموع تیم های فرش مشهد با 12 امتیاز و سازمان رفاهی تفریحی با 10 امتیاز جواز صعود به دور بعدی رقابت ها را به دست آوردند و تیم های اتحاد اردبیل و صومعه سرا هم 8 و 6 امتیازی شدند.

گفتنی است این بازی ها با حضور شهردار حاج حیدری و پیشکسوتان بسکتبال  شهرستان برگزار شد.

اختتامیه جشنواره مینی هندبال جام جوانه ها برگزار شد
اختتامیه جشنواره مینی هندبال جام جوانه ها برگزار شد

اختتامیه€ مسابقات مینی€هندبال€ جام€جوانه€های€ مدارس خمینی€شهر یادواره زنده یاد علی شاهین (داور ارزنده هندبال کشور) در 19 اسفند ماه در سالن مالک اشتر برگزار شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، این مسابقات ویژه€ دانش€آموزان €پایه€ اول تا سوم مقطع ابتدایی€ مدارس شهرستان خمینی شهر بود که با حضور€ €۱۷€تیم €از مدارس دخترانه و 11تیم €از مدارس پسرانه€ ازهفته گذشته€ به منظور شناسایی€استعدادهای این€ رشته آغاز شد. در این رقابت ها در بخش پسران تیم های دکتر شهریاری مقام اول، شاهد باهنر مقام دوم، نوردانش و بعثت مقام سوم و در بخش دختران تیم های شاهد جلالی مقام اول، هجرت الف مقام دوم، داورپناه20 و رضوان مقام سوم را از آن خود کردند.
لازم به ذکر است این برنامه با حضور مسوولین از جمله رییسی€ معاونت تربیت€بدنی و سلامت €اداره€کل €آموزش و پرورش استان، نوریان€ ریاست €اداره €تربیت €بدنی مدارس €استان و برخی مسوولان شهرستانی برگزار شد.

تصاویر این مراسم را در بخش گزارش تصویری مشاهده کنید.

شناگر خمینی شهری دوم شد
شناگر خمینی شهری دوم شد

امیرحسین اکبری در مسابقات شنای بسیج طلاب کشور در سکوی دوم ایستاد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، مسابقات فرهنگی ورزشی بسیج طلاب کشور یادواره شهید همتی نژاد در رشته ورزشی شنا در اسفند ماه به میزبانی تهران برگزار شد و در شنای 100 متر آزاد امیرحسین اکبری از خمینی شهر مدال نقره را از آن خود کرد.

صفحه 1 از 85