امروزپنجشنبه, 29 مهر 1395-- Thursday Oct 20 2016

ساعت 19:37:07

آخرین به روز رسانی : پنج شنبه 10:36:48

 ایثار و گذشت همیشه سرلوحه کار مردم خمینی شهر بوده است
شهردار در جلسه رونمایی از تمثال شهدای خمینی شهر:
ایثار و گذشت همیشه سرلوحه کار مردم خمینی شهر بوده است

با حضور مسؤولین شهرستان از تمثال شهدای شهرستان در سالن مدیریت بحران رونمایی شد.
به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین این نمادها که توسط شهرداری و با نظارت شهردار به عنوان رییس کمیته فضاسازی و تبلیغات کنگره ملی سرداران و 2300 شهید شهرستان خمینی شهر طراحی و ساخته شده است قرار است به مناسبت برگزاری این اجلاسیه در سطح شهر نصب گردد.
فرمانده سپاه پاسداران خمینی شهر در این مراسم ضمن اشاره به متفاوت بودن و پرجلوه بودن این تمثال ها نسبت موارد مشابه در شهرهای دیگر اظهار داشت: جمعیت ایثارگر شهرستان چشمشان به این بود که اتفاق بزرگتری از یادواره های شهدا و سایر برنامه هایی در این خصوص به وقوع بپیوندد. ما در دهه چهارم انقلاب اسلامی هستیم و این شهدا همه در دهه اول شهید شده اند و قرار است این اتفاق بزرگ پاسداشت آن ها به دست ما به وقوع بپیوندد و خدا را شکر همه دست به دست هم داده ایم که این اجللاسیه ملی شهدا خوب و درخور شهدا و شهر مذهبی ما؛ خمینی شهر اتفاق بیفتد.
سرهنگ مرادی با اشاره به این که تا 7 آبان؛ اولین روز برگزاری اجلاسیه کار 16 کمیته دست اندرکار اجلاسیه به اتمام خواهد رسید، افزود: اکثرا آن ها خوب وارد میدان شده اند و در واقع مانند همین شهدا هستند و در همین خمینی شهری که این شهدا بزرگ شده اند رشد کرده اند و همان غیرت و همتی که در وجود شهدا وجود داشت در رگ های آن ها جاری است.
وی در اعلام برنامه های 4 روز اجلاسیه گفت: صبح اولین روز اجلاسیه دعای ندبه در امامزاده سید محمد(ع) پخش سراسری خواهد شد که با سخنرانی آقای ماندگاری و مداحی آقای طاهری همراه است. عصر همین روز یادواره شهدای کوشک با سخنرانی سردار سلامی جانشین کل سپاه برگزار می شود. همچنین برنامه اختتامیه این روز به همت معاونت فرهنگی سپاه خمینی شهر در سینما فرهنگ اجرا می شود.
سرهنگ مرادی شنبه 8 آبان ماه را روز اجرای برنامه های اصلی و افتتاحیه کنگره شهدا اعلام کرد و توضیح داد: پیش بینی می شود این برنامه با حضور هزار مهمان به خصوص از استان های دیگر برگزار شود که مهمان ها کشوری و لشگری نیز در آن حضور دارند. همچنین رییس مجلس آقای لاریجانی و فرمانده کل سپاه دو سخنران برنامه شنبه هستند. ساعت 3 بعد از ظهر همین روز هم میزبان تمام هیات ها و دسته های عزاداری خمینی شهر هستیم که با تمام ادوات عزاداری خواهند آمد و این اتفاق برای اولین بار است که در خمینی شهر به وقوع می پیوندد.
وی با اشاره به این که نگاه ها در برگزاری این اجلاسیه نه سیاسی بوده و نه اعتقادی افزود: البته ما سیاسی هستیم ولی سیاسی باز نیستیم و روی اعتقاداتمان نیز محکم ایستاده ایم و پشت بعضی از برنامه ها اهدافی طراحی شده که می خواهیم همه به میدان بیایند.
فرمانده سپاه خمینی شهر اجتماع بزرگ دانش آموزان دختر در حسینیه ثار الله را از برنامه های صبح روز یکشنبه اعلام کرد و افزود: عصر یکشنبه برنامه یادمان شهدای اصغرآباد با سخنرانی امیر پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش برگزاری می شود. همچنین اختتامیه جشنواره شعر یادواره شهدای روحانی در حوزه جواد الائمه با سخنرانی آیت الله طباطبایی از دیگر برنامه های این روز است.
گفتنی است اجتماع بزرگ بانوان شهر در حسینیه ثارالله برنامه صبح آخرین روز اجلاسیه است که در آن خانم اصلانی رییس بسیج جامعه زنان کل کشور سخنرانی خواهد کرد. همچنین اختتامیه اجلاسیه عصر روز دوشبه 10 آبان ماه با سخنرانی سردار نقدی برگزار خواهد شد.
سرهنگ مرادی همچنین به برگزاری نمایشگاهی در کنار اجلاسیه اشاره کرد که دارای غرفه های مختلفی مانند تاریخ اسلام، ارتش و سپاه، خمینی شهر شناسی و ... می باشد.
شهردار نیز در این مراسم ضمن اشاره به تلاش مسؤولان و رضایت نسبی مردم گفت: بعضی از این شهدا از دوستان بچگی ما بودند و با اهدای جان شان ایثار کردند و هستی شان را برای دین و کشور و امنیت دادند. هر کاری که از دست مان برآید باید انجام دهیم تا شاید بتوان ذره ای از آن عظمت به وقوع پیوسته را پاس داشت.
حاج حیدری با اشاره به این که مردم خمینی شهر در زمینه گذشت و ایثار بی نظیر هستند افزود: نمونه این ایثار عظمت اخیری است که در شهر ایجاد شده و نسیم حسینی که به طرف بیمارستان ساعی وزید و خیرین با نام آقا امام حسین آمدند و تا کنون 10 میلیارد تومان به این حرکت ارزشمند انسانی کمک کرده اند و امیدواریم ادامه یابد.
وی با اشاره به تلاش های مسؤولین علی الخصوص فرماندار در زمینه برگزاری اجلاسیه گفت: برای طراحی تمثال مبارک شهدا فکر ما این بود که اگر قرار است هزینه ای شود باید درست انجام شود و خلاقیت در کنار کار وجود داشته باشد. نهایتا با زحمتی که اعضای محترم شورای شهر، دوستان کنگره و نیروهای هنری مان کشیدند به این نمونه هایی که مشاهده می کنید رسیدیم. این نماد ترکیبی از ضریح ائمه، پرچم سه رنگ ایران، لاله های شهدا و کبوترهایی است که نماد عروج هستند.
شهردار به هزینه 950 هزار تومانی تک عکس شهدا در یکی از شهرهای اطراف اشاره کرد و افزود: با توجه به وضعیت نامناسب مالی شهرداری به واسطه خلاقیت نیروها، امانی کار کردن و البته همکاری و هماهنگی خوب یکی از کارخانه داران شهر این تمثال ها آماده شد و بلافاصله پس از این جلسه در سطح شهر نصب خواهد شد. همچنین برنامه ریزی هایی جهت نصب 10 تصویر از سرداران شهید در ورودی های شهر در حال انجام است.
وی ضمن تشکر از ریاست شورای شهر به خاطر کمک ها و پیگیری هایی که در این زمینه انجام داده است افزود: ما از همین جا اعلام می کنیم که شهر و شهرداری با تمام امکانات به این اجلاسیه کمک خواهند کرد تا این عظمتی که قرار است برای اولین بار اتفاق بیفتد به خوبی اجرا شود و شهری که همیشه ایثارگری، شهادت و گذشت سرلوحه کارش بوده بیشتر شناسانده شود.
فرماندار نیز ضمن تشکر از از اعضای شورای سیاست گذاری کنگره به خصوص فرمانده سپاه و همکاری ادارات گفت: یکی دو اداره هستند که انجام کار را در دور اداری می اندازند و بنده مجبورم که ظرف دو روز آینده برای آن تعیین تکلیف کنم. وظیفه همه ماست که این کار را به نحو احسن انجام دهیم چرا که این پست و مقامی که ما داریم به واسطه خون شهداست و اگر ما قدمی بر نداریم و کار را در روال اداری بیندازیم خیلی نازیباست.
شایان ذکر است 250 تابلوی فلزی که هر کدام مزین به 6 تصویر از شهدای خمینی شهر می باشد، توسط شهرداری تهیه و در سطح شهر نصب خواهند شد.

اولیا نسبت به فرزندانشان حساس باشند
امام جمعه خمینی شهر:
اولیا نسبت به فرزندانشان حساس باشند

گلایه از برخی رویه های عزاداری، هفته پیوند اولیا و مربیان، هفته تربیت بدنی و روز جهانی عصای سفید از جمله مطالبی بود که در خطبه های نماز جمعه این هفته مطرح گردید.
به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، آیت اله شیخ عباس رحیمی با اشاره به بعضی عزاداری های اشتباه از برخی مسوولان گلایه کرد و گفت: مسوولان متاسفانه نسبت به کسانی که از بیرون شهر می آیند و آبروی شهر را می برند جدی برخورد نمی کنند. حداقل کاری که مسوولان با همکاری مردم می توانند انجام دهند این است که غریبه ها را راه ندهند.
نماینده ولی فقیه ادامه داد: قبلا با دلیل فقهی ثابت کردم که برخی عزاداری ها حرام است. حتی اگر کسی ادعای مرجعیت دارد بیاید پیش من تا با مبانی فقهی برایش ثابت کنم. حداقلش این است که کراهت دارد. کراهت نیز قُرب نمی آورد. به هر حال فتاوای مراجع و نظر مقام معظم رهبری این است که این کارها درست نیست. اینها به ضرر شیعه است. تمام مراجع می گویند اگر عزاداری یا هر برنامه ای وهن شیعه باشد، جایز نیست.


حاج آقا رحیمی اظهار داشت: کسانی که در ماهواره ها علیه وحدت شیعه و سنی کار می کنند، عادل نیستند بلکه فاسقند و نمی توان از فاسق تقلید کرد. اینها ریشه شان به لندن بند است. تفرقه کار انگلیسی هاست. تفرقه شیعه و سنّی هر دو را دارد نابود می کند.


وی ضمن بیان حدیثی از امام حسین(ع) گفت: اگر در جایگاهی قرار گرفتی و مسوول اداره، نهاد یا قرض الحسنه ای شدی که مردم به شما رجوع می کنند، بدان این از الطاف خداوند است. از مراجعه مردم خسته نشو که اگر از این نعمت خدا خسته شدی، خداوند این نعمت را از شما می گیرد.


رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان با اشاره به هفته پیوند اولیا و مربیان گفت: اولیا نسبت به فرزندانشان حساس باشند و با مدارس مرتبط باشند. 


خطیب جمعه با اشاره به هفته تربیت بدنی و با بیان اینکه ورزش در اسلام یک ارزش است، گفت: متاسفانه رشته فوتبال یک بت شده است و پول های کشور برای همین یک رشته هزینه می شود. با هزینه های گزافی مربی خارجی دعوت می کنند. نصف این هزینه را بدهید مربی تربیت کنید. ما که دانشمند موشک ساز تربیت می کنیم، عرضه نداریم مربی ورزش تربیت کنیم!
وی ادامه داد: متاسفانه گاهی پول هایی به نام ورزش خرج می شود. به جا خرج کنند من مخالف نیستم؛ رشته های مفیدی که به سلامت جامعه کمک کند. اینها را تقویت کنید.
امام جمعه شهرمان ضمن گرامیداشت روز جهانی عصای سفید گفت: جامعه باید قدر روشندلان را بداند. شهرداری کاری کند که این عزیزان به راحتی رفت و آمد کنند و آسیب نبینند. مساله اشتغال، ازدواج و مسکنشان است. دولت و بهزیستی به ایشان رسیدگی کند و سعی کند مشکلاتشان حل گردد.

مراجعه 3هزار و 500 خمینی شهری به مراکز اهدای خون شهرستان
در دهه اول محرم صورت گرفت:
مراجعه 3هزار و 500 خمینی شهری به مراکز اهدای خون شهرستان

در دهه اول ماه محرم بالغ بر 3 هزار و 500 خمینی شهری به مراکز اهدای خون مراجعه کردند. رییس مرکز اهدای خون شهرستان با اعلام این خبر به فرصت آنلاین گفت: از آنجا که ظرفیت پذیرش پایگاه اهدای خون خمینی شهر بیش از 2 هزار واحد خون نیست به تعدادی از مراجعان کارت نذر خون اهدا شد تا اهدا کننده در تاریخ تعیین شده توسط پایگاه، برای اهدای خونش مراجعه نماید. بر اساس همین گزارش، مسوول روابط عمومی اداره کل اهدای خون اصفهان با اعلام اینکه مردم خمینی شهر در روزهای دیگر سال روزانه 30 تا 50 واحد خون اهدا می کنند، گفت: با توجه به اینکه نیاز روزانه استان اصفهان 400 واحد خون است از مردم خیراندیش انتظار می رود به طور مستمر و تدریجی به اهدای خون بپردازند تا هم نیاز بیماران پوشش داده شود و هم با توجه به اینکه تاریخ انتقضای خون به عنوان یک موجود زنده از 30 روز بیشتر نیست از خون اهدا شده نهایت استفاده بشود.

 

عکس ها از: امین رضایی

پدر شهیدان کندری درگذشت
پدر شهیدان کندری درگذشت

حاج غلامرضا کندری پدر شهیدان علیرضا و محمدرضا کندری درگذشت. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، مراسم تشییع از ساعت دو بعداز ظهر از درب منزل وی واقع در بلوار شهید منتظری کوچه شهید رضا شاهین به سمت گلزار شهدای امامزاده سیدمحمد برگزار می شود.

امام حسین (ع) به تمامی نسل ها می فرماید اول نماز
امام جمعه خمینی شهر:
امام حسین (ع) به تمامی نسل ها می فرماید اول نماز

توصیه های امام جمعه به نمازگزاران برای برگزاری عزاداری صحیح، عمده مطالب خطبه های نماز جمعه این هفته خمینی شهر را به خود اختصاص داد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، آیت اله رحیمی ضمن تسلیت ایام سوگواری آقا اباعبدا...الحسین(ع) با تاکید بر نماز ظهر عاشورا گفت: روز عاشورا نماز خاصی ندارد بلکه منظور نماز اول وقت است. امام حسین(ع) با اقامه نماز اول وقت در وسط جنگ به تمامی نسل ها می فرماید «اول نماز، دوم عزاداری و اطعام و دیگر کارها».
آیت اله رحیمی ادامه داد: ظهر عاشورا هنگام اذان دسته عزاداری را موقتا تعطیل کنید و چند دقیقه نماز اول وقت را اقامه نمایید سپس به ادامه عزاداری بپردازید.
استاد حوزه و دانشگاه گفت: قمه زنی یک منکر است. در راستای نهی از منکر، می توانید آن را نهی کنید. معلمان و دبیران می توانند دانش آموزان را نصیحت نمایند و نهی کنند. به آنها کاری نداشته باشید بلکه فقط نصیحت کنید فرزندانتان را، دانش آموزان را، جوانان را. چراکه امروزه دشمن دارد سواستفاده می کند. شما به وظیفه ات عمل کن. نمی خواهد دعوا کنی. مستند بحث کن.
نماینده ولی فقیه گفت: اجباری نیست فقط تاسوعا و عاشورا خون اهدا کنیم که صف های طولانی ایجاد گردد و مسوولان مربوطه نتوانند پاسخگو باشند بلکه در طول ماه محرم و صفر و حتی ماه های دیگر نیز می توان به خاطر امام حسین(ع) خون اهدا کرد و جان دیگری را نجات داد.
رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان توصیه کرد: این ایام در خیابان گوسفند ذبح نکنید چون هم از لحاظ شرعی نجاست به وجود می آید هم از لحاظ بهداشتی آلودگی به بار می آورد. دامپزشکی نیز توصیه کرده اطلاع دهید تا پزشک مخصوص بیاید و بعد از معاینه دام و تایید دامپزشک، گوسفند را ذبح کنید.

 آیین اختتامیه جشنواره «نغمه های آسمانی» برگزار شد
آیین اختتامیه جشنواره «نغمه های آسمانی» برگزار شد

مراسم اختتامیه جشنواره استانی «نغمه های آسمانی» شامگاه دوشنبه 12 مهر 1395 در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان انجام گرفت.
به گزارش فرصت آنلاین در راستای برگزاری اجلاسیه ملی شهدای شهرستان خمینی شهر، کنگره شهدا به برگزاری جشنواره های مختلف وررزشی هنری فرهنگی پرداخته است که یکی از آنها جشنواره استانی «نغمه های آسمانی» بود.


در مرحله اول این جشنواره گروه های تواشیح و همخوانی قرآن کریم از سراسر استان اصفهان آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کردند. آثار مورد بررسی قرار گرفت و از گروه های برتر جهت اجرای زنده و داوری نهایی دعوت به عمل آمد.


بعد از ظهر دوشنبه 12 مهر رقابت بین گروه های برتر انجام شد و داوران بین المللی قرآن اساتید ستوده نیا، مجتبی مینوتن، عنایتی مقدم و تربتیان داوری نمودند.
در نهایت مراسم اختتامیه این جشنواره همان شب در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان با حضور سرهنگ مرادی فرمانده سپاه خمینی شهر، مهندس پورکاظم دبیر کنگره شهدا، رئیس و برخی از اعضای شورای شهر و قرآن دوستان برگزار شد.


گفتنی است این جشنواره به مدیریت مهندس مسعود صرامی در دو بخش زیر 18 و بالای 18 سال برگزار شد و نتایج آن به ترتیب زیر اعلام گردید:
بالای 18 سال: گروه مِسک از خمینی شهر و گروه تنزیل از شهر سده لنجان.


زیر 18 سال: گروه نورالقرآن از جامعه قاریان و حافظان خمینی شهر، گروه رهروان ولایت از دستگرد برخوار، گروه بحرالانوار از جامعه قاریان و حافظان خمینی شهر و گروه تسنیم از درچه.
لازم به ذکر است از گروه های برتر در برنامه ایام اجلاسیه ملی شهدا در آبان ماه سال جاری استفاده خواهد شد.

اداره فرهنگ و ارشاد متصدی پیشگیری از طلاق شد
اداره فرهنگ و ارشاد متصدی پیشگیری از طلاق شد

آموزش های حوزه ازدواج و زندگی مشترک باید از سال های آخر دبیرستان آغاز شود. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، در نشست اعضای کارگروه اجتماعی که با موضوع طلاق در فرمانداری برگزار شد چند نفر از اعضا معتقد بودند که این دست آموزش ها باید از سال های آخر دبیرستان و در قالب واحدهای درسی به دختران و پسران ارائه شود. نماینده اداره تبلیغات اسلامی با بیان اینکه سال گذشته طرحی تحت عنوان «گفتمان دینی» در دبیرستان ها به اجرا درآمد که طی آن دانش آموزان سال آخر دوره متوسطه دوم فرصت داشتند هر سوالی که دارند را در برگه مربوطه بنویسند، گفت: سوال اکثر دانش آموزان در زمینه ازدواج و چگونگی انتخاب همسر بود.


خانم محمدی مسوول واحد بهداشت روان شبکه بهداشت و درمان شهرستان نیز در تایید این مطلب گفت: آموزش های فشرده ای که در مدت زمان کمتر از یک ساعت به زوج های آماده ازدواج ارائه می شود به جهت اینکه دقیقا زمانی ارائه می گردد که زوجین دغدغه برگزاری مراسم جشن عقد خود را دارند نمی تواند چندان تاثیرگذار باشد.
رییس ستاد ازدواج آسان اما از گسترده شدن این آموزش ها در خمینی شهر خبر داد و گفت: به همت ستاد ازدواج آسان و با همکاری شبکه بهداشت و درمان این آموزش ها شکل گسترده تری به خود خواهد گرفت. حجت الاسلام اصغری با تاکید بر اینکه یکی از اهداف این ستاد ترویج ازدواج آسان است گفت: پیشگیری از طلاق از طریق کمک به جوانان در امر هم کفویابی از دیگر اهداف این ستاد است.


نماینده بهزیستی نیز در ادامه با تاکید براینکه ازدواج یک «اتفاق» نیست بلکه یک «فرایند» است، بر ارائه آموزش های لازم در این زمینه در مقطع دبیرستان تاکید کرد.
معاون سیاسی فرماندار به عنوان رییس جلسه از اجرای یک طرح ملی برای پیشگیری از طلاق با هدف کاهش 4 درصدی طلاق در هر سال خصوصا در 5 سال اول زندگی خبر داد و گفت: تقویت دفاتر مشاوره، بهبود خدمات آزمایشی پیش از ازدواج، الزام آموزش مهارت های زندگی به زوج های جوان و... از دستورالعمل های این طرح ملی است. راعی در ادامه از تشکیل کمیته طلاق در هر شهرستان نیز خبر داد و افزود: مقرر شده است ریاست این کمیته را در هر شهرستان رییس اداره فرهنگ و ارشاد بر عهده بگیرد و در ادامه از رییس اداره ارشاد خواست تا برنامه های خود را دراینباره اعلام نماید.


موسوی رییس اداره فرهنگ و ارشاد در ادامه گفت: منتظر هستیم تا اداره کل ارشاد در رابطه با چگونگی اداره این کمیته به ما برنامه بدهد.


سخن آخر
در پایان جلسه، راعی با اشاره به اینکه در این نشست باید به مشکلات معلولان نیز پرداخته شود از نماینده بهزیستی خواست تا در این رابطه نیز سخن بگوید. نماینده بهزیستی در ادامه معلولان را به سه گروه «معلولان جسمی»، « معلولان ذهنی» و «بیماران اعصاب و روان» تقسیم کرد و گفت: مشکل اصلی این قشر مناسب سازی معابر است. وی همچنین افزود: هیچ کدام از دستگاه ها قانون اختصاص سه درصد از فرصت های شغلی به معلولان را اجرا نمی کنند.

اجلاسیه ملی شهدا با 10 اجتماع بزرگ مردمی همراه خواهد بود
فرمانده سپاه خمینی‌شهر:
اجلاسیه ملی شهدا با 10 اجتماع بزرگ مردمی همراه خواهد بود

شهرستان خمینی€Œ شهر هم€Œزمان با برگزاری اجلاسیه ملی شهدا،شاهد برپائی 10 اجتماع بزرگ مردمی با حضور هزاران نفر از مردم شهرستان خواهد بود.به گزارش فرصت آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان فرمانده سپاه خمینی€Œ شهر با اعلام این خبر در جمع مسؤولان و گروه€Œ های قرآنی شهرستان گفت: این برنامه ها شامل مراسم افتتاحیه و اختتامیه، تجمع بزرگ دانش€Œ آموزی و دانشجوئی، تجمع خواهران و مادران ایثارگران، هیات€Œ های مذهبی و دعای ندبه همراه با پخش سراسری و دو برنامه مجزا در شهرهای کوشک و درچه خواهد بود.
حمید مرادی با اشاره به اینکه در آستانه بزرگ€Œترین رویداد فرهنگی شهرستان هستیم، افزود: خوشبختانه برنامه €Œهای فرهنگی و هنری متعددی به€Œ عنوان پیش€Œ زمینه برگزاری کنگره ملی شهدای شهرستان خمینی €Œشهر در حال برگزاری و اجرا است.

فرمانده سپاه خمینی€Œ شهر اضافه کرد: برگزاری برنامه €Œهای متنوع فرهنگی، ورزشی، هنری و قرآنی در راستای جشنواره فرهنگی و ورزشی راست €Œقامتان و جام شهدای مدافع حرم برنامه€Œ

ریزی €Œشده است.


مرادی ادامه داد: اجلاسیه ملی شهدای شهرستان خمینی€Œ شهر برای اولین و آخرین بار برگزار می€Œ شود، برگزاری این€Œگونه رخدادهای فرهنگی در عرصه ایثار و شهادت لازم است تا چهره خمینی€Œ شهر را متحول€Œ تر از گذشته کند.

وی بیان داشت: جایگاه خمینی€Œ شهر در عرصه ایثار و شهادت در استان و کشور بی €Œنظیر و نمونه است، ولی متاسفانه این جایگاه مورد غفلت رسانه€Œ ها واقع شده است.
فرمانده سپاه خمینی€Œ شهر اذعان کرد: متأسفانه در سال€Œ های گذشته کوچک€Œترین موضوعات منفی خمینی €Œشهر رسانه €Œای و پررنگ می€Œ شد، ولی ظرفیت€Œ های مهم و مثبت خمینی€Œ شهر در بخش€Œهای مختلف در رسانه€Œ های استان و کشور مغفول مانده است.


مرادی با مقایسه جمعیت دهه شصت خمینی€Œ شهر با تعداد رزمندگان عازم شده به جبهه€Œها، گفت: در دهه شصت همه مردم واجد شرایط خمینی€Œ شهر عازم جبهه شدند و در آن زمان قریب به 30 هزار رزمنده از این شهر در جبهه€Œ ها حضور داشتند.

وی تصریح کرد: کارنامه جهادی شهرستان خمینی€Œ شهر با تقدیم 2300 شهید از بسیاری از استان€Œ های کشور بالاتر و پررنگ€Œتر است، کارنامه جهادی شهرستان خمینی€Œ شهر باید در رسانه کشور و استان جهت اطلاع مردم موردتوجه رسانه€Œ ها قرار گیرد.

فرمانده سپاه خمینی€Œ شهر مطرح کرد: در طول برگزاری اجلاسیه ملی شهدای شهرستان هم€Œزمان با هشت اجتماع بزرگ مردمی از اقشار مختلف، دو برنامه اختتامیه بزرگ فرهنگی هنری شعر و فیلم نیز برگزار خواهد شد.

مرادی در پایان گفت: در زمان برگزاری 4 روزه اجلاسیه ملی شهدا شاهد حضور مقامات کشوری و لشکری مختلف در خمینی€Œ شهر خواهیم بود.

صفحه 1 از 245