امروزپنجشنبه, 28 دي 1396-- Thursday Jan 18 2018

ساعت 15:18:49

آخرین به روز رسانی : پنج شنبه 05:43:44

نایب قهرمانی بانوان شطرنج باز خمینی شهری
نایب قهرمانی بانوان شطرنج باز خمینی شهری

المیرا علیدادی و بهاره سیاه مرد دو ورزشکار بانوی خمینی شهری در رقابت های ورزشی بیماران ام اس کشور در قالب تیم استان اصفهان به مقام نایب قهرمانی رسیدند. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین روابط عمومی اداره ورزش و جوانان خمینی شهر گفت: نخستین دوره بازی های کشوری شطرنج و دارت بیماران ام اس در گرگان مرکز استان گلستان با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد. در پایان مسابقات و در مجموع رشته های دارت و شطرنج استان های تهران، اصفهان و خراسان شمالی در بخش بانوان به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند و در بخش آقایان استان های گلستان، کردستان و تهران اول تا سوم شدند. همچنین از کوچکترین، بزرگترین، بازیکن اخلاق و فنی ترین بازیکن هر رشته تقدیر به عمل آمد.
گفتنی است از شهرستان خمینی شهر عضو تیم نایب قهرمان بودند. سید جلال حسینی دیگر ورزشکار خمینی شهری بود که در مسابقات کشوری حضور داشت.

مسابقات فوتبال بزرگسالان باشگاه ها خمینی شهربه پایان رسید+ تصویر
مسابقات فوتبال بزرگسالان باشگاه ها خمینی شهربه پایان رسید+ تصویر

مسابقات فوتبال بزرگسالان باشگاههای شهرستان خمینی شهربا شرکت۱۲تیم از شهرستان وانجام 34 بازی به پایان رسید به گزارش دبیر هیئت فوتبال خمینی شهر در این دوره از رقابت ها که جام شهدای مدافع حرم نام داشت. تیم شهید ساداتیان اول، توانازرین دوم و منتخب کوشک و البرز مشترکا سوم شدند.. عباس رحیم پورافزود: درپایان رقابت ها بهترین بازیکن روح الله قنبرپورازتیم البرز،آقای گل مسعود حاج هاشمی از تیم توانازرین با ۱۰ گل زده وبازیکن فنی میثم قنبرپور شناخته شدند.

تیم ساداتیان

تیم توانا زرین

تیم البرز

مسابقات تنیس روی میزوفوتسال دختران دانشگاه آزاد اسلامی به پایان رسید
مسابقات تنیس روی میزوفوتسال دختران دانشگاه آزاد اسلامی به پایان رسید

بیست و یکمین دوره مسابقات تنیس روی میز دانشجویان دختروسیزدهمین دوره مسابقات قهرمانی فوتسال دانشجویان دختر دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان در مجموعه ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی خمینی شهر برگزار شد.به گزارش خبرنگارفرصت آنلاین به نقل ازروابط عمومی دانشگاه ، در این دوره از مسابقات که با حضور دانشجویان دختر، مربیان و سرپرستان برگزارشد تیم دانشگاه آزاد اسلامی خوراسگان توانست مقام اول مسابقات تنیس روی میز را به خود اختصاص دهد و به ترتیب تیم€Œهای سما خوراسگان و دانشگاه آزاد اسلامی خمینی€Œشهر مقام های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.
همچنین در سیزدهمین دوره مسابقات فوتسال دختران تیم دختران دانشگاه آزاد اسلامی خوراسگان مقام اول و تیم€Œهای دانشگاه آزاد اسلامی خمینی شهر و سما خوراسگان به ترتیب مقام های دوم و سوم مسابقات را به دست آوردند .

محمدرضا خانی مدال طلای کشوری را به گردن آویخت
محمدرضا خانی مدال طلای کشوری را به گردن آویخت

دومین دوره مسابقات قهرمانی کشور رده سنی امید در گروه مردان با حضور 207 تکواندوکار از 29 استان در قالب 30 تیم به مدت دو روز و به میزبانی خراسان رضوی در مجموعه ورزشی “شهید بهشتی” مشهد برگزار شد که نماینده شایسته تکواندو استان محمدرضا خانی خوزانی در وزن 87- موفق به کسب مقام قهرمانی و مدال طلای این دوره از مسابقات گردید.

مقام دوم تیمی از آنِ تیم «ام اس» انجمن بقیت اله شد
مقام دوم تیمی از آنِ تیم «ام اس» انجمن بقیت اله شد

تیم ام اس خیریه بقیه اله الاعظم (عج) خمینی شهر به مسابقات کشوری گرگان اعزام شد.
به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین اولین دوره بازی های کشوری ورزشکاران ام اس از 2 دی ماه در گرگان برگزار شده است و در آن ورزشکاران از پانزده استان در دو رشته دارت و شطرنج به رقابت می پردازند. گفتنی است دراین مسابقات انجمن خیریه بقیت اله مقام دوم تیمی را کسب کرد.

شرکت تیمهای خمینی شهری درمسابقات بین المللی مارشال
شرکت تیمهای خمینی شهری درمسابقات بین المللی مارشال

چهار تیم از خمینی شهر در مسابقات بین المللی مارشال رشته اسکیت فری استایل شرکت می کنند. به گزارش خبرنگار فرصت, مسابقات بین المللی مارشال رشته اسکیت فری استایل 15 الی 17 آذرماه به میزبانی تهران برگزار می شود که از شهرستان خمینی شهر چهار تیم در دو بخش آقایان و بانوان در رده های زیر 16 و بالای 16 سال در این مسابقات شرکت می کنند، نتایج این مسابقات در رنکینگ جهانی محاسبه می شود، گفتنی است شهرستان خمینی شهر یکی از قطب های اصلی اسکیت فری استایل در کشور می

امید کریمی در  شطرنج نابینایان کشور دوم شد
امید کریمی در شطرنج نابینایان کشور دوم شد

امید کریمی ورزشکار خمینی شهری در مسابقات آزاد شطرنج نابینایان گرامیداشت روز جهانی معلولین کشور به مقام دوم رسید. به گزارش خبرنگار فرصت ، مسابقات شطرنج آزاد گرامیداشت روز جهانی معلولین در اردوگاه شهید عظیمی بابلسر برگزار شد و با شناخت نفرات برتر به پایان رسید. در پایان این دوره از مسابقات امیر ربی از اصفهان با۶ امتیاز و امتیاز شکنی بهتر قهرمان مسابقات شد،امید کریمی از شهرستان خمینی شهر با ۶ امتیار و امتیاز شکنی کمتر در جایگاه دوم ایستاد وایمان تحویلی از تهران با ۶ امتیاز و امتیاز شکنی پایین تر در ردیف سوم قرار گرفت. گفتنی است در مراسم اختتامیه و توزیع جوایز نفرات برتر محمدرضا مظلومی رییس فدراسیون نابینایان و کم بینایان حضور داشت.

برپایی اردوی تیم ملی فلوربال کشوردر خمینی شهر
برپایی اردوی تیم ملی فلوربال کشوردر خمینی شهر

35 بازیکن در اولین مرحله اردوی تیم ملی فلوربال کشور به میزبانی شهرستان خمینی شهر حاضر شدند. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین دربین دعوت شدگان که توسط کادرفنی انتخاب شده اند نام احسان حاج هاشمی از شهرستان خمینی شهر به چشم می خورد.

صفحه 1 از 101