امروزجمعه, 30 مهر 1395-- Friday Oct 21 2016

ساعت 13:09:08

آخرین به روز رسانی : پنج شنبه 10:36:48

بزرگترین بیمارستان خمینی‌شهر به زودی تکمیل می‌شود
فرماندار:

بزرگترین بیمارستان خمینی‌شهر به زودی تکمیل می‌شود

سه شنبه, 10 تیر 1393 ساعت 13:02 کدخبر :7458
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
مهم‌ترین اولویت و مشکل خمینی‌شهر تکمیل بیمارستان منظریه، بزرگترین بیمارستان این شهرستان بوده زیرا در حال حاضر با توجه به مشکلات مردم، نیازمند آن هستیم.

به گزارش فرصت آنلاین به نقل از خبرگزاری تسنیم، فرماندارظهر دوشنبه در بازدید از بزرگترین بیمارستان شهرستان با بیان اینکه موضوع تکمیل بیمارستان منظریه موضوع حساسی بوده که سال‌ها مردم خمینی‌شهر را رنج می‌دهد، اظهار کرد: کمبود امکانات درمانی و پزشکی و پایین بودن تعداد سرانه تخت بیمارستانی از مهمترین مشکلات شهرستان است.
حقیقی تصریح کرد: بار ترافیک درمانی و پزشکی مردم شهرستان به دوش مراکز درمانی شهر اصفهان بوده و بیمارستان‌های الزهرا، کاشانی، چمران و خورشید اصفهان بیشترین ترافیک و تردد بیماران خمینی‌شهری را به خود اختصاص داده‌اند.
وی بیان کرد: نقل و انتقال این تعداد بیمار و همراه هزینه زیادی از نظر مالی و وقت و زمان و ترافیک شهری هم برای مردم خمینی‌شهرو هم برای شهراصفهان به بار می آورد.
فرماندار افزود: تسریع در تکمیل، تجهیز و راه‌اندازی بیمارستان منظریه برای مردم خمینی‌شهر اثر زیادی داشته و با توجه به اینکه بیمارستان منظریه از طرح‌های مهر ماندگار به شمار می‌رود، از محل بودجه‌های ملی در 2 دولت گذشته نیز بهره برد اما هم‌اکنون این طرح باید در اولویت قرار گیرد و انتظار ما این است که تکمیل این بیمارستان در اولویت اقدامات وزارت راه و شهرسازی قرار گیرد.
حقیقی با تاکید بر اینکه تاخیر در تکمیل و عدم  اختصاص بودجه لازم سبب افزایش هزینه سالانه این طرح می‌شود، گفت: اگر اعتبارات ملی و بودجه لازم برای این طرح تزریق شود، زمان تکمیل و راه‌اندازی بیمارستان تسریع پیدا می‌کند، در خواست ما تکمیل بیمارستان تا انتهای سال همزمان با دهه فجر است.
وی با بیان اینکه بیمارستان منظریه قابلیت دارد بعد از تکمیل، بیماران و مردم مناطق و شهرهای همجوار استان را زیر پوشش قرار دهد، اظهار کرد: راه‌اندازی بیمارستان منظریه بار فشار ترافیک بیماران مراکز درمانی شهر اصفهان را کاهش می‌دهد و اگر این بیمارستان یک روز هم زودتر افتتاح شده و به بهربرداری برسد، برای شهرستان و استان سودمند است.
فرماندار خاطرنشان کرد: با بهره‌برداری از این بیمارستان، مردم خمینی‌شهر دیگر مجبور نیستند برای دریافت خدمات درمانی و پزشکی به شهر اصفهان مراجعه کنندو در خواست من از مسوولان وزارت راه و شهرسازی، تخصیص بودجه کامل بیمارستان است.

نظرات  

 
#1 0 مهمان 14 مرداد 1393 ساعت 06:44
همچین گفتی بزرگترین بیمارستان خمینی شهر که هر که نداند فکر می کند خمینی شهر حداقل ده تا بیمارستان دارد. یک شهید اشرفی هست که همه از اوضاع اون با خبر هستند و یکی هم بیمارستان ساعی که خرابش کرند و به همت خیرین انشاالله زودتر از بیمارستان منظریه ساخته بشه. ی
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید